خانه » بیوگرافی » برادران خداوردی بیوگرافی کامل و عکس

برادران خداوردی بیوگرافی کامل و عکس

در برادران خداوردی بیوگرافی کامل و عکس شما کاربران سایت دلنا می توانید با زندگینامه این گروه سه نفره که به برادران خداوردی معروف هستند بیشتر آشنا شوید و با نحوه آغاز به کار این گروه که با آهنگ شما خونتون مورچه داره به شهرت رسیده و …

برادران خداوردی بیوگرافی کامل و عکس

برادران خداوردی بیوگرافی کامل و عکس

برادران خداوردی بیوگرافی کامل و عکس

میثم ، مسعود و علیرضا خداوردی در یک خانواده هنری و تغریبا ثروتمند بزرگ شدند و چون شغل پدرشان نویسندگی بود آنها هم به صورت پراکنده به هنر و ادبیات علاقه مند شدند

و قبل از ورود به خوانندگی علاقه شدیدی به سینما و تئاتر داشتند که همین مسئله باعث شد هم اکنون در کلیپ های خود، داستانی واضح و جذاب را روایت کنند و آن داستان را خیلی حرفه ای به تصویر بکشند . ذوق برادران خداوردی نشان میدهد که به خوبی قاب و زیبایی شناسی تصویر را میشناسند و به سادگی از خیلی چیز ها نمیگذرند و این به صورت یک سبک برایشان جا افتاده است . سه برادر خداوردی ساکن شرق تهران هستند .
فعالیت خود را از سال ۹۱ آغاز کردند و چند ترک با موضوع عروسی منتشر کردند که البته بعضی از این موزیک ها کم و بیش در عروسی ها شنیده میشد
آهنگ شاباش شاباش و لایک طلایی

برادران خداوردی بیوگرافی کامل و عکس

اما باز هم اونطور که باید و شاید برادران خداوردی را به جامعه معرفی نکرده بود تا اینکه بالاخره در شهریور سال ۱۳۹۵ این گروه رسما با عنوان گروه موزیک سه برادر خداوردی آهنگ کاملا متفاوتی را با نام شما خونتون مورچه داره وارد بازار موسیقی کردند که با استقبال فراوانی مواجه شد و اصطلاحاً ترکوندند و خودشون رو به همه معرفی کردند.
مورچه داره بالاترین آمار دانلود را داشت و بیشترین تعداد دابسمش در فضای مجازی . بعد از اتفاقات عجیب و غریب آهنگ جنجالی مورچه داره خیلی سریع موزیک ویدئو جدید دیگه ای را منتشر کردند با عنوان جغور بغور که از قضا این کلیپ هم با استقبال گسترده مردم روبرو شد و بیشترین تعداد دانلود را بدست آورد . سه برادر خداوردی در بین جوانان محبوبیت فراوانی بدست آوردند و این گروه رسما اعلام کردند که این گونه از کلیپ سازی سبک ماست و ما اسم این سبک را ابر فان خواهیم گذاشت .
کم کم با انتشار کلیپ های پی در پی دیگه که آنها هم تم طنز داشت کاملا خود را دل عموم مردم جا کردند و در واقع حسابی گل کردند . سه برادر خداوردی با محوریت داستان های جذاب و تکنیک دوربین سر دست و فیلتر های رنگ و لعاب دار تصویر هایی خلق کردند که به دل مردم نشست و در واقع زندگی واقعی مردم را ساختند نه چیزی که شبیه تخیل باشه و همین یکی از دلایل پیشرفت این گروه شد . به عنوان مثال در کلیپ مورچه داره و جغور بغور مخاطب احساس میکند خودش در ماجرا حضور دارد و اتفاقات را لمس میکند و نسبت به آدم های داخل کلیپ حس همزادپنداری دارد ‌.

برادران خداوردی بیوگرافی کامل و عکس

 

همچنین دیگر کلیپ های این گروه آهنگ های سروری بابا ، گریه کردم غصه خوردم ، رقص چاقو و یه آیتم طلایی از دیگر آهنگ های سه برادر خداوردی است که باز هم حال و هوای واقیعت دارد .
بعد از چند ماه در اسفند ۹۵ سه برادر خداوردی پر بازدید ترین کلیپ ۵ سال اخیر کشور را ساختند که همه اهل موسیقی حیرت زده شدند
ساخت موزیک ویدئو شُله شُله از برادران خداوردی باز هم به معروفیت این گروه اضافه کرد و خیلی از بازیگران سینما و چهره های هنری درباره این آهنگ صحبت کردند .
یکی از تکنیک های سه برادر خداوردی در ساخت کلیپ ها دعوت از بازیگران نامدار و معروف است که اخیر موزیک ویدئو یره یره که تم خراسانی داشت را با حضور امین آقا فرزانه و علی کوچولو در حومه تهران ساختند که آن هم با استقبال گسترده هواداران خود مواجه شد.
به نظر میرسد با توجه به انگیزه ای که در سه برادر خداوردی هست و روز به روز در حال پیشرفت هستند میتوان پیش بینی کرد که در آینده ای نزدیک اتفاقات بزرگتری را رقم بزنند و بیشتر از آنها بشویم

