خانه » اخبار » اخبار سیاسی » ترور سردار سلیمانی آخرین تیر صهیونیستی

ترور سردار سلیمانی آخرین تیر صهیونیستی

در ترور سردار سلیمانی آخرین تیر صهیونیستی شما کاربران عزیز سایت دلنا می توانید کلیپ سخنان یکی از مسئولین اسرائیلی مبنی بر ترور قطعی سردار سلیمانی را مشاهده کنید و …

ترور سردار سلیمانی آخرین تیر صهیونیستی

ترور سردار سلیمانی آخرین تیر صهیونیستی

ترور سردار سلیمانی آخرین تیر صهیونیستی

رعب و وحشت پوچ و تو خالی ۶ ساله‌ای که گروهک تروریستی داعش ISIS در جهان برپا کرده بود، در نهایت با وعده صادق شیرمردی از دیار ایران زمین درهم شکست؛ حاج قاسم سلیمانی، سردار کهنه کار جبهه‌های نبرد که قول مردانه‌اش در گرفتن انتقام خون فرزندان این مرز و بوم، خواب داعشیان ددمنش را در عرض کمتر از سه ماه بر هم زد و از هم پاشید.

ترور سردار سلیمانی آخرین تیر صهیونیستی
حالا خواری و زبونی داعش دست‌نشانده بیش از هر زمان دیگری، لکه ننگی شده بر پیشانی گردانندگان اصلی‌اش؛ آنهایی که روزی در مجامع جهانی نقاب ادعای مخالفت با داعش می‌زدند و روز دیگر به‌عنوان شاهراهی حیاتی، تامین‌کننده مهمات و آذوقه این گروهک تروریستی بودند؛ سرکرده‌هایی که حالا برای رهایی از این چاه خودساخته‌‌ و برای کاهش چنین رسوایی سنگین و خفت‌باری، دست به دامن آخرین تیر ترکش وحشی‌گری خود شده‌اند و بار دیگر تهدید به ترور Assassination کرده‌اند!
به تازگی یکی از ژنرال‌های سابق ارتش رژیم صهیونیستی در گفت و گو با شبکه i24 رژیم صهیونیستی، در سخنانی تند و تهدیدآمیز علیه ایران، ترور سردار سلیمانی را هدف اسرائیل عنوان می‌کند!

ترور سردار سلیمانی آخرین تیر صهیونیستی
گرشون هکوکین، افسر نظامی رژیم اسرائیل رو به مجری برنامه می‌گوید: “قاسم سلیمانی ممکن است هدف ترور اسرائیل و بازوهای امنیتی آن باشد. وقتی رأس هرم را جدا کنیم همه آرام و خوشحال می‌شوند! بله، سلیمانی هدف اسرائیل است. اسرائیل پیش از این نیز عملیات‌هایی از این دست را اجرا کرده است. ما می‌دانیم چگونه اجرا کنیم اما سؤال این است که آیا این اقدام برای اسرائیل خوب است؟ منطق ایران اکنون پایان یافته و ایران در آستانه مرحله جدیدی قرار گرفته است. آنها باید درباره شیوه کارهای خود بازنگری کنند و از نو بیندیشند”.

ترور سردار سلیمانی آخرین تیر صهیونیستی
هکوکین در ادامه در جواب این سوال که آیا اسرائیل می‌تواند با حضور نیروهای مورد حمایت ایران در مناطق ارضی کنار بیاید یا خیر گفت: “اسرائیل می‌تواند همزیستی مسالمت آمیزی به رغم وجود نیروهای حزب الله و ایران در مرزهای سوریه داشته باشد همانگونه که پیش از آن با ۱۲ گردان سوری داشت.
ما سال‌های طولانی با هم کنار آمده‌ایم و همزیستی مسالمت آمیز داشته‌ایم، اما آنچه اسرائیل در این مرحله باید انجام دهد و تا کنون انجام نداده ایجاد نوعی رعب و وحشت است. وقتی اوضاع تغییر کند همه می‌دانند چه اتفاقی خواهد افتاد.

اعطای درجه سپهبدی برای قاسم سلیمانی

سردار سليماني و داعش, سردار سليماني دوره تكاور ايراني, سردار سليماني, سردار سليماني در عراق, سردار سليماني كيست, سردار سليماني جواب به اسراييل, سردار سليماني ويكيپديا فارسي, سردار سليماني ابو عزراييل, سردار سليماني با داعش اعدام, سردار سليماني در با پوتین عکس,


Copyright Delna.ir© 2018- All rights Reserved