خانه » اخبار » جنجال لباس روشیو اولیویا نامزد دیگو مارادونا

جنجال لباس روشیو اولیویا نامزد دیگو مارادونا

در جنجال لباس روشیو اولیویا نامزد دیگو مارادونا شما کاربران عزیز می توانید لباس فاخر نامزد دیگو مارادونا به نام روشیو اولیویا را خواهید دید که به خاطر مواد مورد استفاده در تولید آن ….

جنجال لباس روشیو اولیویا نامزد دیگو مارادونا

نامزد فوتبالیست مشهور «دیگو مارادونا» به خاطر پوشیدن پالتو پوست ببر در قرعه کشی جهام جهانی ۲۰۱۸ مسکو مورد انتقاد شدید قرار گرفت. «روشیو اولیویا» در قرعه کشی مورد خشم رسانه های اجتماعی قرار گرفت.

این گزارش می افزاید؛ نامزد ماردونا که سعی داشت تا با پالتو پوستش به دیگر زنان حاضر در قرعه کشی فخر بفروشد هرگز تصورش را نمی کرد تا این حد از سوی دوستداران حیوانات مورد انتقاد قرار بگیرد. پالتو پوست «اولیویا» هزاران دلار ارزش داشته و از پوست ببرهای سیبری نادر و آلبنو تهیه شده است.

جنجال لباس روشیو اولیویا نامزد دیگو مارادونا

اسطوره فوتبال آرژانتین شکایتی علیه کلاودیا ویلافانه همسر سابقش تنظیم کرده و او را متهم به دزدی ۴ میلیون یورویی از اموالش بین سال های ۲۰۰۰ تا ۲۰۱۵ کرده است. در این مدت، خانم ویلافانه مسئول املاک مارادونا بوده است. همچنین مارادونا دخترش را نیز متهم به کمک به مادرش برای پولشویی کرده و از او نیز شکایت کرده است.

جنجال لباس روشیو اولیویا نامزد دیگو مارادونا

جنجال لباس روشیو اولیویا نامزد دیگو مارادونا

در حقیقت ماتیاس مورلا، وکیل مارادونا مدعی شده که دختر مارادونا در اروگوئه حسابی باز کرده که از طریق آن سعی بر پولشویی داشته است. حال مارادونا قصد دارد از همسر و دخترش شکایت کرده و موضوع را با جزئیات پیگیری کند.

مارادونا و همسر سابقش ۱۳ سال با یکدیگر زندگی کردند. مشکل اعتیاد باعث شد تا سال ۱۹۹۷، همسر مارادونا درخواست طلاق داد و در سال ۲۰۰۴ این طلاق رسمی شد. هرچند پس از آن، مارادونا و همسر سابقش بارها با یکدیگر دیده شده اند.

مارادونای ۵۳ ساله و ورونیکای ۳۴ ساله پیش تر فرزندی به نام دیگو فرناندو داشته اند و ظاهرا ۱۳ فوریه ۲۰۱۳ از یکدیگر جدا شده اند. پیش تر مارادونا دو دختر از همسر اولش، کلودیا ویلافانه داشته است.

به گزارش سرویس فرهنگی جام نیوز؛ ورونیکا اوجدا، نامزد سابق دیگو مارادونا که از سال ۲۰۰۵ تا ۲۰۱۲ با اسطوره سابق فوتبال آرژانتین زندگی می کرده با حضور در جمع خبرنگاران گفته که دوباره از دیگو مارادونا باردار است.

جنجال لباس روشیو اولیویا نامزد دیگو مارادونا

به گزارش تدبیر به نقل از « ون مینوت » و به نقل از رسانه های آرژانیتی، او حتی به دبی هم سفر کرده تا مارادونا را در جریان این اخبار قرار دهد. اوجدا زمانی که از هواپیما در بوینس آیرس پیاده می شد این خبر را اعلام کرد:« بله، من از دیگو باردارم!».ورونیکا اوجدا در حالی که از دبی برمی گشت این موضوع را رسانه ای کرد. البته او به خبرنگاران گفت که موفق نشده مارادونا را در دبی پیدا کند.

