خانه » سبک زندگی » انقلاب جنسی چیست

انقلاب جنسی چیست

در انقلاب جنسی چیست شما می توانید با پروژه جدید و وبرانگر که برای مردم ایران طرحی سازماندهی شده است و کانون خانواده ایرانی را هدف قرار داده اند و …

انقلاب جنسی چیست

 

انقلاب جنسی :کبری خزعلی در نشست بررسی موضوع سلامت معنوی با اشاره به پیگیری پروژه نفوذ از سوی دشمنان افزود: یک پروژه چندین ساله برای انحلال اخلاق و خانواده در ایران از سوی دشمنان در حال پیگیری است تا با فروپاشی خانواده و پررنگ کردن مسائل جنسی نظام اجتماعی را در کشور دچار اختلال کند.

به گزارش دلنا، کبری خزعلی در نشست بررسی موضوع سلامت معنوی با اشاره به پیگیری پروژه نفوذ از سوی دشمنان افزود: یک پروژه چندین ساله برای انحلال اخلاق و خانواده در ایران از سوی دشمنان در حال پیگیری است تا با فروپاشی خانواده و پررنگ کردن مسائل جنسی نظام اجتماعی را در کشور دچار اختلال کند.

وی موضوع تنظیم خانواده ر

انقلاب جنسی چیست

ا یکی از پروژه‌های نفوذ در ایران دانست و تاکید کرد: وقتی برنامه‌های دشمنان برملا می‌شود به سرعت نام آن را تغییر می‌دهند، همان طور که پروژه کنترل جمعیت به تنظیم خانواده، سلامت خانواده و فاصله‌گذاری بین بارداری تغییر نام پیدا کرده است.

رئیس شورای فرهنگی اجتماعی زنان با بیان اینکه وزارت بهداشت مسئولیت کلینیک‌های سلامت جنسی را برعهده گرفته است، ادامه داد: قرار است در کنار هر خانه بهداشت یک مرکز ارائه خدمات به زنان خیابانی راه‌اندازی کنند و یکی از شرایطی که زنان خیابانی برای ارائه خدمات نامشروع خود ارائه می‌دهند، داشتن پرونده سلامت است.

انقلاب جنسی چیست

خزعلی اضافه کرد: در شرایطی که ۱۱ میلیون مجرد در سن ازدواج و ۵ میلیون نفر افراد طلاق گرفته در کشور داریم، به جای برخورد با زنان خیابانی و مجازات آنها، پروژه هم‌باشی و ازدواج به اصطلاح «سفید» در حال ترویج است، زیرا قرار است ایران با انقلاب جنسیدچار فروپاشی شود. آنها فساد ضربدری بین افراد متاهل را ترویج می کنند و وزارت بهداشت پایگاه این نفوذ دشمن شده است، به طوری که مدیریت میانی در وزارت بهداشت در حال جهت دادن به این پروژه است.

انقلاب جنسی چیست

رئیس شورای فرهنگی اجتماعی زنان خاطرنشان کرد: طرحی در وزارت بهداشت در حال انجام است تا بر اساس آن دروس معارف از واحدهای دانشگاهی حذف شود و تحت عنوان آسیب‌شناسی یک پرسشنامه را تهیه کرده‌اند تا دانشجویان با پر کردن آن بگویند که درس معارف کارآیی ندارد و حذف شود. بر اساس این طرح می‌خواهند واحدهای معارف را به سلامت معنوی اختصاص دهند و به دنبال تغییر نام در محتوا و استادان آن هستند.

انقلاب جنسی چیست

وی با انتقاد از فرهنگستان علوم پزشکی در خصوص پیگیری موضوع سلامت معنوی بدون استفاده از کارشناسان مذهبی مجرب، گفت: موضوع سلامت معنوی چیزی نیست که با گذراندن دوره‌های کوتاه‌مدت قابل تفویض به پزشکان باشد. سلامت معنوی آن گونه که در جامعه ما مطرح شده است یک انحراف در دین است، زیرا آموزه‌های آن که با تکیه بر روانشناسان بالینی تهیه شده است، منبعث از آموزه‌های غربی است و آیا پزشکان می‌پذیرند که یک کارشناس مذهبی با گذراندن دوره‌های چندماهه وارد اتاق عمل شود؟


Copyright Delna.ir© 2018- All rights Reserved