خانه » هنری » اینستاگرام چهره ها » جواهر فروشی مهناز افشار و برادرش

جواهر فروشی مهناز افشار و برادرش

در جواهر فروشی مهناز افشار و برادرش شما کاربران عزیز می توانید آخرین پست اینستاگرامی مهناز افشار را مشاهده کنید که در آن از افتتاح گالری جواهر با نام جواهر افشار به مدیریت برادرش خبر داده است و …

جواهر فروشی مهناز افشار و برادرش

مهناز افشار با انتشار پستی در صفحه شخصی اش، خبر از افتتاح گالری جواهراتش داد که در ادامه به ارائه این این پشت منتشر شده جالب می پردازیم.

مهناز افشار پست زیر را در صفحه شخصی اش در اینستاگرام قرار داد. گالری جواهری که مهناز افشار و برادرش مدیریت آن را به عهده دارند گالری افشار نام دارد و این بازیگر فعلا اطلاعات بیشتری در این زمینه بیان نکرده است.

جواهر فروشی مهناز افشار و برادرش

جواهر فروشی مهناز افشار و برادرش

مهناز افشار متولد ۲۱ خرداد ۱۳۵۶ در تهران  بازیگر سینما و تلویزیون ایرانی است. او متولد سال مار است در کودکی خیلی شیطنت می کرد و همیشه دوست داشت بوفه دار مدرسه باشد یک بار بخاطر شیطنت های فراوانش دو روز از مدرسه اخراج شد.

کودکی مهناز افشار

در دوران کودکی عاشق آتاری مخصوصا بازی دزد و پلیس بود و به تماشای کارتون علاقه فراوانی داشت،از سیندرلا، صد ویک سگ خالدار،پلنگ صورتی، مورچه و مورچه خوار، سند باد، باربا پاپا، بامزی، هاچ زنبور عسل، خانواده دکتر ارنست و جودی ابوت بعنوان کارتونهای دوست داشتنی دوران کودکی اش یاد میکند.

مهناز افشار دیپلمش را در رشته تجربی گرفت و برای ادامه تحصیل به مدت چهار سال در موسسه ای غیرانتفاعی به تحصیل در رشته تدوین پرداخت و در کلاس های بازیگری استاد حمید سمندریان تعلیم دید.

مهناز افشار در دبیرستان

مهناز افشار خانواده اش ریشه مذهبی دارند، به همین دلیل هم در ابتدا مخالف بودند که دخترشان وارد بازیگری شود.

برادر مهناز افشار

او درباره سابقه جواهرسازی در خانواده اش می گوید:«برادر کوچکترم ۱۵-۱۴ سال است که در زمینه مخراج کاری و جواهرسازی فعالیت دارد و من هم گاهی با او همکاری می کنم. فعالیتم هم به این شکل است که گاهی طراحی های جدیدی به او ارائه می دهم و او آنها را می سازد.»

 مهناز افشار

مهناز افشار با محمد امین رامین فرزند محمد علی رامین معاون مطبوعاتی “محمد حسینی” وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در دوره دوم ریاست جمهوری احمدی نژاد ازدواج کرده است.

مهناز افشار و همسرش یاسین رامین

مهناز افشار و یاسین رامین در ۴ خرداد ماه سال ۱۳۹۴ صاحب دختری به نام لیا شدند.

علایق مهناز افشار

تبریک تولد بهترین شادباشی است که تاکنون شنیده است و به معنای واقعی تولد را دوست دارد،خود را خیلی شکمو میداند و غذا خوردن را هم دوست دارد و می گوید:“به نظرم دست پختم عالی است چون به دلیل شکمو بودنم برای غذا پختن وقت می گذارم و طعم غذا هم برایم اهمیت فراوانی دارد.


Copyright Delna.ir© 2018- All rights Reserved