خانه » هنری » فیلم و سریال » دانلود فیلم دامبو ۲۰۱۹ دوبله فارسی | تیزر فیلم dumbo 2019 | موضوع فیلم دامبود ۲۰۱۹

دانلود فیلم دامبو ۲۰۱۹ دوبله فارسی | تیزر فیلم dumbo 2019 | موضوع فیلم دامبود ۲۰۱۹

دانلود فیلم دامبو ۲۰۱۹ با لینک مستقیم – 

فیلم سینمایی دامبو یک فیلم زیبا، فانتزی، کودکانه و لایو اکشن و ماجراجویی رو به اکران آمریکایی به نویسندگی ایرن کروگر و کارگردانی تیم برتون است. داستان فیلم عمدتاً برگرفته از انیمیشنی به همین نام ساخته شده در سال ۱۹۴۱ از والت دیزنی و به قلم هلن ابرسون است. از بازیگران این فیلم می‌توان به کالین فارل، اوا گرین، مایکل کیتون و دنی دویتو اشاره نمود. دامبو قرار است توسط استودیو سینمایی والت دیزنی در ۲۹ مارس ۲۰۱۹ منتشر شود و به محض پخش لینک دانلود مستقیم آن در سایت دلنا قرار داده خواهد شد. دانلود فیلم دامبو ۲۰۱۹

داستان فیلم Dumbo 2019 در مورد یک ستارهٔ سابق سیرک به نام هولت فریر است که پس از بازگشت از جنگ، برای گذران زندگی، دوباره وارد این عرصه می‌شود و در همان بدو ورود، صاحب سیرک با نام مکس دویچی مسئولیت مراقبت از فیلی تازه متولدشده با گوش‌های بزرگ را به وی واگذار می‌کند. در ابتدا این بچه فیل که دامبو نام دارد به خاطر فرم گوش‌هایش مورد تمسخر دیگران قرار می‌گیرد، ولی در ادامه وقتی فرزندان هولت کشف می‌کنند که او توانایی پرواز کردن دارد، ماجرا به کلی تغییر می‌کند؛ دامبو از آن چیزی که وی را دستمایهٔ تمسخر دیگران قرار داده بود، بهترین بهره را می‌برد و تبدیل به معروف‌ترین ستارهٔ سیرک می‌شود. در این هنگام سرمایه‌داری شرور با نام وندویر با همکاری بندبازی به نام کولت سعی می‌کنند تا هر طور شده سیرک را به دست بیاورند و دامبو را به ستاره‌ای پولساز تبدیل کنند.

 

پوستر دامبو 2019

پوستر دامبو ۲۰۱۹

 

پوستر جدید فیلم دامبو 2019

پوستر جدید فیلم دامبو ۲۰۱۹

 

تیزر فیلم سینمایی دامبو ۲۰۱۹

تیم برتون قبل از انتشار فیلم خود تریلری رسمی از فیلم خود ارائه داده تا نظرات کاربران را در مورد این فیلم جدید خود جلب نماید، شما در مجله دلنا می توانید این تریلر را به صورت آنلاین مشاهده نمایید.

 

 

قابل توجه کاربران عزیز لینک دانلود به زودی قرار داده خواهد شد. 


Copyright Delna.ir© 2018- All rights Reserved