خانه » اخبار » اخبار ورزشی » آیا زنان در لیگ جهانی والیبال در تهران میتوانند به ورزشگاه بروند؟

آیا زنان در لیگ جهانی والیبال در تهران میتوانند به ورزشگاه بروند؟

آیا زنان در لیگ جهانی والیبال در تهران میتوانند به ورزشگاه بروند؟

بنا بر اعلام نایب رئیس فدراسیون والیبال، امسال هم بانوان با رعایت موازین اخلاقی می توانند مانند سال های گذشته به سالن ۱۲ هزار نفری ورزشگاه آزادی بیایند و مسابقات تیم ملی والیبال در لیگ جهانی والیبال را از نزدیک تماشا کنند.

زنان در لیگ جهانی والیبال

فریبا صادقی نایب رئیس فدراسیون والیبال در گفت‌و‌گو با آنا درباره حضور بانوان در مسابقات لیگ جهانی والیبال ۲۰۱۷ گفت: «‌والیبال یک ورزش خانوادگی است و در این چند سال اخیر همیشه بدون حواشی خاص و مسائل اخلاقی برگزار شده است. امسال هم بانوان با رعایت موازین اخلاقی می‌توانند مانند سال های گذشته به سالن بیایند و مسابقات ایران در لیگ جهانی والیبال را از نزدیک تماشا کنند.»

صادقی در مورد وضعیت بلیط فروشی برای بانوان نیز اظهار کرد: «هنوز تکلیف بلیط فروشی آنها مشخص نشده است اما مشکلی از این بابت نداریم. همه تلاش ما این است که بانوان علاقه‌مند به تماشای بازی‌های لیگ جهانی والیبال به سالن مسابقات بیایند.»

نایب رئیس فدراسیون بانوان همچنین در مورد وضعیت تیم ملی بانوان و سرمربی این تیم گفت: «فروردین ماه قرارداد مایدا با فدراسیون والیبال به اتمام رسید و او هم‌اکنون در کشورش حضور دارد. من پیش از این هم گفته بودم که کارهایی که مایدا برای والیبال بانوان انجام داده مربیان ایرانی هم از پس آن بر می آمدند اما با این حال هنوز تکلیف مایدا برای ادامه همکاری مشخص نیست. ما گزینه داخلی هم برای هدایت تیم ملی در نظر داریم و فعلا در حال بررسی آنها هستیم اما نهایت تا روز شنبه تکلیف نهایی را مشخص خواهیم کرد.»

صادقی همچنین در مورد اظهارت مربی زیر ۲۳ والیبال بانوان مبنی بر کم کاری بازیکنان گفت:« سرمربی این تیم را به فدراسیون والیبال دعوت کردیم تا اظهاراتش را بشنویم و اگر ثابت شود کسی کم‌کاری کرده برخوردهای لازم را انجام دهیم.»

نحوه خرید بلیت بازیهای والیبال لیگ جهانی ۲۰۱۷

گفتنی است برای سهولت و دسترسی کلیه علاقمندان، فروش بلیت در بازه‌های زمانی مختلف (هر ۱۵ دقیقه) با ظرفیت های کوچک خواهد بود که امکان خرید بلیت برای همه مردم فراهم باشد.

همچنین به هر کارت ملی حداکثر پنج بلیت فروخته می شود و قیمت هر بلیت نیز ۴۰۰ هزار ریال است.

هواداران والیبال برای تهیه بلیت مسابقات ایران در لیگ جهانی والیبال می‌توانند در ساعت اعلام شده به سایت‌های زیر مراجعه فرمایند.

t-ket.ir
apro.ir


Copyright Delna.ir© 2018- All rights Reserved