خانه » سبک زندگی » رابطه جنسی چه زمانی اشکال دارد

رابطه جنسی چه زمانی اشکال دارد

در رابطه جنسی چه زمانی اشکال دارد شما کاربران می توانید به یکی از پر پرسش ترین مسله های رابطه جنسی آگاه شوید مثل آیا رابطه جنسی در ماه محرم اشکال دارد؟ یا چه زمانی کراهت دارد که همه را در این مقاله مذهبی جواب خواهید گرفت و …

رابطه جنسی چه زمانی اشکال دارد

رابطه جنسی چه زمانی اشکال دارد

رابطه جنسی چه زمانی اشکال دارد

آیا مقاربت جنسی در ماه محرم اشکال دارد؟
اگر همسر خیلی به این کار اصرار داشته باشد..؟
در کل چه شبهایی نزدیکی اشکال دارد؟؟؟آیا در حالتی حرام هم هست؟

جواب
مقاربت جنسی در ماه محرم هیچ اشکالی نداره. هیچ شبی این عمل حرام نیست اما در بعضی شب ها و زمان ها جماع کراهت داره :

۱- جماع در شب و روزى كه ماه و خورشيد گرفته است.

۲- هنگام غروب خورشيد.

۳- هنگام طلوع فجر تا طلوع آفتاب.

۴- شب اول ماه غير از ماه رمضان.

۵- در شب آخر ماه. ۶- جماع بعد از احتلام در خواب.

۷- جماع در اتاقى كه بچه‏اى وجود داشته باشد.

۸- نگاه كردن به فرج هنگام جماع.

۹- جماع به صورت عريان.

۱۰- جماع در زير آسمان.

۱۱- جماع رو به قبله و پشت به قبله.

۱۲- هنگامى كه شكم پر است.

۱۳- جماع در جايى كه كودكى باشد كه به آنها نگاه كند يا سر و صداى آنها را بشنود، هر چند چيزى متوجه نشود.

۱۴- جماع در فرصت بين اذان و اقامه نماز كه مخصوص اعمال عبادى است.

۱۵- جماع بدون وضو يا غسل.

۱۶- جماع در شب عيد قربان.

۱۷- جماع در شب عيد فطر.

انقلاب جنسی چیست

رابطه جنسی به معنی نزدیکی و جفت گیری است که بین دو دو غیر همجنس انجام میشود که منجر به ارضا نیاز جنسی میشود. آمیزش جنسی بین حداقل دو غیر همجنس میتواند منجر به تولید مثل شود.

رابطه جنسی چه زمانی اشکال دارد

اعضا درگیر در رابطه جنسی

اساساً تمام نقاط بدن قابلیت تحریک جنسی را دارند اما برخی نقاط به دلیل تراکم رشته های عصبی مربوط به لذت جنسی به عنوان ارگان های جنسی شناخته می شوند.

نقاط تحریک پذیر در رابطه جنسی، در بدن زنان پراکنده تر و فراوان تر است وعلاوه بر دستگاه تناسلی نوک پستانها ،باسن و حتی لاله گوش، قوزک پا و یا گردن را در بر می گیرد.در آمیزش جنسی لب و دهان نیز به دلیل پوست نازک خود می توانند حساسیت زیادی نسبت به تحریک جنسی داشته باشند.

رابطه جنسی چه زمانی اشکال دارد

حالات مختلف رابطه جنسی

حالات مختلف آمیزش جنسی و نزدیکی بین زن و مرد: حالت اول رابطه جنسی، این سنتی ترین نوع آمیزش جنسی است که بسیاری برای اولین بار آن را انجام می دهند و بدین صورت است که زن در زیر قرار گرفته و پاهای خود را به اندازه ای که احساس راحتی کند باز می کند و مرد در میان پاهای زن دراز کشیده و عمل دخول را انجام می دهد. در این حالت بهتر است که هراز چند گاهی مرد تمام بدن خود را با بدن زن تماس دهد, حالت دوم این نوع آمیزش جنسی را اصطلاحا پهلو به پهلو مینامند. در این حالت هم مرد و هم زن به پهلو خوابیده و عمل دخول را انجام میدهند. البته میشود حالت اول را به این حالت پیوند زد, یعنی به همان صورتکه مرد روی زن قرار گرفته بود دوتایی به پهلو بخوابند.در مورد نحوه قرار گرفتن دست و پاها, بهتر است که آن را به عهده خانم گذاشت تا به هر صورتیکه راحت تر است, آنگونه انتخاب کند. در این حالت از آنجایی که اکثر نقاط بدن مرد و زن با یکدیگر در تماس خواهند بود لذت بیشتری عاید طرفین میشود.این حالت از آمیزش جنسی از آنجا که زن متحمل فشار زیادی نمیشود و آزادی عمل مناسبتری دارا خواهد بود, در بین خانمها طرفداران زیادی دارد.

رابطه جنسی چه زمانی اشکال دارد

آمیزش جنسی در زمان حاملگی

در دوران حاملگی بدن زنان دچار تغییرات فیزیکی و درونی میشود. این تغییرات میتواند در برخی از زنها منجر به افزایش تمایل جنسی و در برخی منجر به کاهش میل جنسی و حتی زدگی از تمایل جنسی در طول دوران حاملگی گردد. از آن جا که برخوردهای زن و مرد و فشاری که بر بدن خانمها در هنگام نزدیکی وارد می شود ممکن است به جنین آسیب وارد کند لازم است تا سکس در هنگام بارداری زن با ملایمت و احتیاط انجام شود. روش های مناسب روش در این روش زن زانو زده و مرد از عقب دخول را انجام می دهد. برای استفاده از این روش در زمان بارداری زن باید کف زمین خم شده و تمام قسمتهای سینه و دستان خود را روی زمین بگذارد به طوری که هیچ فشاری بر شکمش وارد نشود. در این حالت بهتر است چند بالش نرم در زیر شکم و سینه زن قرار گیرد تا فشار کمتری بر زن وارد شود. روش پهلو به پهلو در هنگام حاملگی باید از عقب انجام شود یعنی مرد پشت سر زن دراز بکشد و زن پاهای خود را باز کند تا نزدیکی صورت بگیرد.روش هایی که زن در بالا و مرد در زیر قرار دارند این روشها برای آمیزش جنسی و نزدیکی از راه مقعد و برای خانم هایی که جثه بسیار کوچکتری از شریک جنسی خود دارند نیز بسیار مناسب هستند.

امیدوارم از این مقاله پزشکی و سلامتی در سایت دلنا نهایت استفاده را برده باشید و در زندگی روزمره خود آنها را به کار ببندید. برای دیدن سایر مقالات آموزشی و پزشکی سایت دلنا به بخش پزشکی سایت بروید و سئوالات خود را در بخش نطرات برای ما ارسال تا توسط تیم پزشکی پاسخ داده شوند.


Copyright Delna.ir© 2018- All rights Reserved