خانه » بیوگرافی » بیوگرافی سعید معروف + پیج اینستاگرام واقعی

بیوگرافی سعید معروف + پیج اینستاگرام واقعی

آشنایی یا زندگی نامه سعید معروف همراه با آدرس پیج اینستاگرام اورجینال این والیبالیست

شاید شما تاکنون بارها نام سعید معروف را شنیده باشید، بنابراین امروز تصمیم گرفتیم تا شمار را با زندگینامه این شخصیت ورزشی کشورمان آشنا سازیم. جالب است بدانید که سعید معروف از دهه شصتی ها میباشد یعنی زاده ۲۸ مهر سال ۱۳۶۴ میباشد.

 

عکس جدید سعید معروف

عکس جدید سعید معروف

 

بیوگرافی سعید معروف

ایشان در شهرستان ارومیه چشم به جهان گشود و اصالتا ترک زبان هستند ایشان در یک خانواده فرهنگی به دنیا آمده اند یعنی پدر ایشان کارمند بانک بوده و مادرشان نیز به خانه داری مشغول هستند. طبق یافته‌های مجله دلنا ایشان فارغ التحصیل دیپلم ریاضی بوده اندو علاقه شدیدی نیز به تحصیل در رشته مهندسی داشته اند. ولی حوادثی باعث شده که ایشان به سمت ورزش و والیبال گرایش پیدا کنند و تخصص این رشته را بگیرند.

در ادامه بیوگرافی سعید معروف می توان گفت که ایشان از همان دوره نوجوانی ورزش والیبال را دنبال می کرده اند ایشان در سال ۱۳۸۰ وارد تیم ملی والیبال نوجوانان می شوند و به دلیل استعداد بالا و توانایی زیادی ایشان در بازی والیبال در سال ۱۳۸۴ به تیم ملی بزرگسالان راه یافتند.

سعید معروف در سال ۱۳۸۹ به دلیل اختلاف با برخی از مسئولان از تیم ملی ایران کناره گیری نمود ولی مجددا در سال ۱۳۹۰ به تیم ملی ایران پیوست. او والیبال را از تیم مقاومت ارومیه شروع کرده و سابقه بازی در تیم‌های پگاه ، صنام ، استقلال گنبد ، سایپا،  داماش ، کاله و شهرداری ارومیه و متین ورامین را دارد. وی  اولین قهرمانی لیگ خود را در سال ۸۳ با صنام تجربه کرده و در فصل ۹۰ برای دومین بار با کاله به قهرمانی لیگ دست یافت.

 

عکس جدید سعید معروف

عکس جدید سعید معروف

 

در جام باشگاه‌های والیبال آسیا ۲۰۱۳ در مانیل با تیم متین ورامین به قهرمانی رسید. او در سال ۹۳ با قراردادی دو ساله به شهرداری ارومیه بازگشت که در نیم فصل قرارداد خود را فسخ کرده و با پیشنهاد یک میلیون یورویی به زنیت کازان ملحق شد. البته درخواست او در ابتدا با مخالفت باشگاه شهرداری ارومیه روبرو شد، اما پس از چند روز رضایت نامه اش صادر و قرارداد زنیت کازان روسیه برای او فرستاده شد. وی پس از انعقاد این قرارداد، به عنوان هفتمین بازیکن پردرآمد والیبال جهان در فصل ۲۰۱۵-۲۰۱۴ تبدیل شد. این لژیونر در اولین سال حضور خود در کازان عملکرد بسیار خوبی داشت و با زنیت به قهرمانی لیگ قهرمانان والیبال اروپا در فصل ۲۰۱۵-۲۰۱۴ دست یافت.

 

عکس 2019 سعید معروف

عکس ۲۰۱۹ سعید معروف

 

اینستاگرام واقعی سعید معروف

شاید این سوال در ذهن شما پیش بیاید که با وجود پیج های تقلبی زیادی که در مورد سعید معروف منتشر شده آیا می توان به پیج اینستاگرام واقعی این ورزشکار دست یافت در ادامه شما را با آدرس واقعی، اصلی و اورجینال این ورزشکار آشنا خواهیم نمود تا عکس های جدید این قهرمان ملی را از اینستاگرام ایشان پیگیری نمایید.

 

آدرس پیج اینستاگرام سعید معروف : saeedmaroof4444


Copyright Delna.ir© 2018- All rights Reserved