خانه » سبک زندگی » مردان برای جذاب بودن و جلب توجه بیشتر چکار باید بکنند؟

مردان برای جذاب بودن و جلب توجه بیشتر چکار باید بکنند؟

مردان برای جذاب بودن و جلب توجه بیشتر چکار باید بکنند؟

حقیقت این است که جذاب بودن فرمول خاصی در حیطه روانشناسی ندارد؛ اما به طور کلی مردانی که به نظر همه جذاب به نظر می رسند با رعایت نکات ساده زیر و عادت به تکرار آنها به این جذابیت دست یافته اند:

حقیقت این است که جذاب بودن فرمول خاصی در حیطه روانشناسی ندارد؛ اما به طور کلی مردانی که به نظر همه جذاب به نظر می رسند با رعایت نکات ساده زیر و عادت به تکرار آنها به این جذابیت دست یافته اند:

خصوصیات مردان جذاب :

– خود را باور دارند: ممکن است فردی پتانسیل اینکه مرد جذابی باشد را داشته باشد اما باورهای درونی او (مانند: من به اندازه کافی جذاب نیستم. یا من لیاقت فلان موقعیت یا فلان خانم را ندارم)، او را از جذاب بودن بازدارد. اولین قدمی که مردان جذاب برمیدارند این است که باور کنند ارزشمند هستند. شما هم می توانید هر روز جلوی آینه جمله مثبتی به خود بگویید. این عمل به تدریج باورهایتان را تغییر می دهد. شما لازم نیست “کار” خاصی انجام دهید تا جذاب باشید. وجود خود شما به اندازه کافی جذاب هست که لزومی به تظاهر نباشد!

– ارزش آفرین هستند: بدانید که شما هر خصوصیتی که یک مرد جذاب لازم دارد را در درون خود دارید فقط کافیست اندکی به آن جلا دهید! برای مثال همه از مردان جنتلمن خوششان می آید. پس مردان جذاب به جای اینکه روی گرفتن چیزی از اطرافیان خود تمرکز کنند، “دهنده” هستند! برای مثال باعث لبخند اطرافیانشان می شوند بدون اینکه نیازی به آنها داشته باشند.

– مرموز هستند: مرموز بودن، ذهن اطرافیان را مشغول می کند و تمایل آنها برای نزدیک شدن به فرد مرموز و کشف وی را بالا می برد. توصیه ام به شما این است که خود واقعیتان باشید اما کم کم خودتان را فاش کنید تا همیشه دست نیافتنی و اسرارآمیز به نظر بیایید. این کار باعث می شود که هر خصلت مثبتی از شما که برای طرف مقابلتان فاش می شود، برای او یک موفقیت محسوب شود. همه انسان ها، برنده شدن را دوست دارند!

– طبیعت انسان ها را می شناسند: آقایان از طریق “دیدن” و خانم ها از طریق “شنیدن” جذب می شوند. مردان جذاب از این نکته بهره فراوانی می برند. شماهم در گفتار خود دقت کنید. از جملات متملقانه برای بدست آوردن دل دیگران استفاده نکنید. ممکن است برخی خانم ها از این جملات خوششان بیاید، اما سنگین بودن و مرموز بودن در نهایت نتیجه بهتری دارد.

– معجزه صدا را جدی می گیرند: “صدا” یک محرک جذاب محسوب می شود. پس شما نیز اگر صدای خوبی دارید از آن بهره ببرید.

– تماس چشمی برقرار می کنند: تماس چشمی هنگام صحبت کردن، اعتماد به نفس را نشان می دهد.
لبخند می زنند؛ لبخند، مردان را بااعتماد به نفس، جذاب و شاد نشان می دهد.

– لیدر خوبی هستند: خانم ها از اینکه یک مرد بتواند زمام امور را به دست بگیرد و کارها را سر و سامان دهد خوششان می آید. برای جذاب شدن، نشان دهید که قدرت تصمیم گیری و مدیریت خودتان را دارید. برای مثال زمانی که می خواهید از خانمی تقاضای ازدواج کنید، جسور باشید و خواسته خود را بااعتماد به نفس مطرح کنید. به احساس خود و حرف خود افتخار کنید، اما زمان مناسب را تشخیص دهید و حد خودتان را هم بدانید. غرور داشته باشید و خواسته خود را بارها و بارها تکرار نکنید.

– لباس هایی می پوشند که نماینده شخصیت آنهاست: لباس فرد، روی درکی که اطرافیان درباره وی خواهند داشت اثر بسیاری دارد. لباس نامناسب به این معنیست که تصویری که دیگران درباره فرد درک می کنند برای او اهمیتی ندارد! یکی از مهم ترین نکاتی که شما نیز باید به آن توجه کنید، طرز لباس پوشیدنتان است. لازم نیست از مجله ها تقلید کنید یا لباس های ناراحت بپوشید. اما لباسی که انتخاب می کنید باید با شخصیتی که واقعا دارید همخوانی داشته باشد. یادتان باشد که رنگ لباس ها هم علامتی درباره شما به اطراف می دهد. برای مثال استفاده سر تا پا از رنگ مشکی صورت شما را گرفته و ناراحت نشان خواهد داد.

– ژست مناسبی دارند: برای مثال، صاف راه می روند که نه تنها برای سلامتی لازم است، بلکه اعتماد به نفس آنها را به فرد مقابل القا می کند. مردان خموده به نظر غیر قابل اعتماد، مطیع و ضعیف می آیند.

– رفتار اجتماعی را رعایت می کنند: مثل یک جنتلمن رفتار می کنند و مراقب عادتهای نامناسب اجتماعی خود مانند نحوه غذا خوردن یا برخورد با سالمندان هستند.

– به بهداشت خود می رسند: این نکات را دنبال کنید: خوشبو باشید اما با ادکلن دوش نگیرید. مراقب دندان های خود باشید. نظافت موها و ریشهای خود را حفظ کنید. ناخن های خود را بگیرید! خواب کافی داشته باشید تا همیشه بشاش و پرانرژی به نظر بیایید.

– عادات سالم دارند؛ ورزش می کنند، فعالند و زندگی خود را دوست دارند. شما نیز زمانی که برای زندگی خود ارزش قائل باشید، قابل اعتماد تر هستید و به یک خانم القا می کنید که می تواند زندگی خود را به شما بسپارد.

امیدوارم به این باور برسید که شما هم جذاب هستید و چیزی از “افراد دیگر” ی که تعریف کردید کم ندارید.

loading...


Copyright Delna.ir© 2017 - All rights Reserved