خانه » بیوگرافی » بیوگرافی شراره درشتی و همسرش رضا ژیان

بیوگرافی شراره درشتی و همسرش رضا ژیان

بیوگرافی شراره درشتی و همسرش رضا ژیان

به گزارش سایت دلنا شراره درشتی، زاده سال ۱۳۵۴ در شهر تهران است. او بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون ایران است. او سال های پیش فعالیتش را از تئاتر شروع کرد و به دلیل ازدواج با رضا ژیان، فعالیت وی در تئاتر بیشتر شدو پس از فوت همسرش او از ایران خارج شد و مهاجرت کرد……

شراره درشتی فعالیت بازیگری اش را از سال ۷۴ آغاز کرد و در همان سال در کلاس های استاد حمید سمندریان حضور پیدا می کرد.

او در سال ۷۴ در نمایش های مختلفی بازی کرد و سپس با تله فیلم در تلوزیون دیده شد و در سال ۸۲ و ۸۳ تجربه بازی در ۲ فیلم سینمایی را داشت.

 

بیوگرافی شراره درشتی و همسرش رضا ژیان

بیوگرافی شراره درشتی و همسرش رضا ژیان

ازدواح بیوگرافی شراره درشتی

در اوایل سال ۸۰ با همسرش رضا ژیان آشنا شد و با وی ازدواج کرد که فاصله سنی آنها که حدود ۲۶ سال بود بسیار جنجالی شد. رضا ژیان قبل از ازدواج با شرزاره درشتی یک بار ازدواج کرده بود که منجر به طلاق شده بود.

بیوگرافی همسر شراره درشتی (رضا ژیان ):

رضا ژیان متولد ۱۳۲۸ در تهران، بازیگر بود. ژیان پس از تحصیلات دبیرستان در ۲۰ سالگی به کارگاه نمایش وابسته به تلویزیون ملی پیوست و بصورت حرفه بازیگری را قبل از انقلاب شروع کرد.پس از انقلاب بیشتر بر صفحه تلویزیون ظاهر شد که کارگردانی مجموعه تلویزیونی مثل‌آباد و بازیگری در آن و بازی در مجموعه‌ های محله برو بیا و محله بهداشت نام او را بپش از پیش مطرح کرد. وی در ۵۳ سالگی بدلیل بیماری در بیمارستان شهریار درگذشت

شراره درشتی بعد از خارج شدن از ایران در سوئیس زندگی کرد و مدتی به ایران بازگشت. او هم اکنون در کشور سوئیس زندگی می کند. او هرزگاهی به ایران باز میگردد و در سریال و یا تئاترهایی ایفای نقش می کند.


Copyright Delna.ir© 2018- All rights Reserved