خانه » اخبار » آیا گلشیفته فراهانی با کریس همسورث همبازی خواهد شد؟ – بازی گلشیفته در فیلم سینمایی داکا

آیا گلشیفته فراهانی با کریس همسورث همبازی خواهد شد؟ – بازی گلشیفته در فیلم سینمایی داکا

گلشیفته فراهانی با کریس همسورث در فیلم سینمایی داکا بازی خواهد کرد

طبق آخرین اخبار دریافت شده از سایت خبری دلنا  گلشیفته فراهانی بازیگر سینما و تلویزیون در پروژه کارگر جدید خود در فیلم سینمایی “داکا” ایفای نقش خواهد نمود. فیلم سینمایی “داکا” که به کارگردانی سم هرگریو و فیلمنامه نویسی جو روسو و تهیه کنندگی برادران روسو در حال انجام است، چندی پیش عملیات فیلمبرداری سکانس‌های بازیگر اصلی فیلم یعنی کریس همسورث را در هند انجام داده و گلشیفته فراهانی به تازگی به این پروژه پیوسته است. این فیلم سینمایی محصول نتفلیکس (netflix) است و در هند و تایلند فیلمبرداری می‌شود. فیلمبرداری در تایلند هم اکنون به صورت جدی ادامه دارد.

 

بازی گلشیفته فراهانی با کریس همسورث

بازی گلشیفته فراهانی با کریس همسورث

داستان فیلم سینمایی داکا

داستان فیلم از آنجایی شروع می شود که قاچاقچیان اسلحه و مواد مخدر در زیرزمینی  یکی از منازل مسکونی شروع به جاسازی اشیا می کند. پسر جوانی طعمه جنگ میان اربابان بدنام مواد مخدر می شود. او را دزدیده و در یکی از شهرهای غیرقابل نفوذ دنیا زندانی کرده اند. مزدوری به نام تایلر با بازی کریس همسورث برای نجات او مامور می شود.

جالب است بدانید که دیوید هاربور (بازیگر مجموعه چیزهای عجیب) و ستارگان هندی مانوج باج پایی و راندیپ هودا در این فیلم نقش آفرینی می کنند. ولی هم اکنون نقش دقیق گلشیفته فراهانی در این فیلم مشخص نیست.

هم چنین گلشیفته فراهانی تصویری از خود و کریس همسورث در صفحه شخصی اینستاگرام (instagram) خود به اشتراک گذاشته و ایشان را فردی بزرگ و غیر قابل تمجید توصیف کردند، بیان دقیق به شرح زیل می باشد : “روح کریس غیرقابل توصیف است. مهربانی و از خودگذشتگی بی حد و اندازه، هوش و زیبایی او فراموش نشدنی است.”


Copyright Delna.ir© 2018- All rights Reserved