خانه » اخبار » اعلام شماره شبا تایید نشده سهام عدالت

اعلام شماره شبا تایید نشده سهام عدالت

در اعلام شماره شبا تایید نشده سهام عدالت شما کاربران عزیز سایت دلنا می توانید با روش اطلاع از تایید نشدن شماره شبای اعلامی در سامانه سهام عدالت آشنا خواهید شد و روش اصلاح شماره شبا نیز به شما آموزش داده خواهد شد و …

اعلام شماره شبا تایید نشده سهام عدالت

سازمان خصوصی سازی برای افرادی که شماره شبای حساب بانکی آنها مورد تائید قرار نمی‌گیرد با ارسال پیامک، عدم تایید شبا بانکی این افراد را به تلفن همراه آنان اعلام می‌کند.

به گزارش روابط عمومی سازمان خصوصی سازی؛ مشمولان سهام عدالت برای دریافت سود این سهام باید اقدام به ثبت شماره شبای حساب بانکی خود در سامانه سهام سهام عدالت به نشانی www.samanese.ir کنند.
بر این اساس افرادی هستند که شماره شبا بانکی خود را در این سامانه درج نموده‌اند ولی این شماره شبا به هر دلیل مورد تایید بانک عامل مربوطه قرار نگرفته است.
از این رو این دسته از مشمولان سهام عدالت باید با مراجعه دوباره به سامانه و ثبت یک شماره شبا بانکی جدید از یکی دیگر از حساب‌های بانکی معتبر خود، تایید نهایی شماره شبا بانکی آن حساب را از سامانه سهام عدالت دریافت نمایند.
گفتنی است سازمان خصوصی سازی برای افرادی که شماره شبای حساب بانکی آنها مورد تائید قرار نمی‌گیرد با ارسال پیامک، عدم تایید شبا بانکی این افراد را به تلفن همراه آنان اعلام می‌کند.

اعلام شماره شبا تایید نشده سهام عدالت

اعلام شماره شبا تایید نشده سهام عدالت

نحوه ثبت شماره حساب و تمامی اخبار درمورد سود سهام عدالت

هشدار به مشمولین

اعلام شماره شبا تایید نشده سهام عدالت

يك ميليون تومان سهامي كه از سال ۸۵تا ۹۴ براي مشمولين در نظر گرفته شده است قيمت بازاري آن دوبرابر گرديده است.

به گزارش روابط عمومي سازمان خصوصي سازي ، پوري حسيني معاون وزير و رييس كل سازمان خصوصي سازي گفت: يك ميليون تومان سهامي كه از سال ۸۵تا ۹۴ براي مشمولين در نظر گرفته شده است قيمت  آن در بازار حدودا دوبرابر گرديده است ولي مشمولين ميتوانند در صورت تمايل با همان قيمت قبلي الباقي سهام خود را آزاد نمايند.پوري حسني افزود:يازده سال قبل تعدادي از شركتهاي سرمايه پذير انتخاب شدند كه مقداري از سهام اين شركتها از يك درصد تا نود درصد به سهام عدالت اختصاص يافت و دولت از سهام اين شركتها يك ميليون تومان سهام براي مشمولين در نظر گرفت و قرار شد از محل سود اين سهام تا ده سال اقساط سهام مذكور را دريافت نمايند و برخلاف تصور مردم، دولت سهام را مجاني به مشمولين واگذار نكرد و در حدود ده سال صبر كردند كه از محل دريافت سود سهام از شركتهاي سرمايه پذير،بدهي مردم به دولت پرداخت شود.

وي گفت: بعد از ده سال براي يك ميليون تومان سهم حدود ۵۳۲ هزارتومان قسط از طريق دريافت سود بابت سهام عدالت، پرداخت گرديده و الباقي ۴۶۸ هزار تومان را هم اگر مشمولين تمايل داشته باشند مي توانند واريز نمايند تا بقيه سهام آزاد شود ولي اگر الباقي پرداخت نشود به اندازه همان ۵۳۲ هزار تومان سهام به آنها تعلق خواهد گرفت.

 رييس كل سازمان خصوصي سازي افزود:بايد توجه شود كه الباقي اين سهام كه از محل سودهاي دريافتي از شركتهاي سرمايه پذير در طي ده ساله سهام عدالت آزاد نشده است، متعلق به دولت بوده و هست. بعبارتي از اول سهامي داده نشده بودكه حالا برداشته شود.

اعلام شماره شبا تایید نشده سهام عدالت

وي در انتها افزود:نيازي نيست دودهك پايين جامعه(مددجويان تحت پوشش كميته امداد امام «ره» و سازمان بهزيستي) الباقي يك ميليون را پرداخت نمايند زيرا آنها از تخفيف ۵۰ درصد سهام عدالت برخوردار بوده اند و لذا اين دسته از مشمولين، سهام يك ميليون توماني خود را دريافت نمايند.

 

 


Copyright Delna.ir© 2018- All rights Reserved