آهنگ های سه برادر خداوردی

شاباش شاباش‌
عروس داماد
شب عروسی
لایک طلایی
شادمانی
رقص چاقو
یه آیتم طلایی
رقص عروس داماد
مورچه داره
جغور بغور
گریه کردم غصه خوردم
شُله شُله
یره یره

 

زندگینامه سه برادر خداوردی در سایت موزیک فارسی

معرفی افراد سه برادر خداوردی :

علیرضا خداوردی (خواننده)

میثم خداوردی (خواننده)

مسعود خداوردی (خواننده)

برادران خداوردی بیوگرافی کامل و عکس

 

با سلام خدمت کاربران عزیز وب سایت موزیک فارسی
مصاحبه اختصاصی دلنا با سه برادر خداوردی
معرفی سه برادر خداوردی : از سمت راست مسعود ، علیرضا و میثم

 

تصویری از کلیپ مورجه داره

مسعود خداوردی :  یکی از برادران گروه خداوردی است . وی در زمینه موسیقی فان  از سال ۹۱ فعالیتش را آغاز کرده و به گفته خودش سبک ابر فان را در ایران بوجود آورده است.
پیش از خوانندگی : وی در خانواده ای مذهبی  سال ۱۳۵۷ در شهرستان سرخه استان سمنان بدنیا آمد و به علت شغل پدر  در سال ۱۳۸۰ به شهر تهران مهاجرت کردند. وی تا سال ۱۳۹۰ هیچ گونه فعالیت حرفه ای در عرصه موسیقی نداشته و از طریق اشنا شدن با یکی از دوستانش به نام حمید شروع به خواندن آهنگ های محلی در مجالس کرد و همین امر باعث شد تا کم کم به فکر ایجاد یگ گروه مستقل برای خودشان بیفتد.

برادران خداوردی بیوگرافی کامل و عکس

 

میثم خداوردی :  یکی دیگر از برادران گروه خداوردی است .
وی سال ۱۳۶۰ در شهرستان سرخه استان سمنان بدنیا آمد و تا سال ۱۳۹۱ هیچ گونه فعالیت حرفه ای در عرصه موسیقی نداشت تا اینکه به پیشنهاد برادرش در سال ۱۳۹۱ گروه برادران خداوردی را تاسیس کردند.

برادران خداوردی بیوگرافی کامل و عکس

 

علیرضا خداوردی : کوچکترین عضو خانواده خداوردی است و در سال ۱۳۶۲ در شهرستان سرخه استان سمنان بدنیا آمد.
آغاز فعالیت حرفه ای موسیقی وی از سال ۱۳۹۱ با همکاری برادرانش و تاسیس گروه برادران خداوردی می باشد

برادران خداوردی بیوگرافی کامل و عکس

 

پس از انتشار اولین کارهای حرفه ای خود به نام “مورچه داره” و “جغور بغور”  نیز  به عنوان گروهی فان مورد توجه علاقه مندان موسیقی قرار گرفتند و به گفته خودشان لقب سبک ابرفان به این گروه داده شد. تا اینکه چندین بار اسم این گروه در شبکه های تلوزیون خارجی به عنوان لقب خواننده های مطرح جوان به آنها داده شد.

برادران خداوردی بیوگرافی کامل و عکس

 

کم کم با انتشار موزیک ویدئو های جدید به معروفیت این گروه جوان اضافه شد تا اینکه پس از انتشار موزیک ویدئوی “شله شله” در تاریخ ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ پیج رسمی آنها در اینستاگرام ف*ی*ل*ت*ر شد.ضمنا به دستور مقامات قضائی کلیه وب سایت های پخش موزیک موظف به حذف این ویدئو کلیپ شدند.
هنوز این گروه موسیقی جوان پاسخی برای ادامه فعالیت هایشان به صورت انتشار ویدئو کلیپ ارائه نکرده اند اما همچنان به اجرای کنسرت هایشان در تهران و دیگر شهرستان ها ادامه می دهند

برادران خداوردي برادران, عكس هاي برادران خداوردي وهمسران, برادران خداوردي, اهنگ شاد برادران خداوردي, دانلود اهنگ جديد برادران خداوردي برادران

برادران خداوردی بیوگرافی کامل و عکس

 


Copyright Delna.ir© 2018- All rights Reserved