خانه » دانلود » دانلود تقویم ۲۰۱۸ برای موبایل و کامپیوتر

دانلود تقویم ۲۰۱۸ برای موبایل و کامپیوتر

در دانلود تقویم ۲۰۱۸ برای موبایل و کامپیوتر شما کاربران عزیز سایت دلنا می توانید تقویم  ۲۰۱۸ را همراه با مناسبت ها با پس زمینه میوه ها مشاهده  و دانلود نمایید و در دو نسخه مخصوص موبایل و دسکتاب کامپیوتر و ….

دانلود تقویم ۲۰۱۸ برای موبایل و کامپیوتر

دانلود تقویم ۲۰۱۸ ,سری تقویم میوه‌های بی‌شمار بر اساس تصاویری پایه گذاری شده که کل صفحه را میوه‌هایی با تعداد نامشخص پوشانده است. زیبایی میوه‌های مختلف به همراه حس فراگیر و بدون مرز بودن این نوع عکس‌ها جذابیت خاص خود را دارد. برای هر ماه سعی شده است که از میوه‌هایی استفاده شود که مربوط به همان فصل بوده و بنابر این تا حدود زیادی فصل‌ها را نیز در خود پنهان دارند. این سری با توجه به ماهیت تصاویر برای وسایل همراه مانند تبلت و تلفن همراه مناسب است گرچه نسخه رومیزی آن نیز همواره ارایه می‌گردد.

دانلود تقویم 2018 برای موبایل و کامپیوتر

دانلود تقویم ۲۰۱۸ برای موبایل و کامپیوتر

تقویم ۲۰۱۸ سری میوه‌های بی‌شمار را تصاویری از میوه‌های کمتر شناخته شده تشکیل می‌دهند. قصد داریم شما را در تقویم ۲۰۱۸ با میوه‌هایی آشنا کنیم که به عنوان میوه‌های جدید و جالب بوده و در کشورهای مختلف جهان کشت و تولید می‌شوند. در صورتی  که  این میوه‌ها را نمی‌شناسید، نام هر میوه به فارسی و انگلیسی در عنوان(Title) فایل مربوطه قابل مشاهده است. به علت کمتر شناخته بودن این میوه‌ها نام فارسی برخی از آنان دقیق نیست. برای مثال Gooseberry و Currant هردو به انگور فرنگی ترجمه شده‌اند که به نظر می‌رسد دو محصول کاملا متفاوت باشند و از این جهت نام انگلیسی دقیق‌تر می‌باشد. امیدواریم از تماشای این میوه‌ها در طول سال ۲۰۱۸ میلادی لذت ببرید و برای شما دوست‌داران تقویم میلادی سالی سرشار از موفقیت، شادی و کشف ناشناخته‌ها را آرزو داریم. لطفا مواردی را که درباره این مجموعه در ذهن دارید به صورت نظر یا نقد در انتهای صفحه ارایه نمایید.

 

این مطالبم بخوانید:

تقویم۹۷ با مناسبت ها برای پس زمینه

تقویم آذر ۹۶ با پس زمینه عاشقانه

تقویم تعیین جنسیت چینی معادل شمسی

تقویم تعطیلات رسمی چین در سال ۲۰۱۸

دانلود تقویم ۲۰۱۸ میلادی به همراه مناسبت ها

دانلود تقویم اذان گو باد صبا ۹۷ برای گوشی

تغییرات جدید خدمات تقویم گوگل

دانلود تقویم سال ۹۷ با مناسبت ها

دانلود تقویم ۲۰۱۷ میلادی به همراه مناسبت ها

دانلود PDF تقویم سال ۹۶ – تقویم پی دی اف ۹۶

دانلود برنامه تقویم ۹۶ اندروید برای موبایل

دانلود تقویم ۹۶ با عکس لیونل مسی برای کامپیوتر


Copyright Delna.ir© 2018- All rights Reserved