خانه » پیشنهاد سردبیر » دانلود تقویم ۹۸ برای کامپیوتر با پس زمینه طبیعت | تقویم ۹۸ همراه با تعطیلات و مناسبت ها

دانلود تقویم ۹۸ برای کامپیوتر با پس زمینه طبیعت | تقویم ۹۸ همراه با تعطیلات و مناسبت ها

دانلود تقویم ۹۸ برای کامپیوتر با پس زمینه طبیعت، گیاهان و میوه ها + تعطیلات و مناسبت ها

برای دانلود تقویم سال ۱۳۹۸ با پس زمینه هایی زیبا از طبیعت، میوه ، گل ها و گیاهان با لینک مستقیم از سایت دلنا به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.

داشتن تقویمی بسیار زیبا با پس زمینه هایی از طبیعت بر روی کامپیوتر شخصی می تواند حس بسیار خوبی را برای شما به ارمغان بیاورد.

 

دانلود تقویم 98 با پس زمینه طبیعت

دانلود تقویم ۹۸ با پس زمینه طبیعت

 

در این تقویم که برای دسکتاپ شما عزیزان آماده شده است، گل ها، میوه ها و طبیعت هر ماه همراه با تقویم آن ماه گنجانده شده است. در این تقویم سال ۹۸ تمامی مناسبت ها و تعطیلات قرار داده شده است. تعطیلات شامل قمری، میلادی و شمسی می باشد.

این تقویم زیر نظر شورای مرکز تقویم موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران آماده و تنظیم شده که هرساله طی همین بازه زمانی، نسخه رسمی تقویم هجری شمسی را ارائه می‌کند. امسال نیز طبق روال قبل، به عنوان یکی از اولین وب‌سایت‌های فارسی زبان، تقویم ۹۸ را همراه با تصاویری زیبا و جذاب خدمت شما بازدیدکنندگان عزیز ارائه کرده و پیشاپیش فرا رسیدن نوروز باستانی ۹۸ را خدمت شما عزیزان تبریک و تهنیت عرض می‌کنیم. این تقویم، به تفکیک هر ماه از سال ارائه شده و در مجموع، شما ۱۲ تصویر را در دسته‌بندی انتخابی خودتان دریافت خواهید کرد که شامل روزهای تعطیل، جزئیات روزهای هر ماه و … نیز می‌باشد.


Copyright Delna.ir© 2018- All rights Reserved