خانه » هنری » فیلم و سریال » خلاصه داستان و عکسهای بازیگران سریال آمین

خلاصه داستان و عکسهای بازیگران سریال آمین

سریال آمین

سریال آمین

در روزهای پایانی تصویربرداری سریال آمین، نیما رئیسی و شهرزاد کمال‌زاده با پیوستن به این سریال در دو نقش متفاوت ظاهر شدند. رئیسی در سریال آمین نقش یک خلافکار را به‌عهده دارد که در طول داستان، بیننده فقط صدای او را می‌شنود و در پایان داستان هویت اصلی او معلوم می‌شود. کمال‌زاده هم ایفاگر نقش خلافکار است.


سریال آمین
داریوش فرهنگ، امین حیایی، کاظم بلوچی، هادی ساعی، بهناز جعفری، آشا محرابی، سودابه بیضایی، شاهرخ استخری، خاطره حاتمی، محمدرضا داوودنژاد، مهدی محرابی، یوسف تیموری و مهرناز مهرآرا، بازیگران اصلی این سریال هستند.

سریال آمینسریال آمین

تاکنون حدود ۵۰ درصد از مراحل تدوین آمین انجام شده و بزودی ساخت موسیقی آن نیز آغاز می‌شود. تصویربرداری این سریال پلیسی با مشارکت ناجی هنر خرداد سال گذشته به کارگردانی منوچهر هادی در تهران آغاز شد و مهرماه تصویربرداری فاز اول آن به پایان رسید. سپس بعد از وقفه‌ای سه ماهه فاز دوم این اثر را بهرنگ توفیقی در تهران و شمال کشور مقابل دوربین برد.
سریال آمین
در خلاصه داستان سریال آمین که زامیاد سعدوندیان فیلمنامه‌ آن را نوشته، آمده است: سرهنگ شیرازی، فرمانده تیم ویژه آمین مسئول رسیدگی به پرونده مجرم و خلافکار فراری به نام همایون تمدن است که سال گذشته طی عملیات گروگانگیری، برادر سرهنگ را به شهادت رسانده است.
پلیس با کشف کانتینری حامل مواد مخدر به ردی از همایون می‌رسد. همزمان فرزند همایون برای مراسم سالگرد مرگ همسرش مریم نوین وارد ایران شده و ماموران علاوه بر بررسی سرنخ کانتینر، وی را نیز برای رسیدن به همایون تحت نظر می‌گیرند. سریال آمین به تهیه‌کنندگی جواد نوروزبیگی در ۲۰ قسمت ۴۰ دقیقه‌ای در گروه مجموعه‌های نمایشی مرکز امور نمایشی سیما تولید می‌شود.
سریال آمین

منبع : مشرق نیوز


Copyright Delna.ir© 2018- All rights Reserved