خانه » اخبار » آموزش تصویری پاک کردن و حذف اکانت تلگرام

آموزش تصویری پاک کردن و حذف اکانت تلگرام

آموزش حذف اکانت تلگرام

حذف اکانت تلگرام

به صورت پیش فرض گزینه حذف اکانت در مسنجر تلگرام وجود ندارد برای پاک کردن حساب خود شما باید وارد سایت برنامه شده و اقدام به حذف حساب خود کنید برای دیلیت حساب خود در مسنجر با ما همراه شوید .

توجه که با دیلیت کردن حساب خود تمام چت ها و گروه ها برای خود شما پاک می شود و به صورت کلی آنها دیلیت نخواهند شد پس قبل از اینکه شما اقدام به غییر فعال کردن اکانت کنید باید آنها را پاک کنید . همچنین تمام چت های شما در برنامه حذف خواند شد . در صورتی که شما از تلگرام LOG OUT کنید و مجدد وارد برنامه شوید هیچ چت یا گروهی پاک نخواهد شد .

برای وارد کردن رمز ارسال شده برای شما دقت کنید که باید رمز را با دقت وارد کنید یعنی عبارت A با a تفاوت دارد وا در صورتی که حروف با حرف بزرگ نوشته شده اند باید حتما با حرف بزرگ وارد کنید .

در صورتی که چندین بار پشت سر هم شما شماره خود را وارد کنید . کد ارسالی را به اشتباه وارد کنید چند ساعت شماره مورد نظر بلاک می شود و برای انجام دوبار کار شما باید چند ساعت صبر کرده و مجدد این کار را انجام دهید . بهتر است کد ارسال شده را کپی کنید و در کادر مورد نظر وارد کنید تا دچار مشکل نشوید .

ابتدا به ادرس زیر رفته و شماره تلفنی که با ان حساب دارین را وارد کنید (شماره همراه با ۹۸+ وارد کنید)

my.telegram.org/deactivate

حذف اکانت تلگرام

 

یک رمز برای شما در مسنجر تلگرام ارسال میشود که باید در کادر Password وارد کنید و گزینه Sing in را انتخاب کنید  ( حذف اکانت تلگرام )

حذف اکانت تلگرام

در صفحه جدید باز شده گزینه Deactivate account را انتخاب کنید ( در صورتی که این گزینه نبود پایین صفحه روی کلمه DONE کلیک کنید )

حذف اکانت تلگرام

حذف اکانت تلگرام

در آخر هم گزینه قرمز رنگ Yes, delete my account را انتخاب کنید تا حساب شما حذف شود .  ( حذف اکانت تلگرام )

 

حذف اکانت تلگرام

حذف اکانت تلگرام

حل مشکل لود نشدن عکس و فیلم تلگرام


Copyright Delna.ir© 2018- All rights Reserved