 

مارادونای ۵۳ ساله و ورونیکای ۳۴ ساله پیش تر فرزندی به نام دیگو فرناندو داشته اند و ظاهرا ۱۳ فوریه ۲۰۱۳ از یکدیگر جدا شده اند.

 

جنجال لباس روشیو اولیویا نامزد دیگو مارادونا

جنجال لباس روشیو اولیویا نامزد دیگو مارادونا

 

پیش تر مارادونا دو دختر از همسر اولش، کلودیا ویلافانه داشته است؛ دالما و جیانای ۲۶ و ۲۴ ساله. البته او یک پسر دیگر هم دارد که هنوز حاضر نشده این موضوع را بپذیرد؛ دیگو جونیور ۲۷ ساله که ظاهرا مادرش یک ایتالیایی به نام کریستیانا سیناگرا است.

 

جنجال لباس روشیو اولیویا نامزد دیگو مارادونا

 

البته دادگاه آرژانتین سرپرستی یک پسر ۱۶ ساله دیگر به نام خانا مارادونا را نیز به دیگو سپرده است.

 

خانا که فرزند یکی از پیش خدمت های کافه در بوینس آیرس است از مارادونا خواسته بود تست DNA بدهد ولی دیگو این مورد را قبول نکرده بود و در نهایت رای دادگاه هم مبنی بر این شد که خانا پسر دیگو مارادونا است.

 

شرایط درباره اوجدا هم کمی پیچیده است؛ از ظاهر امر این طور برمی آید که او و مارادونا بعد از مراسم نوئل سال ۲۰۱۳ دیگر یکدیگر را ملاقات نکرده اند و حالا خیلی ها معتقدند اوجدا در این باره دروغ می گوید و تلاش می کند تا دوباره مارادونا را به دست بیاورد.

 

به نظر می رسد که جنجالها ورسوایی های اخلاقی دیگو مارادونا پایانی ندارد. تا چندی پیش بود که همه چیز در زندگی دن دیگو خوب پیش می رفت و درکنار همسرش ورونیکا اوخه دا، زندگی آرامی را سپری می کرد ولی خبر بارداری ورونیکا باعث برآشفته شدن همسر سابق و دو دختر دن دیگو شد، تا جایی که فرزندان او، پدرشان را مجبور کردند تا از ورونیکا جدا شود.

 

فرزند ورونیکا به دنیا آمد و دیگو بعد از مدتها  به دیدن پسرش رفت و در طول این مدت با دختر جوان و فوتبالیست آرژآنتینی به نام روسیو اولیوای ۲۴ ساله آشنا شد و حالا در دوبی با او زندگی می کند.

 

موضوعی که ورونیکا البته به شدت تکذیبش می کند: « من به دبی رفتم تا به او بگویم باردار هستم ولی موفق نشدم او را ببینم … من اصلا قصد ندارم که به رابطه ام با او دوباره ادامه بدهم ضمن اینکه می دانم مارادونا این روزها با نامزد جدیدش زندگی می کند ».

 

دیگو که از سال ۲۰۱۱ تاکنون در دبی زندگی می کند سفیر ورزشی امارات است. حالا دختر بزرگ دیگو یعنی جیانا هم نسبت به این شایعه ها واکنش نشان داده و گفته که او دروغ می گوید:« این که پدرم فرزند دیگری با ورونیکا داشته باشد دروغ محض است. برای اینکه ثابت شود او دروغ می گوید کافی است یک آزمایش خون ساده از او گرفته شود ».

ديگو مارادونا, ديگو مارادونا اعتياد, دانلود فيلم من ديگو مارادونا, عكس ديگو مارادونا, من ديگو مارادونا هستم, ديگو مارادونا- دست خدا, خلاصه داستان فيلم من ديگو مارادونا, روسيو اوليويا وايلد, روسيو اوليويا هولت, روسيو اوليويا دو,

 


Copyright Delna.ir© 2018- All rights Reserved