خانه » بیوگرافی » رضا ضراب کیست و اتهام عجیب

رضا ضراب کیست و اتهام عجیب

در رضا ضراب کیست و اتهام عجیب شما کاربران عزیز سایت دلنا می توانید با بیوگرافی رضا ضراب اتهام عجیب به وی را مشاهده کنید و …

رضا ضراب کیست و اتهام عجیب

رضا ضراب کیست و اتهام عجیب

رضا ضراب کیست و اتهام عجیب

رضا ضراب متولد ۱۳۶۲ هجری شمسی در ایران است. رضا علیرغم مهاجرت پدرش به دوبی در سالهای اولیه جنگ ترجیح می دهد در ترکیه بماند و درکنار تحصیل به رسیدگی به کارهای تجاری پدرش مشغول شود.

او به مرور زمان و با بالا رفتن سن و آگاهی بیشتر در زمینه تجارت و اقتصاد که شغل و پیشه ای قدیمی در بین خانواده بوده کم کم پا به عرصه تجارت واقعی می گذارد. وی بدلیل استفاده از عنوان فرزندی حسین ضراب پدرش و هم به واسطه آشنا شدن در سالیان زیاد با دوستان و آشنایان پدرش که همگی از تجار و بازرگانان ترک بوده به طور نسبی برای خود نام و شهرتی دست و پا می کند. ضراب سرانجام با توجه به سرمایه دار بودن، داشتن ملک و املاک فراوان در چند نقطه از دنیا و دارا بودن صرافی بزرگی در امارات متحده عربی جای خود را در میان بازرگانان و تجار ترک به عنوان جوانی متمول، فعّال و جویای نام و البته دست و دل باز و پول خرج کن باز می کند و نامی از خود بر سر زبانها می اندازد.

رضا ضراب کیست و اتهام عجیب

رضا ضراب کیست و اتهام عجیب

سفر به مرکز تفریحی دیزنی لند، پای رضا ضراب را به زندانی در ایالات متحده آمریکا گشود.

روزنامه حریت، چاپ ترکیه، از به تعویق افتادن جلسه رسیدگی به اتهامات این تاجر طلای ایرانی- ترکیه ای خبر داده است.

او در فروردین امسال در فرودگاه بین المللی میامی دستگیر شد. به نوشته این روزنامه، بنجامین برافمن، وکیل ضراب، درخواست به تعویق افتادن دومین جلسه دادگاه را مطرح کرده و با موافقت قاضی برمن، مسئول رسیدگی به این پرونده، روبه رو شده است.

این در حالی است که هفته نامه اکونومیست درباره ضراب نوشت که او با ٧٥ سال حبس روبه رو است.

رضا ضراب سیاست
رضا ضراب کیست و اتهام عجیب

رضا ضراب کیست و اتهام عجیب

هفتادو پنج سال زندان برای رضا ضراب

براساس گزارش اکونومیست، بازپرس های آمریکایی پس از بررسی ایمیل و تلفن هوشمند او می گویند به شواهدی دست پیدا کرده اند که ادعاهای مطرح شده درباره او را تأیید می کند.

آنها می توانند به اطلاعات بیشتری هم دست پیدا کنند و حالا ضراب با حکمی حدود هفتاد و پنج سال پشت میله های زندان روبه رو است.

رضا ضراب کیست و اتهام عجیب

رضا ضراب کیست و اتهام عجیب

کشتی، هواپیما و زیردریایی های ضراب

دادستان پرونده همچنین اعلام کرده ضراب در نخستین دفاعیه اش، اموال خود را در ایالات متحده آمریکا پنهان کرده و هیچ کدام از آنها را به دادگاه معرفی نکرده بود که با بررسی پیام های موجود در واتس اپ تلفن همراهش، این اموال افشا شدند. همچنین بررسی این پیام ها نشان داده که ضراب انگلیسی را به خوبی می داند.

در گوشی تلفن همراه رضا ضراب مخاطبی با عنوان «Ademturkey» در واتس اپ، پیام هایی راجع به نگهداری از قایق تفریحی اش، استفاده از هواپیمای خصوصی او و درج یا عدم درج لوگوی شرکت ضراب روی بدنه زیردریایی اش با ضراب ردوبدل کرده است. دادستان اعلام کرده که این پیام ها از هر دو طرف به انگلیسی مبادله شده است.

رضا ضراب کیست و اتهام عجیب

رضا ضراب کیست و اتهام عجیب

دادستان همچنین اعلام کرده در پیام های مبادله شده در واتس اپ ضراب که به عنوان مدرک به دادگاه ارائه شده، به کشتی های دیگر او و احتمال مصادره آنها اشاره و گفته شده باید مدارک این اموال به نام پرستار فرزند ضراب شود که این پیام ها نیاز به بررسی بیشتری دارند.

بر اساس مدارک ارائه شده توسط دادستانی، رضا ضراب که گذرنامه های ایران، ترکیه و مقدونیه را دارد، موفق به دریافت گذرنامه از فدراسیون سنت کیتس نیز شده است. دادستان گفت ضراب در فرم درخواست گذرنامه سنت کیتس اعلام کرده که پنج زبان را می داند که یکی از آنها انگلیسی است.

خبر طلاق ابرو گوندش از همسر ایرانی خود رضا ضراب

رضا ضراب, رضا ضراب و ابرو گوندش, رضا ضراب چه شد؟, رضا ضراب کیست, رضا ضراب تاجر ایرانی, رضا ضراب وهمسرش, رضا ضراب ویکیپدیا, رضا ضراب وگونل, رضا ضراب همسر ابرو, رضا ضراب ابرو,


Copyright Delna.ir© 2018- All rights Reserved