خانه » اخبار » اخبار سیاسی » تهدید جام جهانی داعش با انتشار عکس مسی

تهدید جام جهانی داعش با انتشار عکس مسی

در تهدید جام جهانی داعش با انتشار عکس مسی شما می توانید به آخرین بیانیه داعش در مورد تهدید جام جهانی را مشاهده کنید که عکس عجیب از مسی در این اعلامیه مشاهده می شود که خون از چشم او جاری هست و …

تهدید جام جهانی داعش با انتشار عکس مسی

گروه تروریستی داعش با انتشار تصویری جام‌جهانی ۲۰۱۸ را تهدید کرد.

گروه تروریستی داعش تصویری از لیونل مسی پشت میله های زندان منتشر کرد تا به وسیله آن رخداد جام جهانی ۲۰۱۸ در روسیه را تهدید به بمب گذاری کند.

تهدید جام جهانی ۲۰۱۸ توسط داعش

تهدید جام جهانی داعش با انتشار عکس مسی

تهدید جام جهانی داعش با انتشار عکس مسی

آرماندو لوزانو که بین سال های ۲۰۰۹ تا ۲۰۱۲ برای تیم دوم بارسا بازی می کرد، شب گذشته میهمان برنامه ال چیرینگیتو بود.

لوزانو که خود را هوادار رئال می داند، هرگز نتوانست برای تیم اول بارسا به میدان برود؛ ولی چند بار فرصت تمرین با ستاره های بارسا را پیدا کرد.

او هم اکنون برای تیم فوئنلابرادا بازی می کند و فردا این فرصت را دارد تا برابر تیم محبوبش در کوپا دل ری قرار بگیرد.

رونالدو با شخصیت تر از مسی است

لوزانو در مورد دوران حضورش در بارسا گفت:« هرگز زبان کاتالانی را یاد نگرفتم و هنوز هم نمی دانم که در سرود رسمی بارسلونا چه چیز می گویند.

چند اردوی پیش فصل به تیم اول دعوت شدم و یادم می آید یک بار تکل خشنی روی پای مسی رفتم که آلوس به من گفت آقای تارزان، حواست باشد چون ممکن است تو را از بارسا اخراج کنند. در دوران حضورم در بارسا از گواردیولا خاطرات خوبی در ذهن دارم.»

رونالدو با شخصیت تر از مسی است

مسی یا رونالدو:« در اینکه هر دو بهترین بازیکنان دنیا هستند هیچ شکی نیست؛ ولی قکر می کنم رونالدو با شخصیت تر از مسی باشد.»

رونالدو در نهمین فصل حضورش در رئال مادرید به سر می برد؛ در حالی که شایعاتی مبنی بر جدایی او در آینده ای نه چندان دور به گوش می رسد.

لازلو بولونی، مربی مجار سابق اسپورتینگ لیسبون که برای اولین بار به رونالدو در این باشگاه میدان داد، معتقد است که او باید فوتبالش را در رئال تمام کند.

بولونی در مورد رونالدو گفت:« امیدوارم رونالدو تا پایان دوران فوتبالش تصمیمی نگیرد که باعث افت کیفیت و پرستیژش شود. با تمام احترام برای تیم های دیگر باید بگویم که رونالدو به هر تیمی که برود، برایش یک شکست خواهد بود. رونالدو باید فوتبالش را در رئال تمام کند. او و رئال با یکدیگر عجین شده اند.»

 

مسی و رونالدو:« مثل این دو در تاریخ فوتبال به اندازه انگشتان دو دست هم یافت نمی شود. پله، مارادونا، کرویف، دی استفانو، پوشکاش و…. قابل قیاس با مسی و رونالدو هستند. مسی در پست خودش بهترین است و رونالدو هم در پست خودش. طبیعی است که من از بین این دو، رونالدو را ترجیح بدهم؛ ولی برای مسی هم احترام زیادی قائلم.»


Copyright Delna.ir© 2018- All rights Reserved