خانه » هنری » فیلم و سریال » خلاصه داستان و بازیگران فیلم عرق سرد

خلاصه داستان و بازیگران فیلم عرق سرد

در خلاصه داستان و بازیگران فیلم عرق سرد شما می توانید با پشت صحنه و بازیگران فیلم عرق سرد به همراه خلاصه ای از داستان فیلم عرق سرد را مشاهده کنید و …

خلاصه داستان و بازیگران فیلم عرق سرد

فیلم عرق سرد جدید ترین اثر سهیل بیرقی کارگردان فیلم من می باشد. این فیلم دارای داستان چذاب و پر کششی و پر فراز و فرودی است ؛ که مخاطب را همراه خویش می سازد.در ادامه به توضیحاتی پیرامون فیلم عرق سرد می پردازیم.

باران کوثری بازیگر فیلم عرق سرد

 

باران کوثری بازیگر فیلم عرق سرد خلاصه داستان فیلم << عرق سرد >> به کارگردانی سهیل بیرقی

سهیل بیرقی که پیش از این فیلم «من» را ساخته و مورد توجه منتقدان و کارشناسان قرار گرفت و مخاطب هم اقبال خوبی نسبت به اثر داشتند، بیرقی فیلم جدیدش را با بازی باران کوثری، امیر جدیدی، لیلی رشیدی، هدی زین‌العابدین و سحر دولتشاهی جلوی دوربین برده است. تمام صحنه‌های فیلم در تهران فیلمبرداری می‌شود و بازی بازیگران اصلی هنوز به اتمام نرسیده است.

امیر جدیدی بازیگر فیلم عرق سرد

امیر جدیدی بازیگر فیلم عرق سردعوامل تولید فیلم سینمایی عرق سرد

فیلم عرق سرد برگرفته از زندگی نیلوفر اردلان است . نیلوفر اردلان فوتبالیست تیم ملی فوتبال زنان ایران در سال ۲۰۱۵ به دلیل نداشتن رضایت نامه همسرش نتوانست از کشور خارج شود و به همین دلیل و عین آب خوردن از تیم ملی فوتبال بانوان ایران خط خورد . باران کوثری نقش اصلی فیلم سینمایی عرق سرد را برعهده دارد . ازبازیگران فیلم عرق سرد میتوان به : باران کوثری در نقش افروز ، سحر دولتشاهی ، امیر جدیدی ، لیلی رشیدی و هدی زین العابدین را نام برد . داستان فیلم عرق سرد درباره فوتبالیست زنی است که برای خروج از کشور به مشکلاتی برمی خورد و ادامه ماجرا که باران کوثری در نقش فوتبالیست زن ایرانی بازی می کند .

دانلود فیلم عرق سرد برگرفته از زندگی نیلوفر اردلان با بازی باران کوثری

دانلود فیلم عرق سرد برگرفته از زندگی نیلوفر اردلان با بازی باران کوثری

دانلود فیلم عرق سرد

نخستین تصویر از باران کوثرى در نقش یک فوتبالیست در فیلم عرق سرد سهیل بیرقی

دانلود فیلم عرق سرد

تیپ باران کوثری در نمایی از فیلم عرق سرد سهیل بیرقی

دانلود فیلم عرق سرد

لینک دانلود فیلم عرق سرد پس از اکران فیلم ایرانی عرق سرد قرار خواهیم داد .

 

سهیل بیرقی نویسنده و کارگردان، کامران حجازی مجری طرح و مدیر تولید، فرشاد محمدی مدیر فیلم‌برداری،مهدی صالح کرمانی صدابردار، ایمان امیدواری طراح چهره پردازی، امیرحسین شجاعی عکاس و مهدی داوری به عنوان تهیه‌کننده در تولید این فیلم همکاری دارند.

کدام بازیگران در فیلم <<عرق سرد>> بازی کرده اند ؟

از بازیگران فیلم سینمایی عرق سرد میتوان به باران کوثری/ امیر جدیدی/ لیلی رشیدی /هدی زین‌العابدین/ سحر دولتشاهی و..اشاره نمود.

 


Copyright Delna.ir© 2018- All rights Reserved