خانه » هنری » فیلم و سریال » جایزه ویژه برای فیلم رفتن در روسیه

جایزه ویژه برای فیلم رفتن در روسیه

در جایزه ویژه برای فیلم رفتن در روسیه شما می توانید در جریان آخرین اخبار در مورد اکران فیلم رفتن به کارگردانی برادران محمودی قرار بگیرید و …

جایزه ویژه برای فیلم رفتن در روسیه

مراسم اختتامیه جشنواره بزرگ سوچی با حضور ولادیمیر پوتین یکشنبه شب با شرکت بیش از سی هزار جوان از ۱۸۰ کشور جهان در شهرسوچی روسیه برگزار شد .

در بخش سینمایی این فستیوال بزرگ ۱۵۰ فیلم از سراسر جهان حضور داشتند فیلم‌هایی که بین تاریخ‌های ۱۴ تا ۲۲ اکتبر در شهرهای سوچی و مسکو روسیه به نمایش گذاشته شده بودند.

در این مراسم فیلم سینمایی «رفتن» برادران محمودی موفق به دریافت جایزه ویژه هیئت داوران شامل لوح تقدیر و دوهزار دلار جایزه نقدی فستیوال شد.

فیلم سینمایی «رفتن» برادران محمودی که در کشورهای افغانستان و آمریکا نمایش عمومی داشته است پس از عقد قرارداد در حال آماده شدن برای اکران در ترکیه و بلژیک است.

در یک سال گذشته فیلم سینمایی رفتن به کارگردانی نوید محمودی و تیه کنندگی جمشید محمودی موفق به دریافت چند جایزه بزرگ جهانی از جمله جایزه ویژه کارگردانی جشنواره بوسان بهترین بازیگر زن برای فرشته حسینی از فستیوال بین المللی فیلم مراکش و جایزه بهترین فیلم از فستیوال بین المللی تریپولی جایزه بهترین فیلم از فستیوال پارسی استر الیا و تندیس بهترین فیلم از نهمین فستیوال فیلمهای افغانستانی استکهلم سوید شده است.

خلاصه داستان قسمت آخر سریال اکیا (کارا سودا)

شرکت فرانسوی دریم لب به مدیریت نسرین میرشب امتیاز پخش بین الملی فیلم سینمایی رفتن به تهیه کننده گی جمشید محمودی را برعهده دارد.

رفتن قصه فرشته و نبی قصه عشقی که در پیچ و تاب رسیدن و نرسیدن در غبار گم می شود قصه عشقی که از همه چیز غیر از معشوق رنج می‌بیند رفتن قصه درد است درد خانه به دوشی درد مهاجرت
فیلم رفتن محصول مشترک ایران و افغانستان است.

بازیگران: رضا احمدی – فرشته حسینی – بهرنگ علوی – نازنین بیاتی- مسعود میرطاهری – سینا سهیلی – محفوظ محمودی- افشین اخلاقی – بشیر احمد و شمس لنگرودی هستند.

نویسنده: جمشید محمودی – بر اساس طرحی از نوید محمودی.مدیر فیلم برداری: کوهیار کلاری . صدا بردار محمد رضا حبیبی . طراح صحنه و لباس امیر حسین باباییان . طراحی و ترکیب صدا حسین قورچیان مشاور تهیه کننده و تولید ارشاد محمودی. موسیقی سهند مهدی زاده . مدیر تولید علیرضا باقربیگی . دستیار و برنامه ریز امیر علییازی مجری طرح شیما قنبری شیوا قنبری

فیلم سینمایی «رفتن» اولین ساخته بلند سینمایی نوید محمودی به تهیه‌کنندگی جمشید محمودی متقاضی حضور در جشنواره فیلم فجر سی و پنجم شد.

جایزه ویژه برای فیلم رفتن در روسیه

جایزه ویژه برای فیلم رفتن در روسیه

فیلم رفتن

سازندگان فیلم سینمایی «رفتن» فرم حضور در جشنواره فیلم فجر را پر کرد و متقاضی حضور در جشنواره شدند.

این فیلم نماینده افغانستان در اسکار ۲۰۱۶ است. «رفتن» به تهیه کنندگی جمشید محمودی  قصه فرشته و نبی است. قصه عشقی که در پیچ و تاب رسیدن و نرسیدن در غبار گم می شود قصه عشقی که از همه چیز غیر از  معشوق  رنج می‌بیند. رفتن قصه درد است درد خانه به دوشی درد مهاجرت.

در این فیلم رضا احمدی،فرشته حسینی، بهرنگ علوی، نازنین بیاتی، مسعود میرطاهری ، سینا سهیلی، محفوظ محمودی، افشین اخلاقی، و با حضور شمس لنگرودی به ایفای نقش می پردازند.

جایزه ویژه برای فیلم رفتن در روسیه

فیلم جدید رفتن متقاضی حضور در سی و پنجمین جشنواره فجر شد,اخبار سینما,داستان و بازیگران فیلم رفتن,عکس های فیلم رفتن,فیلم افغانی رفتن,فیلم رفتن در اسکار,فیلم جدید رفتن متقاضی حضور در سی و پنجمین جشنواره فجر شد,اخبار سینما,داستان و بازیگران فیلم رفتن,عکس های فیلم رفتن,فیلم افغانی رفتن,فیلم رفتن در اسکار,فیلم جدید رفتن متقاضی حضور در سی و پنجمین جشنواره فجر شد,اخبار سینما,داستان و بازیگران فیلم رفتن,عکس های فیلم رفتن,فیلم افغانی رفتن,فیلم رفتن در اسکار

 


Copyright Delna.ir© 2018- All rights Reserved