خانه » پیشنهاد سردبیر » کشورهایی که زیباترین زنان ارتش را دارند + تصاویر

کشورهایی که زیباترین زنان ارتش را دارند + تصاویر

کشورهایی که زیباترین زنان ارتش را دارند + تصاویر

در این مطلب زیباترین زنان ارتش کشورهای مختلف را معرفی خواهیم کرد که در ادامه همین مطلب میتوانید ملاحظه کنید

امروزه زنان پابه پای مردان در زمینه های مختلف فعالیت می کنند. آنها نه تنها فعال بلکه بسیار دقیق، منظم و آینده نگرند. در برخی از کشورها خانم ها وارد ارتش می شوند و نقش های مهمی را از جمله کماندو، سرباز یا جنگنده، به عهده می گیرند. سابقه حضور زنان در ارتش به ۴۰۰ سال قبل باز می گردد، یعنی درست در جنگ های جهانی اول و دوم. اما آیا می دانید که زیباترین زنان جهان در ارتش کدام کشورها فعالیت دارند.

اگر می خواهید با جذاب ترین ارتش زنان آشنا شوید، با ما همراه باشید. در این لیست رومانیایی‌ها در صدر آن به عنوان زیباترین زنان نظامی دنیا معرفی شده‌اند.

زنان ارتش آمریکا

آمریکا یکی از پیشرفته ترین کشورهای جهان است که یکی از قدرتمندترین ارتش های جهان را با حضور زیباترین زنان دارد. از سال ۱۹۴۸ تاکنون زنان در جنگ ها حضور دارند اما قبل از آن به عنوان پرستار، تدارکات لباس های سربازان و کمک به جنگنده ها فعالیت می کردند. در سال ۲۰۱۲ تنها ۱۴ درصد از زنان در ارتش آمریکا فعال بودند اما حال ۱۶۵۰۰۰ زن در لیست نیروهای ارتش و بیش از ۳۵۰۰۰ در کارهای دفترداری ارتش فعالیت دارند.

زنان ارتش جمهوری چک

ارتش جمهوری چک زیباترین زنان نظامی را دارد. در گذشته، حکومت چک حضور زنان را در نیروهای نظامی ممنوع اعلام کرده بود اما پس از جنگ جهانی دوم آنها این اجازه را کسب کردند. در طول جنگ جهانی دوم زنان به عنوان اپراتور تلفن، خدمه اسحله و پرستار بیمارستان ها در کنار نیروی هوایی زنان بریتانیا فعالیت داشتند.

زنان ارتش لهستان

لهستان هم یکی از کشورهایی است که زیباترین زنان جهان را دارد که ارتش آن نیز از این قائده مستثنی نمی باشد. در حال حاضر ۲۵۰۰ زن در نیروی هوایی، دریایی و نیروهای ویژه ارتش این کشور مشغول به خدمت هستند و دولت لهستان حقوق یکسانی را برای آنها، درست مانند مردان، قائل شده است. طبق تحقیقی که در سال ۲۰۰۷ انجام شد، ۸۰۰ زن در ارتش لهستان کار می کنند که ۴۷۱ از آنها افسر، ۳۰۸ افسر درجه دار و ۲۱ نفر دیگر رتبه های دیگر دارند. آنها در لباس های نظامی هم مانند روزهای عادی زندگی شان زیبا و چشمگیرند.

زنان ارتش بریتانیا

یکی از جذاب ترین ارتش های جهان، ارتش بریتانیاست، بدین دلیل که زنان از سال ۱۹۹۰ تا به حال در ارتش این کشور حضور دارند. اگر چه آنها در جنگ ها نقشی ندارند اما اخیرا دولت در حال اقدامی است تا وظایفی را در طول جنگ به آنها بسپارد.

زنان ارتش پاکستان

در لیست جذاب ترین زنان نظامی، نام کشور پاکستان نیز قرار دارد. در واقع پاکستان اولین کشور مسلمان است که زنان نه تنها در ارتش بلکه در جنگ ها نیز حضور دارند. از سال ۱۹۴۷ به بعد بود که زنان پاکستانی وظایفی را در نیروهای نظامی از آن خود کردند.

زنان ارتش یونان

نیروی نظامی یونان نیز یکی از نیروهای معروف در جهان است که زنان زیبایی را در خود جای داده است. این زنان نه فقط به خاطر زیبایی، بلکه به دلیل دانش ادبیات شان نیز جذابیت دارند. اخیرا پسران بالای ۱۸ سال باید به طور اجباری به مدت ۹ ماه در نظام یونان خدمت کنند اما حضور زنان در این امر اختیاری است.

زنان ارتش روسیه

زنان روسی در همه جای دنیا به زیبایی شهرت دارند اما این حقیقت مانع از ورود آن‌ها به ارتش نشد. البته نه تنها زیبایی بلکه ارتش نظامی زنان روسیه نقش مهمی را در ارتش آن کشور به خصوص در جنگ جهانی دوم به عهده داشته اند. به عنوان مثال در جنگ کبیر میهنی آنها به بهترین شکل ممکن عمل کردند. علاوه بر آن، روسیه یکی از قوی ترین و بزرگ ترین نیروهای نظامی جهان را دارد.

زنان ارتش رومانی

اگر چه قدرت نظامی زنان رومانیایی در مقایسه با کشورهای دیگر بسیار ضعیف است اما آنها از نظر زیبایی در صد جدول قرار دارند. آنها نه تنها زیبا بلکه بسیار هم سخت کوش و توانمندند به طوری که نقش مهمی را در نیروی هوایی رومانیایی در جنگ جهانی دوم ایفا کردند. امروزه نیز آنها در نیروی دریایی، هوایی و زمینی این کشور فعالیت دارند.

loading...


Copyright Delna.ir© 2017 - All rights Reserved