خانه » بیوگرافی » بیوگرافی هنرمندان » بیوگرافی و عکسهای روشنک گرامی بازیگر نقش ترنج سریال گمشدگان

بیوگرافی و عکسهای روشنک گرامی بازیگر نقش ترنج سریال گمشدگان

بیوگرافی و عکسهای روشنک گرامی بازیگر نقش ترنج سریال گمشدگان

روشنک گرامی

روشنک گرامی

این شب ها سریالی به نام گمشدگان از شبکه دو سیما در حال پخش است که کارگردانی آن را رضا کریمی بر عهده دارد و بازیگران زیادی از چهره های مشهور سینما و تلویزیون در آن حضور دارند . اما در میان این بازیگران شاهد یک چهره جدید هستیم که نقش اصلی سریال که دختری به نام ترنج است را ایفا می کند و در واقع شخصیت اصلی داستان اوست.

روشنک گرامی

اسم این بازیگر روشنک گرامی می باشد که به جز حضور در یک سکانس در سریال فاصله ها تاکنون در هیچ سریال تلویزیونی حضور نداشته است و چهره او برای همه جدید است . البته او در سینما حضور فعال تری دارد و پیش از این نقش اصلی دو فیلم به نام های هلن و قاعده تصادف را ایفا کرده است.

روشنک گرامی

وی متولد اول مهرماه سال ۶۲ است و ۳۴ سال سن دارد.

روشنک گرامی

اینستاگرام روشنک گرامی : roshanakgerami

 

بیوگرافی کامل روشنک گرامی

روشنک گرامی بازیگر خانم سینما و تلویزیون و تئاتر ایرانی متولد تاریخ ۱ مهر ماه سال ۱۳۶۲ در شهر تهران است. اولین بازی روشنگ گرامی در صدا و سیما و تلویزیون در سریال محبوب فاصله ها به طور حرفه ای شروع کرد.

روشنک گرامی

اولین بازی حرفه او در سینما با بازی در فیلم قاعده تصادف بود که در سی و یکمین جشنواره فجر توانست جوایزی را کسب کند و بیشتر شناخته شود.روشنگ گرامی در سال ۹۳ در خیابان های تهران دچار تصادفی شدید و قتی در حال عبور از خیابان بود شد که بعد از چند ماه بستری شدن در بیمارستان دوباره سلامتی خود را بدست آورد.

روشنک گرامی

روشنگ گرامی در سی و پنجمین جشنواره فجر نیز با بازی در فیلم خانه دیگری در کنار پژمان بازغی به شهرت فراوان رسید و توانست بیشتر در سینما دیده شود و همچنین روشنک گرامی مجرد است و هنوز در رسانه و خبر ها مبنی بر ازدواج و نامزدی وی تصویر و خبری منتشر نشده هست.روشنک گرامی همچنین در جدید ترین بازی خود در تلویزیون در سریال گمشدگان در نقش یکی از بازیگران اصلی سریال به نام ترنج در کنار هنرمندان سرشناس دیگر این سریال به ایفای نقش پرداخته است.

عکسهای روشنک گرامی

روشنک گرامی

روشنک گرامی

روشنک گرامی

تاکنون یک نظر ثبت شده است.

  1. خیلی خیلی دوستتون دارم .براتون آرزوی موفقیت دارم.درفیلم هلن بازیت ون عالی بود


Copyright Delna.ir© 2018- All rights Reserved