خانه » هنری » فیلم و سریال » خلاصه داستان سریال من پدرم دریا | عکس بازیگران

خلاصه داستان سریال من پدرم دریا | عکس بازیگران

من پدرم دریا

من پدرم دریا

تصویربرداری فیلم « من پدرم دریا » به کارگردانی مهرداد خوشبخت و تهیه‌کنندگی مهدی تربتی‌فرد که چند روز قبل در جنوب کشور آغاز شده بود، بعد از پایان ضبط صحنه‌‌های مربوط به داخل جزیره در یک نفتکش غول‌پیکر روی آب‌های خلیج‌فارس ادامه دارد. بیشتر سکانس‌های این فیلم روی این نفتکش ضبط خواهد شد.

داریوش فرهنگ در این اثر نقش ناخدا یاور و حسین مهری نقش پارسا، پسر ناخدا را بازی می‌کند. حسن جوهرچی هم ایفاگر نقش کاپیتان کشتی است. افشین نخعی، سارنگ بهمنی، ساناز نیک‌نام، افشین طائی، امین سیدی، داوود محمدی، ناهید ثناگو و مرتضی زارع دیگر بازیگران این اثر هستند.
فیلمنامه «من پدرم دریا» را کریم خودسیانی و حمزه صالحی به صورت مشترک نوشته‌اند و داستان آن درباره پارسا، فرزند ناخدا یاور است که برای تصویربرداری از انتقال نفت توسط نفتکش به کشورهای خارجی، راهی سفری دریایی می‌شود. این در حالی است که به دلیل مقتضیات شغل پدر، پارسا همواره دچار تعارضات اساسی با او بوده، اما حمله دزدان دریایی خلیج عدن به نفتکش ایران و عملیات موفقیت آمیز نیروی دریایی ارتش به فرماندهی ناخدا یاور با دزدان، باعث تغییر نگاه پارسا نسبت به پدرش می‌شود. در این فیلم مبارزه نیروی دریایی کشورمان به دزدان دریایی به تصویر کشیده می‌شود.
تصویربرداری این فیلم تلویزیونی در جزیره خارک و بوشهر انجام می‌شود. این مرحله از کار طبق برنامه‌ریزی تا آخر اردیبهشت ادامه خواهد داشت.

 

منبع: مشرق نیوز


Copyright Delna.ir© 2018- All rights Reserved