خانه » اخبار » آشنایی با بازیکنان تیم فوتبال مراکش ۲۰۱۸

آشنایی با بازیکنان تیم فوتبال مراکش ۲۰۱۸

در آشنایی با بازیکنان تیم فوتبال مراکش ۲۰۱۸ شما کاربران عزیز سایت دلنا می توانید با بازیکن معروف و ویژگی های تیم فوتبال مراکش در بازیهای ورودی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه بیشتر آشنا شوید و …

آشنایی با بازیکنان تیم فوتبال مراکش ۲۰۱۸

به نظر می رسد بیشتر بازیکنان تیم ملی مراکش در تیم های خارجی بازی می کنند .

بازیکنان معروف تیم فوتبال مراکش در جام جهانی ۲۰۱۸

به حدی حضور بازیکنان مراکشی الاصل در تیم های باشگاهی خارجی زیاد است که کشور مراکش دو تیم ملی دارد .

تیم ملی اصلی این کشور را بازیکنان لژیونر و تیم ملی دوم را بازیکنان تیم های داخلی تشکیل می دهند .

هردوی این تیم ها با مربی های جداگانه تمرین می کنند و گاهی وقت ها بازی دوستانه نیز با هم انجام می دهند .

البته تمام بازیکنانی که در تیم ملی داخلی مراکش بازی می کنند می توانند به تیم ملی اصلی نیز راه یابند .

اسامی بازیکنان تیم ملی مراکش

01167180 بازیکنان معروف تیم فوتبال مراکش در جام جهانی 2018

آشنایی با بازیکنان تیم فوتبال مراکش ۲۰۱۸

01167181 بازیکنان معروف تیم فوتبال مراکش در جام جهانی 2018

آشنایی با بازیکنان تیم فوتبال مراکش ۲۰۱۸

بسیاری از بازیکنان تیم ملی مراکش در تیم های باشگاهی معروفی از جمله ساوتهمپتون ، یوونتوس ، موناکو ، المپیاکوس ، واتفورد ، دیپورتیو لاکرونیا و .. بازی می کنند .

واکنش رسانه‌های مراکشی به همگروهی با ایران

سایت المنتخب مراکش در تحلیل گروه‌ B جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه با حضور مراکش، ایران، پرتغال و اسپانیا نوشت: مراکش در اولین بازی مرحله گروهی برابر تیم ملی فوتبال ایران با جاه‌ طلبی به دنبال پیروزی است تا بتواند ادامه دیدارهای خود را برابر پرتغال و اسپانیا را با توفیق انجام دهد.

براساس این گزارش صرف‌نظر از افزایش احساس پیروزی شاگردان  هرو رنار برابر شاگردان کارلوس کی‌روش می‌تواند باعث افزایش بازدهی  در بازی دوم برابر پرتغال شود و دیدار سوم برابر اسپانیا هدف اصلی مراکش خواهد بود البته تمام اعضای کادر فنی تیم ملی فوتبال مراکش به سختی بازی اول در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه آگاهی مطلق دارند. کسب هر ۳ امتیاز این بازی سخت‌ترین وظیفه شاگردان رنار است و برای رسیدن به هدف خود باید به نتیجه پیروزی در ورزشگاه سن پترزبورگ برابر  تیم ملی فوتبال ایران  دست یابند.

همچنین پیروزی برابر ایران باعث امیدوارشدن مراکشی ها خواهدشد  تا با آمادگی کامل به مصاف پرتغال بروند.

گفتنی است تیم ملی مراکش در جام جهانی ۱۹۸۶ توانسته بود شکست سنگینی را به پرتغال تحمیل کند و این در حالیست که تیم ملی فوتبال ایران در سال ۲۰۰۶ با دو گل از پرتغال شکست را دریافت کرده بود.

مقایسه آماری ایران و مراکش؛ اسم کوچکتر، نتایج بزرگتر!

قرار گرفتن در گروه مرگ، طرفداران تیم ملی را ناامید کرده اما آمار نشان می‌دهد حداقل در بازی اول، ایران شانس بالایی برای امتیاز گرفتن از مراکش دارد.

