خانه » بیوگرافی » بیوگرافی طلا گلزار همراه با عکس های جدید ۲۰۱۹

بیوگرافی طلا گلزار همراه با عکس های جدید ۲۰۱۹

زندگی نامه طلا گلزار خواهر محمد رضا گلزار – اینستاگرام طلا گلزار 

طلا گلزار از مشهور ترین مدل های ایرانی می باشد که توانسته محبوبیت خود را دل بسیاری از طرفداران برند به اثبات برساند، طلا گلزار طبق گفته های خودش هیچ نسبتی با محمد رضا گلزار ندارد و آن دو کاملا بی نسبت هستند، با این مطلب از مجله دلنا همراه باشید تا به صورت کامل با بیوگرافی طلا گلزار و عکس های اینستاگرام و پیج اورجینال اینستاگرام ایشان آشنا شوید.

 

طلا گلزار در دبی 2019

طلا گلزار در دبی ۲۰۱۹

 

طلا گلزار در بهمن ماه سال ۱۳۶۸ در استان تهران به دنیا می آید و طبق یافته های سایت دلنا این مانکن ایرانی اصالتا روسی تبار می باشد یعنی پدر و مادر ایشان روسی هستند. یافته های تاریخی نشان می دهد که اهنا در زمان حمله بلشویک ها به گرجستان و ایروان به کشور ایران پناه می آورند و در ایران نیز ماندگار می شوند .

 

ورود طلا گلزار به عرصه مدلینگ دقیقا چه زمانی شروع شد؟

طلا گلزار ورود به دنیای مادلینگ را با ویژه برنامه مجله تهران در شهر لس انجلس تجربه نمود و در پی آن همکاری با طراحان مطرح ایرانی و خارجی را آغاز نمود او با برندهای مشهوری چون ; ان اس دیزاین، بن زایگر، موسسه مراقبت های پوست نیولوک، پوشاک سربین و … همکاری داشت.

 

عکس 2019 طلا گلزار

عکس ۲۰۱۹ طلا گلزار

 

فعالیت در طراحی لباس به عنوان شغل دوم 

در کنار تحصیل و فعالیت هنری در عرصه مدلینگ این روزها شاهد آن هستیم که طلا سایر هنرهای خود را نیز به نمایش گذاشته است، طراحی و نقاشی تمامی لباس های خود را انجام میدهد.تا جاییکه دیگران به وی پیشنهاد همکاری برای طراحی می دهند.

 

ماجرای مجری گری طلا گلزار

از چند سال پیش تاکنون طلا گلزار بعنوان مجری در یک شبکه تلویزیونی آمریکا فعالیت میکند، در این برنامه وی در مورد مد روز، دنیای مادلینگ و اخبار برندها صحبت می کند

 

طلا گلزار در سوئیس 2019

طلا گلزار در سوئیس ۲۰۱۹

 

ماجرای طلا گلزار و ساسی مانکن

مدتی پیش دنیا جهانبخت چهره مشهور فضای مجازی که به ساسی مانکن ابراز علاقه می نموند با انتشار عکس های دو نفری ساسی و طلا گلزار به شدت این دو نفر را مورد هجمه قرار داد و مدت ها این سه نفر را وارد حاشیه های مثلث عشقی کرد.در نهایت طلا گلزار با مصاحبه ای عنوان کرد با ساسی مانکن رابطه خانوادگی دارد و ماجرای عشقو عاشقی در کار نیست و آنها اغلب با یکدیگر در ارتباط و دیدار هستند.

 

عکس 2019 طلا گلزار

عکس ۲۰۱۹ طلا گلزار

 

پیج اینستاگرام اصلی طلا گلزار 

talagolzar

ادرس پیج اینستاگرام اصلی و اورجینال خانم طلا گلزار همین بوده و هر پیج دیگری غیر از پیج فوق فیک و تقلبی خواهد بود.


Copyright Delna.ir© 2018- All rights Reserved