خانه » بیوگرافی » بیوگرافی هنرمندان » بیوگرافی حدیث میر امینی و عکسهای اینستاگرام حدیث میر امینی

بیوگرافی حدیث میر امینی و عکسهای اینستاگرام حدیث میر امینی

بیوگرافی حدیث میر امینی و عکسهای اینستاگرام حدیث میر امینی

حدیث میر امینی

حدیث میر امینی

بیوگرافی حدیث میر امینی

حدیث میر امینی بازیگر جوان و پرطرفدار سینما ، تلویزیون و تئاتر کشورمان در روز ۱۹ بهمن ماه سال ۱۳۶۷ در شهر تهران به دنیا آمده است.او تحصیلاتش را در رشته نمایش تا مقطع کارشناسی ادامه داده است و پس از دریافت مدرک به عنوان بازیگر وارد حوزه هنر شد و مشغول به بازیگری شد.

پس از کلی جنجال و شایعه بالاخره حدیث میرامینی خبر ازدواج را با انتشار مراسم عقد خود و همسرش رسانه ای کرد .

حدیث میر امینی

مجتبی رجبی یکی از بازیگران مطرح سینما و تلویزیون به عنوان همسر حدیث تهرانی معرفی شد . امیدواریم ازدواج دو زوج هنری مانند دیگر ازدواجهای بازیگران با یکدیگر پایان تلخی نداشته باشد . متاسفانه اکثر ازدواج هایی که بین دو بازیگر صورت می گیرد دوام چندانی ندارد .

 

حدیث میر امینی

مجتبی رجبی در حال حاضر ۳۳ سال سن و با حدیث میرامینی ۵ سال اختلاف سنی دارد . حدیث میر امینی متولد ۱۳۶۷ و مجتبی رجبی متولد ۱۳۶۲ می باشد .

در حال حاضر مجتبی رجبی به عنوان مدیر شبکه جام جم شناخته می شود .

از آثار مهم هنری مجتبی رجبی می توان به مواردی همچون : عملیات ۱۲۵ , شاید برای شما اتفاق بیفتد , سریال شب می گذرد و .. اشاره کرد .

حدیث میر امینی

 

 

 

حدیث میر امینی در خانواده ای به دنیا آمد که پیش از او ۳ پسر به دنیا آمده بودند و او تنها دختر و فرزند چهارم خانواده اش شد .

حدیث میر امینی

فوتبال
حدیث میرامینی : از دوران کودکی، خاطره زیادی به یاد ندارم. اما خانواده همیشه از شیطنت‌های من، یاد می‌کنند، هر چند که وجود ۳ برادر بزرگ‌تر هم دلیلی مبرهن بر این موضوع است. حدیث می‌گوید: در آن دوران برای من، فوتبال بازی کردن از خاله بازی جذابیت بیشتری داشت و دوچرخه‌سواری و اسکیت از علایق من در آن برهه از زمان بود.

حدیث میر امینی

مادر
حدیث میرامینی : به نظرم، دخترها از یک سنی به بعد با مادرشان رابطه عمیق‌تری پیدا می‌کنند و خوب الان من در این شرایط هستم و رابطه بسیار تنگاتنگی با مادرم دارم. به حرف‌های مشترک ما افزوده شده است و در مورد مسایل مختلف خانه به خصوص دکوراسیون با هم تبادل‌ نظر می‌کنیم. سلیقه‌های ما آن قدر به هم نزدیک شده که اصولا با هم خرید می‌رویم و اگر مادر در کنارم نباشد، توان خرید کردن ندارم.

حدیث میر امینی

صدای بد
حدیث میرامینی : در دوران مدرسه، همیشه سعی داشتم که در فعالیت‌های فوق برنامه، به خصوص گروه سرود شرکت داشته باشم. این در صورتی بود که فاقد هرگونه صدا و شاید استعداد در این زمینه بودم. به خاطر دارم، زمان تمرین بچه‌های با استعداد نگاه خیلی بدی به من داشتند، چون با اعتماد به نفس هر چه تمام، می‌خواستم با آن صدای وحشتناک تک‌خوان گروه هم باشم. زمان اجرا هم که فرا می‌رسید، صدای خودم در سرم می‌پیچید و جدا دلم برای بچه‌هایی که مجبور بودند صدای من را بشنوند می‌سوخت. بعد از سال‌ها اولین بار است که این موضوع را مطرح می‌کنم.(می‌خندد)

حدیث میر امینی

فیلم شناسی

قصیدهٔ شب بارانی (علی سبزواری)
گزارش یک اعدام (ابراهیم شیبانی)
رها (بشیر آزادپور)
مرد (سیروس الوند)
اتوبوس (نیما اقلیما)
دژ شوق (سید مجید پرهیز)
چشم خدا (احسان صادقی)
قصه داوود و قمری (آیدا پناهنده)
پاپوش (منوچهر هادی)
آوازهای مادرانه (اصغر هاشمی)
نیمه شب
نگین
داستان ما قصهٔ تو
سرانجام (احمد معظمی)

حدیث میر امینی

علائق حدیث میرامینی

رنگ قرمز رنگ مورد علاقه ی حدیث میر امینی است و به غذاهای ایتالیایی هم علاقه فراوان دارد.

بازیگر مورد علاقه ی خارجی او رابرت دنیرو است. تفریح مورد علاقه ی حدیث میر امینی فیلم دیدن و ورزش کردن است . و این بازیگر شنا را بیشتر از هر ورزش دیگری دوست دارد او عاشق سینما است و دوست دارد در این عرصه بسیار موفق تر از تلویزیون باشد.

حدیث میر امینی به سهیلی زاده و مهران مهام علاقه ی زیادی دارد و معتقد است آنها به او کمک زیادی کرده اند.

 

 


Copyright Delna.ir© 2018- All rights Reserved