به گزارش سایت دلنا، لیست ستاره‌هایی که در جام جهانی روبروی تیم ملی قرار می‌گیرد، ترسناک به نظر می‌رسد. ایران در دور انتخابی، مجبور بود با لژیونرهای سرشناس کره جنوبی بازی کند اما در جام جهانی، رویارویی تیم ملی با بهترین بازیکنان حال حاضر جهان خواهد بود. پرتغال کریس رونالدو، برنده توپ طلای ۲۰۱۷ و احتمالا ۲۰۱۸ را در اختیار دارد و اسپانیا، صاحب بخش مهمی از بهترین‌های حال حاضر دنیاست. مشکل اینجاست علاوه بر این دو تیم مراکش، تیم چهارم گروه ایران هم خط دفاعش را با بازیکنانی از یوونتوس و رئال مادرید ساخته است. با این وجود، به نظر می‌رسد حداقل بر اساس نتایج گذشته شانس ایران از مراکش در بازی اول کمتر نباشد.

آشنایی با بازیکنان تیم فوتبال مراکش ۲۰۱۸

مراکش بازیکنان سرشناس‌تری از تیم ملی در اختیار دارد. ارزش بازیکنان تیم ملی این کشور در سایت ترانسفرمارکت، بیشتر از دو برابر بازیکنان ایران است. با این وجود، تیم ملی در این سال‌ها با کارلوس کی‌روش، مقابل تیم‌هایی نتیجه گرفته که روی کاغذ اوضاع بهتری از تیم ملی داشته‌اند. تیم ملی در بازی‌های آخرش هم، توانسته بهتر از مراکش نتیجه بگیرد.

آشنایی با بازیکنان تیم فوتبال مراکش ۲۰۱۸

ایران در ۲۰ بازی آخر رسمی و دوستانه ۱۳ برد داشته، ۵ بازی مساوی کرده و فقط یکی را باخته است. آماری به مراتب بهتر از مراکش که ۱۱ برد، ۴ مساوی و ۵ باخت دارد. البته حریفان مراکش، قوی‌تر از ایران بوده‌اند اما این فاصله،  آنقدرها هم زیاد نیست. میانگین رنک ۲۰ حریف آخر ایران در رنکینگ فیفا، ۸۱ بوده و حریفان مراکش، میانگین رنک ۷۰ را داشته‌اند.

آشنایی با بازیکنان تیم فوتبال مراکش ۲۰۱۸

حتی با بازتر کردن این بازه و بررسی عملکرد دو تیم مقابل حریفان بزرگ در مسابقات دوستانه، باز هم آمار به نفع ایران است. ایران در این سال‌ها با شیلی و سوئد، تیم‌های رنک ۱۰ و ۱۸ فیفا بازی کرده و آمار یک برد و یک باخت را دارد. مراکش هم با هلند و اروگوئه تیم‌های رنگ ۲۰ و ۲۱ فیفا بازی کرده و هر دو بازی را باخته است. آن‌ها مقابل تیم‌های بزرگ نمایش خوبی نداشته‌اند و به ۴ حریف از ۵ حریف‌شان که بین ۵۰ تیم برتر فیفا بوده‌اند باخته‌اند. ایران هم با رنک ۳۲، می‌تواند همین آمار را تکرار کند. به خصوص که تیم ملی، دو حریف از ۳ حریفش که بین ۵۰ تیم برتر دنیا بوده را برده و آمار خوبی مقابل حریفان بزرگ دارد.

آشنایی با بازیکنان تیم فوتبال مراکش ۲۰۱۸

در خط دفاع هم مراکش بازی‌های انتخابی را بدون گل خورده تمام کرده اما در ۲۰ بازی آخرش مجموعا ۹ گل خورده است. یک گل بیشتر از ایران که این بازی‌ها را با ۸ گل خورده تمام کرده و دو گل از این هشت هم در بازی تشریفاتی با سوریه وارد دروازه ایران شدند.

مراکش با بن عطیه، اشرف حکیمی و حکیم زیاش تیم بزرگی است اما آمار، به نفع ایران می‌چرخد. آمار بازی‌هایی که برای تعیین نتیجه اسکوربورد، به سطح باشگاهی بازیکنان در رده ملی نگاه نمی‌کند.


Copyright Delna.ir© 2018- All rights Reserved