خانه » تبلیغات

تبلیغات

این روزها تاثیر تبلیغات بر هیچکدام از فعالان عرصه های بازرگانی و خدماتی پوشیده نیست و تبلیغات به امری غیر قابل اجتناب برای رسیدن به بازار بهتر و معرفی محصولات و خدمات تبدیل شده است.اما نکته ای که در این میان اهمیت بسزایی پیدا می کند انتخاب مکانی مناسب هم سو با اهداف تجاری و بازرگانی برای دستیابی به بالاترین بهره وری از تبلیغات است.
ما در مجموعه سایت دلنا مفتخریم که با تمامی افراد حقیقی و حقوقی که بر این باور هستند که با استفاده از پتانسیل های سایت ما می توانند خدمات و محصولات خود را معرفی کنند و بخشی از منافع شان را در گروه تبلیغات هدفمند در سایت ما می دانند دست همکاری را به گرمی بفشاریم و در جهت توسعه، پیشرفت و رونق اقتصادی ایران اسلامی با این عزیزان همراه و هم قدم شویم.

یکی از موثرترین راه های تبلیغات نمایش بنر در سایت های پربازدید و باکیفیت است، برند سازی و معتبر کردن آگاهی ها مستلزم داشتن آمار واقعی بازدید برای بازدهی مناسب تبلیغات است

 

شرایط تبلیغات در سایت

 

۱ – تصاویر و نوشته های داخل بنر باید مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد

۲ – در صورت دستور مرجع ناظر برای حذف تبلیغات، مبلغ عودت نداده خواهد شد

۳ – هیچ تضمینی برای ارسال بازدید و میزان کلیک خور داده نمیشود

۴ – حداقل مدت زمان قرارداد تبلیغات یک ماهه خواهد بود

۵ – تغییر لینک و متن هر هفته یکبار میتواند انجام شود

تبلیغات

به همین منظور برخی از ویژگی های سایت رو با هم مرور میکنیم :

  1. سایت دلنا ۲۱۰ هزار بازدید روزانه دارد که این ناشی از محبوب بودن بسیاری از کلید واژه ها سایت در زمینه مد و لباس، آرایش، تفریحی، خبری، عکس، هنرمندان، مطالب آموزشی و … در صفحات اول موتور جستجو گوگل می باشد.
  2. روزانه ۸۵ هزار آی پی منحصر به فرد از سایت بازدید کرده و درصد بسیار زیادی از این ورودی ها مربوط به موتور جستجوی محبوب گوگل بوده و قابل اثبات می باشد.
  3.  رتبه سایت، طبق گفته سایت جهانی الکسا، رو از اینــــــــجا میتوانید چک کنید.

برای اطلاع از تعرفه تبلیغات و شرایط پذیرش تبلیغات

می توانید به ایدی تلگرام : @mahdi25222

و یا از طریق فرم زیر اقدام کنید.

 

 

اشتراک گذاری

Copyright Delna.ir© 2018- All rights Reserved