خانه » اخبار » بیوگرافی آنا برنز برنده جایزه ادبی بوکر

بیوگرافی آنا برنز برنده جایزه ادبی بوکر

در بیوگرافی آنا برنز برنده جایزه ادبی بوکر به گزارش سایت دلنا با  نویسنده برتر که امسال جایزه بوکر را بنده شده است همراه شما هستیم…..

بیوگرافی آنا برنز برنده جایزه ادبی بوکر

بیوگرافی آنا برنز برنده جایزه ادبی بوکر

بیوگرافی آنا برنز برنده جایزه ادبی بوکر

 

 

بیوگرافی انا برنده جایزه بوکر ۲۰۱۸

او  متولد ۱۹۶۲ یعنی ۵۶ سال سن دارد یک نویسنده ایرلندی شمالی است. او در بلفاست متولد شد و در طبقه کارولین بخش کاتولیک اردوین بزرگ شد. او در سال ۱۹۸۷ به لندن نقل مکان کرد. اولین رمان او، “بدون استخوان”، یک حساب کاربری جذاب از زندگی یک دختر در حال رشد در بلفاست در طول مشکلات است. از سال ۲۰۱۴، او در شرق ساسیکس در ساحل انگلیسی جنوب زندگی میکند.

در میان رمان هایی که نقاط ضعف در ادبیات ایرلند شمالی را نشان می دهند، هیچ استخوان به عنوان یک کار مهم شناخته می شود و با جیمز جویس برای مقابله با زبان روزمره مردم بلفاست با دوبلین مقایسه شده است.  هیچ استخوان برنده جایزه یادبود وینفرد در سال ۲۰۱۱ شد توسط انجمن سلطنتی ادبیات برای بهترین رمان منطقه ای سال در بریتانیا و ایرلند نبود. در سال ۲۰۱۸، برنز جایزه من بوکر را برای رمان شیر فروش به دست آورد

رمان های آنا برنز


رمان بدون استخوان سال ۲۰۰۱
رمان ساختارهای کوچک سال ۲۰۰۷
رمان شیر فروش سال ۲۰۱۸

 آنا برنز و همسرش

آنا برنز و همسرش

جوایز آنا برنز

برنده جایزه زن بوکر ۲۰۱۸ به خاطر رمان شیر فروش

برنده جایزه نارنجی ۲۰۰۲

برنده جایزه رمان بدون استخوان برنده وینفرد ۲۰۱۱

 آنا برنز

آنا برنز

نحوه برنده شدن جایزه بوکر :

جایزه بوکر ۲۰۱۸ در مراسم در ۱۶ اکتبر ۲۰۱۸ اهدا خواهد شده  است  که انا این جایزه را برده است و ۱۳ کتاب در تاریخ ۲۴ جولای اعلام شد  و در تاریخ ۲۰ سپتامبر به فهرست کوتاتر  شد و ۶ کتاب محدود شد. در این لیست افراد زیادی بودن که حدف شدن از جمله سابرینا توسط نیک درناسو که در نهایت انا برنده این جایزه شد اولین بار در تاریخ جایزه بوکر برای معرفی یک رمان گرافیکی بود.

ادرس پیچ انا برنز :

https://www.instagram.com/annalcburns


Copyright Delna.ir© 2018- All rights Reserved