خانه » اس ام اس جدید » انشا در مورد زلزله کرمانشاه

انشا در مورد زلزله کرمانشاه

در انشا در مورد زلزله کرمانشاه شما می توانید انشا احساسی در مورد  زلزله که دیشب در استان کرمانشاه هموطنان ما را داغدار کرد را بخوانید و …

انشا در مورد زلزله کرمانشاه

بعد از زلزله ای که دیشب ایران را لرزاند، مطمئنا معلمان انشا با موضوع زلزله برای زنگ انشا را به دانش آموزان خود پیشنهاد داده اند و ما در ادامه ی مطلب برای شما یک انشا را آماده نموده ایم که می توانید با مطالعه ی آن و یا اگر نیاز داشتید آن را ویرایش نمایید و در کلاس بخوانید.

انشا در مورد زلزله کرمانشاه

انشا در مورد زلزله کرمانشاه

انشا با موضوع زلزله برای زنگ انشا

موضوع انشا: زلزله و زمانی که میلرزد قلب ایران

دیشب ایران لرزید و همه مان را در بهت فرو برد، لرزشی که بعد از آن باعث لرزیدن قلب های ما شد.

از دیشب به الان قلب تمام ایران می لرزد و همچنان ذهن های مارا میلرزاند.

وقتی این لرزش ها به قلب ما می رسد که آگاه می شویم تعداد ۳۰۰ نفر از هموطنان مان را از دست داده ایم.

همه مان شنیده ایم که بنی آدم اعضای یک پیکرند که در آفرینش ز یک گوهرند و مطمئنا این اندوه تمام دل های ما را فرا گرفته است.

زمانی که خبر زمین لرزه و زلزله را شنیدیم، تمام تن و بدنمان لرزید، ترسیدیم و با خود گفتیم چه خانواده هایی که ممکن است از عزیزان شان جدا شده باشند و دیگر آن ها را نبینند.

درست است که لرزید و دوباره هم میلرزد اما هموطنانم دل تان قرص باشد که ما همه با هم هستیم و در غم وشادی ها و ترس و اضطراب و شادمانی ها در کنار هم می ایستیم و جدا از هم نیستیم.

در آخر دعا میکنیم هر کسی که در آن مناطق زندگی میکند روزهایش همیشه به خوشی باشد و بداند ما همه در کنار هم هستیم و اعضای یکدیگریم.

انشا با موضوع زلزله برای زنگ انشا ما اینجا پایان یافت اما ویکی مهر به نوبه ی خود این فاجعه ی زلزله را به تمام کسانی که عزیزان شان را از دست داده است تسلیت می گوید از خداوند منان طلب بخشش برای از دست رفتگان و صبر برای بازماندگان می کند.

زلزله كرمانشاه امروز, زلزله كرمانشاه نيوز, زلزله كرمانشاه kermanshah, زلزله كرمانشاه عكس

زمین‌لرزهٔ مرز ایران-عراق، زمین‌لرزهٔ ازگله، زمین‌لرزهٔ ۲۰۱۷ عراق) به بزرگی ۷٫۳ در مقیاس بزرگای گشتاوری شامگاه یکشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۶ در نزدیکی ازگله، استان کرمانشاه در نزدیکی مرز ایران و عراق، در ۳۲ کیلومتری جنوب غربی شهر حلبچه عراق ایران رخ داد.

این زمین‌لرزه در ۱۴ استان ایران احساس شد و استان‌های خراسان رضوی، تهران، کرمانشاه، لرستان، همدان، ایلام، زنجان،آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، کردستان، قزوین، خوزستان، اصفهان و گیلان لرزیدندکانون زمین‌لرزه ۵ کیلومتری شهرازگله کرمانشاه بود و زلزله نگاری آمریکا کانون این زلزله را ۳۲ کیلومتری حومه شهر عراقی حلبچه اعلام کرد.

بر طبق گفته رئیس مرکز زلزله نگاری ایران چندین پیش لرزه قبل از زلزله اصلی حوالی ساعت ۲۱ تا ۲۱:۴۸ اتفاق افتاده که موجب هشیاری مردم شدتعداد کشته‌ها در ایران به ۴۰۷[نفر رسیده و رو به افزایش است، همچنین ۷۱۵۶ نفر نیز زخمی شده‌اند

شهر ازگله نزدیک‌ترین شهر به کانون زلزله (۵ کیلومتر) بود. عمق زمین لرزه ۱۰ کیلومتر بوده که به علت عمق کم و مدت زیاد در کل منطقه شمال غرب کشور احساس شد.این زلزله در جنوب شرق ترکیه و حتی کویت و شمال عربستان سعودیهم احساس شده‌است. برخی رسانه‌های اسرائیلی خبر از حس شدن این زمین‌لرزه در بخش‌های وسیعی از اسرائیلدادند تا ساعت ۱۶:۳۰ روز ۲۲ آبان سال ۱۳۹۶ حدود ۱۵۲ پس‌لرزه استان کرمانشاه را لرزانده‌است.

متن تسلیت زلزله کرمانشاه جدید

عکس نوشته پروفایل تسلیت زلزله کرمانشاه


Copyright Delna.ir© 2018- All rights Reserved