خانه » پیشنهاد سردبیر » تغییرات جدید خدمات تقویم گوگل

تغییرات جدید خدمات تقویم گوگل

در تغییرات جدید خدمات تقویم گوگل شما می توانید با جدیدترین تغییرات و خدمات ارائه شده در تقویم گوگل و همچنین آموزش کار با این ابزار گوگل بیشتر آشنا شوید و …

تغییرات جدید خدمات تقویم گوگل

به نقل از تک کرانچ، علاوه بر افزودن رنگ ها و تغییر اساسی رابط کاربری تقویم گوگل، شیوه طراحی بخش Material Design نیز با بازنگری مواجه شده است.

تغییرات جدید خدمات تقویم گوگل

تغییرات جدید خدمات تقویم گوگل

یکی از مزایای پوست اندازی خدمات تقویم گوگل، طراحی منعطف آن است که به شکلی هوشمندانه خود را با ابعاد پنجره مرورگر تطبیق می دهد.

همچنین اگر شما در یک شرکت بزرگ کار می کنید، تقویم می تواند جزئیات بیشتری را در مورد نشست های کاری و محل برگزاری آنها ذخیره و به شما نشان دهد. به عنوان مثال حتی می توانید از این طریق از جزئیات تجهیزات موجود در یک اتاق مطلع شوید. البته به شرطی که رئیس جلسه اطلاعات یادشده را به شما نشان دهد.

خدمات دعوت تقویم گوگل دارای فرمت‌های متنوعی است و با استفاده از آن می‌توانید به اسناد، فایل های ارائه و غیره لینک بدهید. همچنین می توانید به تمامی اطلاعات جامع نشست ها دسترسی داشته باشید.

دانلود تقویم سال ۹۷ با مناسبت ها

یک قابلیت جدید دیگر دید روز است که به شما امکان می دهد تمامی جزئیات تقویم را در ستون های جداگانه ای مشاهده و مدیریت کنید بدون آنکه نیازی به جابجایی به پایین و بالای تقویم باشد. همچنین از طریق این خدمات مشاهده اطلاعات بیشتر در مورد مشارکت کنندگان در هر نشست و به اشتراک گذاری آن با یک گروه ممکن است.

تقویم گوگل , تقویم هجری شمسی , تقویم گوگل اندروید

تغییرات جدید خدمات تقویم گوگل

اضافه شدن تقویم هجری شمسی شاید برای گوگل چندان کار دشواری نباشد، اما انجام این کار بسیاری از کاربران ایرانی و دیگر کاربرانی را که به تقویم هجری شمسی نیاز داشتند، خوشحال کرد و مطمئنا موجب می‌شود کاربران این سرویس محبوب گوگل بیش از پیش افزایش یابند.

دانلود تقویم سال ۹۶ با مناسبت ها

اگر شما هم جزو کاربران این سرویس هستید یا با توجه به خبرهای فراوانی که طی هفته گذشته در خبرگزاری‌ها و سایت‌های مختلف اینترنتی مشاهده کرده‌اید به این سرویس علاقه‌مند شده‌اید و قصد دارید اکنون تقویم فارسی را برای خودتان فعال کنید، ‌باید مراحل زیر را انجام دهید:

 

۱ـ ابتدا به محیط کاربری خود در سرویس تقویم گوگل وارد شوید. برای انجام این کار ‌باید پس از مراجعه به لینک زیر اطلاعات کاربری خود در گوگل را وارد کنید:

http://www.google.com/calendar

 

۲ـ از بالا سمت راست صفحه روی آیکون تنظیمات که به شکل یک چرخ‌دنده کوچک است، کلیک کرده و از منوی به‌نمایش درآمده گزینه‌ Settings را انتخاب کنید.

 

۳ـ صفحه را به پایین اسکرول کرده تا گزینه‌ Alternate calendar را مشاهده کنید. روی منوی بازشدنی مقابل این گزینه که عبارت No Alternate calendar در آن قابل مشاهده است، کلیک کرده و گزینه‌ آخر یعنی Persian Calendar را انتخاب کنید.

 

تقویم گوگل , تقویم هجری شمسی , تقویم گوگل اندروید

تغییرات جدید خدمات تقویم گوگل

 

۴ـ در پایان روی گزینه‌ Save کلیک کرده و تغییرات را مشاهده کنید.

 

نکته: چنانچه کاربر جدید این سرویس هستید برای استفاده بهتر و راحت‌تر از تقویم توصیه می‌کنیم پس از مراجعه به بخش تنظیمات در مقابل گزینه‌ Week starts on نیز مقدار Saturday را انتخاب کنید تا روز شروع هفته به شنبه تغییر یابد.

 

توجه: چنانچه قصد دارید محیط ابزار تقویم گوگل نیز فارسی شود ‌باید پس از کلیک روی آیکون تنظیمات از منوی به‌نمایش درآمده گزینه Calendar Setup را انتخاب کرده و در پایان در پنجره‌ تنظیمات تقویم، روی کشوی بازشدنی کلیک کرده و گزینه‌ «فارسی» را انتخاب کنید.

تقويم گوگل فارسی, تقويم گوگل ترجمه, تقويم گوگل مپ, تقويم گوگل اسکولار

امیدوارم از این مقاله فناوری سایت دلنا نهایت استفاده را برده باشید به سایر مطالب در این خصوص در سایت ما مراجعه کنید.


Copyright Delna.ir© 2018- All rights Reserved