خانه » هنری » فیلم و سریال » برنامه شبی با عبدی با موضوع و زمان پخش

برنامه شبی با عبدی با موضوع و زمان پخش

در برنامه شبی با عبدی با موضوع و زمان پخش شما برنامه که قرار است به زودی از شبکه نسیم بر روی آنتن بروید آشنا خواهید شد که قرار بود با نام عبدی شو باشد که با تغییر نام به شبی با عبدی تغییر اسم داد و در آن …

برنامه شبی با عبدی با موضوع و زمان پخش

برنامه شبی با عبدی با موضوع و زمان پخش

برنامه شبی با عبدی با موضوع و زمان پخش

شبی با عبدی شبکه نسیم در تدارک ساخت یک برنامه طنز با اجرای اکبر عبدی است.

«شبی با عبدی» عنوان برنامه ای با اجرای اکبر عبدی به تهیه کنندگی جواد فرحانی است که گویا این روزها مراحل پیش تولید خود را پشت سر می گذارد و به زودی وارد فاز تولید خواهد شد.
پیش بینی می شود که «شبی با عبدی » مجموعه ای از استندآپ کمدی های اکبر عبدی باشد. از آنجایی که مخاطبان شبکه نسیم با استندآپ کمدی در برنامه «خندوانه» آشنا شده و این برنامه نیز مورد استقبال مردم قرار گرفته است، مدیر شبکه نسیم محمد احسانی تصمیم گرفته تا با رسالتی که این شبکه از ابتدا در تولید برنامه های مفرح و شاد داشته، برنامه ای در این زمینه تولید کند که توسط اکبر عبدیانجام می شود.
بنا بر این گزارش اکبر عبدی که پس از سریال «معراجی ها» به کارگردانی مسعود ده نمکی در هیچ کار تلویزیونی حضور نداشت و با توجه به توانایی که در کمدی دارد، می توان پیش بینی کرد که این برنامه نیز با استقبال خوبی از جانب مخاطبان روبرو خواهد شد و برنامه خاص و متفاوتی خواهد شد.
باید دید مرد اول کمدی ایران آیا می تواند از پس برنامه ای با این ساختار در طولانی مدت بربیاید.

برنامه شبی با عبدی با موضوع و زمان پخش

شبکه ی نسیم بعد از برنامه های موفق خندوانه که در چهار فصل تولید شد و فصل پنجم برنامه خندوانه نیز در بهار ۹۷ تولید خواهد شد و همچنین برنامه دورهمی که با اجرای مهران مدیری توانست مخاطبات زیادی را به تلویزیون و شبکه نسیم جذب  کند ، با برنامه جدید شبی با عبدی با اجرای اکبر عبدی قرار است در تلویزیون میزبان مردم باشد . برنامه شبی با عبدی که به لحاظ اسمی بی شباهت به برنامه ایبو شو ابراهیم تاتلیس ترکیه ای نیست امیدوارم در محتوا به این برنامه ترکیه ی شباهت نداشته باشد . برنامه شبی با عبدی با اسم قبلی عبدی شو با اجرای اکبر عبدی و به تهیه کنندگی جواد فرحانی در قالب یک برنامه طنز تولید خواهد شد . در آینده اطلاعات بیشتری از این برنامه را قرار خواهیم داد .

برنامه شبی با عبدی با موضوع و زمان پخش

برنامه تلویزیونی «عبدی شو» که پیش از این با گروه کارگردانی و تولید «هزار داستان» پیش تولید خود را آغاز کرده بود، به «شبی با عبدی» تغییر نام داد و احتمال تحولاتی جدید در گروه کارگردانی آن نیز وجود دارد.

همچنین پیش تولید این برنامه تلویزیونی که نگاهی به کارنامه بازیگری اکبر عبدی دارد، روزهای پایانی را پشت سر می‌گذارد و طراحی دکور آن به اتمام رسیده است.

برنامه شبی با عبدی با موضوع و زمان پخش

گفتنی است، برنامه تلویزیونی «شبی با عبدی» با اجرای اکبر عبدی و به تهیه‌کنندکی جواد فرحانی و همکاری محمدرضا شهیدی فرد به عنوان مشاور پروژه با آغاز ماه ربیع‌الاول به روی آنتن شبکه نسیم می‌رود.


Copyright Delna.ir© 2018- All rights Reserved