خانه » بیوگرافی » زندگی نامه محمد امین کریم پور + عکس های جدید

زندگی نامه محمد امین کریم پور + عکس های جدید

بیوگرافی محمد امین کریم پور سبلریتی مشهور اینستاگرام

محمد امین کریم پور از چهره های جدید و مشهور اینستاگرام می باشد که با ارائه کلیپ های طنز و فان مخاطبان زیادی را در این شبکه اجتماعی جذب نموده است. او فعالیت طنز خود را در دوران دبیرستان شروع کرده است و اولین این ماه کلیپ هایی که از فوق در شبکه های اجتماعی منتشر شده بود مربوط به تفلیس بدون مشهد فیس بوک می باشد

هم اکنون که حدودا هشت سال از فعالیت طنز این هنرمند میگذرد به طور تقریبی مضاف بر ۲ میلیون فالوور در اینستاگرام جذب نموده است و هم چنین با ارائه کلیپ های تبلیغاتی در پیج اینستاگرام خود درآمدی بالغ بر ۶۰ میلیون تومان را ماهیانه عاید خود می سازد.

در بررسی بیوگرافی محمدامین کریم پور می توان گفت که ایشان متولد ۷ مرداد ۱۳۷۳ است که در تهران و منطقه اکباتان به دنیا آمده است، پدرش اصالتا سمنانی و مادرش شمالی است. او فارغ التحصیل رشته لیسانس رشته برق الکترونیک از دانشگاه علمی کاربردی تهران است و از طرفداران  دو آتیشه پرسپولیس است و طبق گفته خودشان علاقه شدیدی به فوتبال و فوتبالیست شدن دارند.

بیوگرافی محمد امین کریم پور

 

محمد امین کریم پور

محمد امین کریم پور

 

آیا محمد امین کریم پور ازدواج کرده است؟

محمد امین کریم پور در آخرین مصاحبه خود بیان می دارد که فعلاً قصد ازدواج ندارد و به ازدواج فکر نمی‌کند، او هم چنین می گوید تا وقتی که خونه بگیریم، یه ذره خودمو جمع جور کنم بعد ازدواج هم می کنم…

 

صفحه اینستاگرام محمد امین کریم پور چقدر فالوور دارد؟

همانطور که در ابتدای متن نیز اشاره شد، او اکنون ۲ میلیون ۷۰۰ هزار نفر فالوور واقعی دارد و ویدیوهای طنز ۱۵ ثانیه محمد امین کریم پور کم کم به فیلم هاي‌ حرفه اي طنز ۶۰ ثانیه اي تبدلیل شد و رفته رفته وی جزو سلبریتی هاي‌ معروف اینستاگرام با ۲ میلیون ۷۰۰ هزار فالوور شد. او هم اکنون اسپانسر های زیادی جذب نموده است و با تهیه و تدوین فیلم های طنز با پس زمینه تبلیغاتی درآمد زیادی را نصیب خود می سازد.

 

محمد امین کریم پور

محمد امین کریم پور

 

آیا محمد امین کریم پور تا کنون اجرای زنده داشته است؟

طبق بررسی های انجام شده ایشان در مرداد ماه ۹۶ با همکاری عرفان علیرضایی و چندین بازیگر کارگردانی یک نمایش طنز بنام این سه تا گرامی را  روی صحنه نمایش تالار اریکه ایرانیان برد. محمد امین کریم پور در ۲۸ اجرای خود توانست  ۵۰۰ میلیون تومان فروش داشته باشد که بهترین فروش در بین مجموعه تئاتر های نمایشی تهران شد، البته ۶ اجرای آخر این نمایش به دلیل عدم دریافت مجوز از وزارت ارشاد لغو گردید.

 

محمد امین کریم پور

محمد امین کریم پور

 

مجله اینترنتی دلنا آرزوی موفقیت روز افزون برای این هنرمند نو ظهور و  پرطرفدار دارد، به امید روزی که میهن عزیزمان ایران زبان زد کل جهان گردد.


Copyright Delna.ir© 2018- All rights Reserved