خانه » فال » متولدین کدام ماهها بدترین همسران دنیا هستند؟ ( طالع بینی ازدواج )

متولدین کدام ماهها بدترین همسران دنیا هستند؟ ( طالع بینی ازدواج )

متولدین کدام ماهها بدترین همسران دنیا هستند؟ ( طالع بینی ازدواج )

طالع بینی ماه تولد شما نشان می دهد که در ازدواج موفق هستید یا خیر. در این مطلب، طالع بینی ازدواج از بدترین به بهترین برای شما جمع آوری شده است.

جایگاه اول: بدترین همسران دنیا طبق طالع بینی ازدواج

مرد بهمن ماهی بسیار غیر قابل پیش بینی و کمی عصبی است و معمولا برای ازدواج مناسب نیست. در واقع ازدواج بیشتر برای او به معنی تعهداتی است که باید به آن ها پایبند باشد و او را محدود می کند. مرد متولد بهمن با طلاق مشکلی ندارد و در شرایط سخت همواره گزینه طلاق را در ذهن دارد.

زن آبانماهی ازدواج را بسیار جدی می گیرد و به دنبال فردی است که کاریزماتیک، با نفوذ و قدرتمند باشد. او پرحرارت و پر انرژی است و هرگز به دنبال روابط سطحی نیست. اگر مردی نتواند نیازهای او را برآورده کند او به زندگی پشت کرده و ناپدید می شود.

جایگاه دوم: بدترین همسران دنیا طبق طالع بینی ازدواج

اگر به دنبال مرد خانواده هستید، کسی که حامی شما باشد و با او یک زندگی پایدار داشته باشید، قطعا مرد خردادی گزینه مناسبی برای شما نیست. او معتقد است باید افکار سنتی را کنار گذاشت و به شیوه خود زندگی کرد. او فردی جذاب است و در بیرون خانه سر و گوشش می جنبد!

زن بهمن ماهی عاشق تجربیات جدید است و از اطرافیان خود انتظارات زیادی دارد. او از داشتن یک زندگی عادی به شدت هراسان است و زمانی که در زندگی خود احساس روزمرگی کند دیگر فرد قابل اعتمادی برای زندگی نیست.

جایگاه سوم: بدترین همسران دنیا طبق طالع بینی ازدواج

مرد دیماهی خود را وقف اهداف کاری می کند و ازدواج در اولویت بعدی او قرار دارد. همسر او همواره احساس امنیت و آرامش دارد اما احساسات و عواطف در زندگی آن ها کمرنگ است. او بر عقاید خود سفت و سخت می ایستد و ارتباط برقرار کردن با او می تواند سخت باشد.

زن دیماهی به دنبال شریکی است که به استقلال و منطق او احترام بگذارد. اگر بیش از حد صدمه ببیند سرد و گوشه گیر می شود و تمایل نشان دادن عواطفش را از دست می دهد. او بسیار حساس و شکننده است و نیاز به فردی با ملاحظه دارد تا این حالت او را درک کند.

جایگاه چهارم: بدترین همسران دنیا طبق طالع بینی ازدواج

مرد فروردینی برای ازدواج سریع تصمیم گیری می کند. او فردی متعهد است و هرگز از مسئولیت هایش شانه خالی نمی کند. او در روابطش فردی پرانرژی و با اعتماد به نفس است. اگر مرد فرودینی نیاز دارد که شخصیت خود را ابراز کند و در صورتی که او را از این کار محروم کنید در بیرون از خانه به دنبال رفع نیازهایش می گردد.

زن متولد مهر جذاب و زنانه است. او نگاهی نافذ و اغواگرایانه دارد و دوست دارد زندگی لوکس و راحتی داشته باشد. او به دنبال کسی است که زندگیش را به یک زندگی جالب و سرگرم کننده تبدیل کند و در عین حال به حس امنیت او خدشه ای وارد نکند.

جایگاه پنجم: بدترین همسران دنیا طبق طالع بینی ازدواج

مرد اسفندی بسیار ایده آل گرا است و برای عشقش جان می دهد. اما اگر احساس کند انتخابش در ازدواج درست نبوده به شدت ناامید می شود و ممکن است حتی خیانت کند یا دروغ بگوید. او تمام تلاش خود را می کند تا توسط همسرش کنار گذاشته شود.

زن شهریوری ممکن است برای یک رابطه پرشور کمی سرد و بیش از حد منطقی به نظر برسد اما فوق العاده قابل اعتماد و فداکار است به گونه ای که حتی برای لذت ها و احساسات شخصی خود ارزش قائل نمی شود.

جایگاه ششم: بدترین همسران دنیا طبق طالع بینی ازدواج

مرد آبانماهی به شدت حسود است. او بسیار حساس و وسواسی است و از صدمه دیدن می ترسد. کنار آمدن با او کمی دشوار است اما برای عشقش تا پای جان خود را فدا می کند. برای خوشبخت شدن با او باید عشقتان را به تدریج به او ثابت کنید و با او صادق باشید.

