خانه » اخبار » اخبار ورزشی » دانلود جشن صعود تیم ملی به جام جهانی روسیه ورزشگاه آزادی

دانلود جشن صعود تیم ملی به جام جهانی روسیه ورزشگاه آزادی

دانلود جشن صعود تیم ملی به جام جهانی روسیه ورزشگاه آزادی

شاگردان کارلوس کی روش موفق شدند با دو گلی که وارد دروازه ازبکستانی ها کنند از سد حریف خود بگذرند و در حالی که دو بازی تا پایان این رقابت ها باقی مانده است خود را به روسیه برسانند. بردی که شادمانی مردم ایران، تیم ملی و کارلوس کی روش را به دنبال داشت، اکنون تیم ملی ایران پس از تیم ملی برزیل دومین تیم صعود کننده به جام جهانی است.

هفته هشتم مرحله دوم مقدماتی جام جهانی، دوشنبه ۲۲/۰۳/۹۶، ساعت ۲۱:۱۵، ورزشگاه آزادی
داور: احمد ابوبکر(عمان) کمک ها: حامد سلیمان، ابوبکر سلیم(عمان)

تیم ملی ایران:

علیرضا بیرانوند، سید جلال حسینی، مرتضی پورعلی‌گنجی، رامین رضاییان، میلاد محمدی، سعید عزت‌اللهی، علی کریمی، علیرضا جهانبخش(۲+۴۵ وحید امیری)، مهدی طارمی(۹۰ رضا قوچان نژاد)، مسعود شجاعی(۶۹ اشکان دژاگه) و سردار آزمون
سرمربی: کارلوس کی روش

تیم ملی ازبکستان:

لوبانوف، کریمتس، شوراخمدوف، اسماعیلف، آندرف(۷ داورونبک خاشیموف)، آفونین(۵۳ سردار رشیدوف)، حیدروف، اخمدوف، شمورودوف، سرگیف و عبدولخولیکوف(۶۲ جلال الدین ماشاریپوف)
سرمربی: ساموئل بابایان

ویدیوهای مربوط به جشن صعود بعد از بازی :

.
.

.
.

.
.

.
.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران بعد از صعود به جام جهانی به سبک مسی در دیدار ال کلاسیکو به خوشحالی پرداخت. سرمربی تیم ملی که پیش از این با آفریقای جنوبی، پرتغال و ایران صعود به جام جهانی را تجربه کرده بود، بعد از سوت پایان بازی پیراهن تیم ملی را در دست داشت که روی آن عدد چهار نقش بسته بود.

دلیل اشاره ی کی روش به عدد چهار، به دلیل چهارمین صعود او به جام جهانی است. سرمربی تیم ملی پس از پایان بازی پیراهن تیم ملی را در دست گرفت و به سمت دوربین ها و هواداران رفت و عدد چهار را به آنها نشان داد.

کی روش همچنین پس از سوت پایان بازی مانند دیدار با کره جنوبی در سال ۹۲، یک جام کوچک جهانی در دست داشت و با این جام به خوشحالی پرداخت.


Copyright Delna.ir© 2018- All rights Reserved