خانه » اخبار » اخبار ورزشی » توصیه سید جلال حسینی به بیرانوند

توصیه سید جلال حسینی به بیرانوند

در توصیه سید جلال حسینی به بیرانوند شما می توانید مصاحبه و متن زیبای سید جلال حسینی کاپیتان تیم پرسپولیس به بیرانوند که قصد جدایی از پرسپولیس را دارد خواهید خواند که از او خواسته که کارگر دیروز نباید جایگاه بزرگان را به راحتی از دست بدهد و …

توصیه سید جلال حسینی به بیرانوند

 

سیدجلال حسینی: بیرانوند نباید سر ارزش‌ پرسپولیسی بودن چانه بزند/ او باید حرمت پیراهن را نگه دارد

کاپیتان پرسپولیس از دروازه‌بان تیمش خواست تا با حفظ ارزش‌های پرسپولیس از ایجاد حواشی خودداری کند تا حمایت هواداران را همچون گذشته به همراه داشته باشد.

به گزارش ایلنا، صحبت‌های عجیب علیرضا بیرانوند بعد از دیدار با سایپا که خبر از جدایی احتمالی‌اش در نیم فصل و حضور در تیمی نظامی برای پشت سر گذاشتن دوران سربازی داده بود، با واکنش منفی هواداران مواجه شده است. در این ارتباط سیدجلال حسینی در آستانه بازی حساس این تیم مقابل پدیده مشهد به حمایت از شماره یک پرسپولیس پرداخته است.

توصیه سید جلال حسینی به بیرانوند

سیدجلال با انتشار متنی در صفحه‌ی رسمی خود نوشته است: چقدر فاصله است مابین دست های خیس از شستن ماشین تا دست های خیس از تمرین با پیراهن پر افتخار پرسپولیس. فاصله بسیار طولانی که هزاران دلیل از جمله همت بلند یک دروازه بان ظرف چند سال ان را کوتاه کرده است.خیلی از طرفداران پرسپولیس زمانی که اتومبیل خود را برای رفتن به استادیوم به دست های پرتوان او می سپردند حتی در خیال خود گمان نمی کردند که یک صدا برای پاسداری از سنگر پرطرفدار ترین تیم آسیا او را یک پارچه به بلندترین آواها و پرافتخار ترین کلام ها فریاد بزنند اما جوان تلاش گر ما مسیر طولانی را با همت خود در فاصله ای کوتاه طی نمود شاید همین کوتاهی مسیر است که باعث می شود ارزش کاری که کرده است به چشمش نیاد و به سادگی تمام قصد ترک جایگاه بزرگان را کند.

توصیه سید جلال حسینی به بیرانوند

وی با اشاره به این موضوع که هواداران همواره حامی بزرگ تیم خود بوده‌اند، از بازیکنان این تیم و خصوصا بیرانوند خواست تا حرمت این حمایت را حفظ کنند: ولی به یاد داشته باشیم هرچند عمر حرفه ای یک ورزشکار ده یا بیست سال است اما عمر حرفه ای یک طرفدار در چار چوب روز و ماه و سال نمی گنجد پس طرفداران متعصب پرسپولیس که سرما و گرما و فراز و نشیب وصعود و سقوط این تیم را در طول دهه ی متمادی به جان خریده اند، از چنین گمان خامی به عشق تیم محبوب شان چشم خواهند پوشید به شرط آن که بیرانوند و بیرانوند ها حرمت پیراهن خود را نگاه دارند و بر سر ارزش پرسپولیسی بودن چانه نزنند.

سیدجلال در پایان نوشته است: پس پرشمار ترین طرفدار آسیا و متعصب ترین طرفداران دنیا مثل همیشه گوش های خود را بر روی حرف های تلخ ببندید و چند ده میلیون نفره پشت شماره یک این روزهای پرسپولیس برای قهرمانی از سنگر همیشه استوار این تیم بایستید.

امیدوارم از این مقاله ورزشی در بخش تحریری ورزشی دلنا نهایت استفاده را برده باشید.


Copyright Delna.ir© 2018- All rights Reserved