زن خردادی کمی بازیگوش است اما زمانی که تصمیم به ازدواج بگیرد سعی می کند کمی آرام تر باشد. او فردی اجتماعی است و دوست دارد شریک زندگیش از نظر سطح فکری دقیقا همانند او باشد.

جایگاه هفتم: بدترین همسران دنیا طبق طالع بینی ازدواج

مرد تیرماهی کاملا خود را وقف خانواده می کند اما زندگی با او خیلی هم آسان نیست. او فردی منفعل و گاهی اوقات بیش از حد حساس است. او بسیار حساس و شکننده است و در مواقع بروز تنش به پرخاشگری کلامی روی می آورد. مرد تیرماهی نیاز دارد تا همسرش به او قدرت و اعتماد به نفس دهد.

زن مردادی دوست دارد در همه حال مورد احترام قرار بگیرد. او برای خودش تصمیم می گیرد و زمانی که تصمیم بگیرد با کسی ازدواج کند شجاعانه پای تصمیمش می ایستد و با هر چیزی که مانع راهش شود می جنگد.

جایگاه هشتم: بدترین همسران دنیا طبق طالع بینی ازدواج

مرد متولد مهر همواره به دنبال عشق و شریک زندگی است. به شدت تحت تاثیر دیگران است و اعتماد به نفس او متزلزل است. او فردی پرشور است به گونه ای که دیگران فکر می کنند یک عاشق واقعی است. با این حال کمی نارضایتی او را به فردی بی وفا تبدیل می کند.

زن اسفندی معتقد است ازدواج معجزه ای در زندگی اوست. حتی اگر تجارب قبلیش تلخ بوده و یا شکست عشقی خورده باشد او همواره به دنبال تجربه بهتری از ازدواج است.

جایگاه نهم: بدترین همسران دنیا طبق طالع بینی ازدواج

مرد آذرماهی ماجراجو است. او تا زمانی که از آزادی کافی برخوردار باشد و به عقاید و اعتقاداتش لطمه وارد نشود، به زندگی خود وفادار است. او به فردی نیاز دارد که مستقل باشد و بتواند بدون او نیز امورات خود را بگذراند.

زن آذرماهی به کسی احتیاج دارد که او را بخنداند و با او صادق باشد. یکنواختی بدترین دشمن اوست و همیشه در تلاش است که چراغی را در روابط خود روشن نگه دارد و برای تنوع در رابطه زناشویی خود تلاش می کند. اگر بتواند آزادی هایش را حفظ کند همواره آرام و وفادار است.

جایگاه دهم: بدترین همسران دنیا طبق طالع بینی ازدواج

مرد شهریوری یکی از وفادارترین افراد است. او فردی منطقی و محافظه کار است اما نه خیلی رمانتیک. او تا زمانی که رابطه پر از اعتماد باشد به شریک زندگیش وفادارانه خدمت می کند.

اگر به دنبال همسری با ارزش های سنتی هستید، زن تیرماهی گزینه مناسب شماست. او بسیار وفادار و سرشار از عشق است و هر چه در توان دارد برای زندگی مشترک خود انجام می دهد. او تا مرگ از زندگی مشترک خود با عشق و علاقه دفاع می کند.

جایگاه یازدهم: بدترین همسران دنیا طبق طالع بینی ازدواج

مرد مردادی مرد خونگرم و شوخ طبعی است. او قلب بزرگی دارد و در هر جمعی نظر همه را به خود جلب می کند. با بچه هایش به خوبی ارتباط برقرار می کند. او به دنبال همسری است که با احترام و تحسین با او رفتار کند.

زن اردیبهشتی خانم خانه است و دائما در حال پخت و پز. او دوست دارد درکنار مرد موفقی زندگی کند که بتواند خانواده را از نظر مالی تامین کند. البته در این راه بسیار صبور است و با همسرش همراهی می کند.

جایگاه دوازدهم: بدترین همسران دنیا طبق طالع بینی ازدواج

مرد اردیبهشتی مرد خانواده است. او با خانواده خود بسیار مهربان است و تا زمانی که به اعتقادات سنتی او لطمه وارد نشود در تمام کارهای خانه مانند پخت و پز و شست و شو به همسرش کمک می کند.

زن فروردینی از اهداف همسرش حمایت می کند و دوست دارد در کنار مردی موفق زندگی کند. او هیچ گاه وظایفش در خانه را نادیده نمی گیرد و. او بسیار فعال و پرانرژی است و هیچ گاه نمی تواند رویاهایش را رها کند. اگر اعتماد به نفس و حس امنیت زن فروردینی خدشه دار شود حسادت او فوران می کند.

loading...


Copyright Delna.ir© 2017 - All rights Reserved