خانه » اخبار » اخبار ورزشی » جاسوس داخل باشگاه پرسپولیس پیدا شد

جاسوس داخل باشگاه پرسپولیس پیدا شد

در جاسوس داخل باشگاه پرسپولیس پیدا شد شما می توانید خبری جنجالی در مورد پیدا شدن فردی که برای خبرنگاران فعالیت میکرد که پس از …

جاسوس داخل باشگاه پرسپولیس پیدا شد

مسئولان باشگاه پرسپولیس جاسوس تیم‌شان را پیدا و کنار گذاشتند.

اخیرا اخباری از  درون تیم پرسپولیس به بیرون درز پیدا کرد؛ مخصوصا اخباری که از اردوی این تیم در خارج از کشور قبل از مصاف با حریفان آسیایی‌اش منتشر یافت که باعث شد حواشی برای این تیم بوجود بیاید. حواشی که باعث شد مسئولان باشگاه پرسپولیس چند روزی پاسخگوی رسانه‌ها باشند و جایگاه خود در این باشگاه را نیز در خطر ببییند.

با توجه به این موضع طاهری و اطرافیانش عزم خود را جزم کردند تا جاسوس تیم‌شان را پیدا کرده و او را از تیم دور کنند. آنها بعد از تحقیقات زیادی که در این باره انجام داده به این نتیجه رسیدند که یکی از اطرافیان تیم برای خبرنگاران جاسوسی می‌کند.  از این‌رو این فرد را موقتا از کنار تیم دور کرده تا تمرینات و اردوی های پرسپولیس درغیاب او انجام شود.

جاسوس داخل باشگاه پرسپولیس پیدا شد

جاسوس داخل باشگاه پرسپولیس پیدا شد

کارشناس داوری فوتبال کشورمان معتقد است گل اول پرسپولیس در شرایط آفساید به ثمر رسید.

حیدر سلیمانی در گفت‌وگو با دلنا، در خصوص قضاوت سید مهدی سیدعلی در دیدار پرسپولیس – نفت تهران اظهار داشت: سیدعلی و کمک‌هایش در نیمه اول با وجود برخوردهای زیاد قضاوت ساده و بدون اشتباهی داشتند. آنها تلاش کردند بیشتر مدیریت کنند اما در نیمه دوم، تیم داوری در چند صحنه به چالش کشیده شد که باعث اشتباه تأثیرگذار هم شد.

کارشناس داوری خاطرنشان کرد: در دقیقه ۱۹، برخورد توپ به دست مدافع نفت تهران در محوطه جریمه پنالتی نبود و داور به درستی ادامه بازی داد. در دقیقه ۲۵، ضربه آرنج خلیل‌زاده به صورت بازیکن نفت که به شکل غیر عمد زده شد، خطا بود که از چشم داور و داور چهارم دور ماند.

وی تصریح کرد: در دقیقه ۶۱، سامان آقازمانی کارت زرد دریافت کرد که صحیح بود و اگر شدت ضربه پای این بازیکن بیشتر بود، می‌توانست اخراج هم شود. در دقیقه ۷۳، علیپور مهاجم پرسپولیس که در وضعیت آفساید قرار داشت، با ضربه سر توپ را در اختیار منشا قرار داد و این مهاجم گل اول پرسپولیس را به ثمر رساند. کمک داور اول بازی در محاسباتش کاملاً اشتباه کرد و باید گل پرسپولیس را مردود اعلام می‌کرد.

سلیمانی گفت: در دقیقه ۸۱، کمک داور دوم در اعلام آفساید اشتباه کرد. در دقیقه ۸۳ هم پنالتی پرسپولیس به درستی اعلام شد و دروازه‌بان بعد از دفع توپ، با دستش پای مهاجم پرسپولیس را زد و او را سرنگون کرد. در دقیقه ۱+۹۰ پنالتی نفت تهران به درستی اعلام شد و علیپور پای مهاجم نفت را زد. مهاجم نفت هم با زیرکی پنالتی گرفت.

سایر اخبار سایت دلنا را نیز دنبال کنید و همراه ما باشید.

 


Copyright Delna.ir© 2018- All rights Reserved