خانه » اخبار » بیوگرافی بهرام شفیع مجری برنامه ورزش ا علت درگذشت بهرام شفیع

بیوگرافی بهرام شفیع مجری برنامه ورزش ا علت درگذشت بهرام شفیع

در بیوگرافی بهرام شفیع مجری برنامه ورزش شما کاربران عزیز سایت دلنا می توانید با خبر فوت بهرام شفیع همراه ماشید ایشون یکی از صدای های ماندگار بود…

بیوگرافی بهرام شفیع مجری برنامه ورزش ا علت درگذشت بهرام شفیع

به گزارش سایت دلنا امروز مجری پر طرفدار و مشهور مجری شبکه ورزش فوت کردند این خبر را به همه تسلیت عرض میکنم شفیع بعد از چند دوره مبارزه با بیماری سر انجام در بیمارستان بهمن تهران درگذشت.

بیوگرافی بهرام شفیع مجری برنامه ورزش ا علت درگذشت بهرام شفیع

بیوگرافی بهرام شفیع مجری برنامه ورزش ا علت درگذشت بهرام شفیع

 

علت مرگ و زمان مرگ :

شفیع امروز ساعت ۱۹ در منزل دچار حمله قلبی شد و بلافاصله پس از سکته به بیمارستان بهمن تهران منتقل شد اما انتقال به بیمارستان هم نتیجه‌ای نداشت و متاسفانه ساعت ۱۹:۳۰ در سن ۶۲ سالگی جان خود را از دست داد

 

بیوگرافی :

بهرام شفیع، ۶۲ ساله، که از اوایل دهه شصت در شبکه اول سیما به عنوان گزارشگر مشغول به کار شد، در دهه گذشته نیز رییس فدراسیون هاکی ایران بود و موفقیت‌هایی را در این رشته ورزشی کسب کرد. شفیع که گزارش‌های بیادماندنی و مهمی از وی به یاد مانده است، تا همین هفته گذشته اجرای برنامه ورزش و مردم را پیش می‌برد و دو هفته‌ای بود که این برنامه را به صبح جمعه منتقل کرده بود.

بهرام شفیع در سال ۱۳۳۵ در محلهٔ پامنار تهران به دنیا آمد. پدر وی کارمند وزارت اقتصاد و دارایی است. دوران ابتدایی را به مدرسهٔ برزویه رفت و دوران متوسطه را در دبیرستان علوی تهران گذراند.

وی دارای مدرک کارشناسی علوم سیاسی از دانشگاه تهران و مدرک دورهٔ ارشد تهیه‌کنندگی و گزارشگری از اتحادیه رادیو تلویزیونی آسیا-اقیانوسیه (ABU) بود.

وی از زمان جوانی به گزارشگری علاقه داشت و در دبیرستان و دانشگاه علاوه بر بازی فوتبال به گزارشگری نیز می‌پرداخت و در دوران جوانی بازیکن تیم فوتبال قصر یخ تهران بود.

پس از انقلاب همکاری خود را با سازمان صدا و سیما آغاز کرد و با شرکت در آزمون صدا و سیما در سال ۱۳۶۱ به استخدام رسمی این سازمان درآمد. وی جزو نخستین نسل برنامه‌سازان ورزشی بعد از انقلاب در تلویزیون بود. او خواهرزاده خدیجه ثقفی همسر روح‌الله خمینی است. بهرام شفیع روز ۱۷ مهر ۱۳۹۷ به دنبال بروز بیماری قلبی در زادگاهش تهران چشم از جهان فروبست.


Copyright Delna.ir© 2018- All rights Reserved