خانه » بیوگرافی » بیوگرافی سامیه لک بازیگر سریال آنام

بیوگرافی سامیه لک بازیگر سریال آنام

بیوگرافی سامیه لک بازیگر سریال آنام

به گزارش سایت دلنا میتوانید بیوگرافی و عکسهای سامیه لک به همراه مصاحبه ای جذاب و جالب با این بازیگر را بخوانید…..

 

بیوگرافی سامیه لک بازیگر سریال آنام

 

بیوگرافی سامیه لک

سامیه لک (۱۳۵۹- در تهران) بازیگر ایرانی است.

لک که بازیگر مرگ تدریجی یک رؤیا، آواز در باران، قلب یخی، آواز در باران و خانهٔ بی پرنده بوده است اخیراً با شایعه‌ای مبنی بر مهاجرتش به آمریکا مواجه شد، اما بلافاصله پس از این شایعات وی در صفحه اینستاگرامش این خبر را تکذیب و اعلام کرد که گرچه به دلایل کاری دائما به خارج سفر می‌کند اما ایران را دوست دارد و حاضر نیست درهیچ شبکه ماهواره‌ای بازی کند.و گفته و به زودی حرفه بازیگری را فقط و فقط در ایران ادامه خواهد داد. سامیه لک غیر از حرفه بازیگری، معمار است و درکشورهای مختلف مشغول این کاراست.
سامیه لک متأهل و ساکن ایران و دو کشور دیگر به طور همزمان است او چند سالی در کشور امارات زندگی می‌کرد. لک برای ادامه تحصیل به دبی رفت و در رشته مهندسی معماری در آن کشور مشغول به تحصیل شد.

بیوگرافی سامیه لک بازیگر سریال آنام

از فعالیتهای هنری اش مرگ تدریجی یک رویا، آواز در باران، قلب یخی و خانه بی پرنده را می توان نام برد.

مرگ تدریجی یک رویا اولین مجموعهٔ تلویزیونی فریدون جیرانی بود از سال ۱۳۸۵ تا ۱۳۸۷ از شبکه ۲ سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش شد.

خبر جنجالی مهاجرت سامیه لک

مادر سامیه لک بازیگر جوان مجموعه مرگ تدریجی یک رویا با اشاره به دوری این بازیگر از دنیای بازیگری گفت:دختر من به دلیل فضای باند بازی و دسته بندی در سینما ترجیح داد بازیگر نماند و به اروپا رفت.

سامیه قصد دارد به آمریکا سفر کند تا زندگی ش را در آن جا ادامه دهد.

وی در ادامه با انتقاد از فضای حاکم بر دنیای بازیگری تصریح کرد:در این فضای خاص انگار کسی با استعداد بازیگری کاری ندارد و هرکس توانایی برقراری ارتباط و لابی را دارد موفق می شود و جلو می رود. متاسفانه هیچ کس هم پاسخگوی این مسئله نیست.

اما سامیه لک با انتشار متن زیر در صفحه اینستاگرامش به این حواشی پایان داد :

عزیزانم امروز خبرى دیدم مبنى بر اینکه من ضمن مهاجرت از ایران تصمیم گرفتم به دلایلى از دنیاى بازیگرى خداحافظى کنم اما من (#سامیه لک) ضمن #تکذیب این خبر اعلام میکنم که همیشه #ایرانم را دوست دارم و به کشورم،حرفه ام و شما مهربانان وفادار خواهم ماند و به زودى فعالیت هنرى ام را در #ایران تاکید میکنم در ایران ادامه خواهم داد. دوستتان دارم مثل همیشه تا همیشه

آدرس صفحه اینستاگرام سامیه لک : @samiyehlak

سامیه لک هم اکنون مشغول بازی در سریال آنام جدیدترین ساخته جواد افشار می باشد. وی که پس از سالها دوری از سینما و تلویزیون و بعد از ماجرای مهاجرت و شایعات جنجالی درباره مهاجرت او، حضور خود را در این سریال پایانی برای تمام این شایعات دانست.


Copyright Delna.ir© 2018- All rights Reserved