خانه » هنری » فیلم و سریال » سریال بازگشت به خانه خلاصه قسمت آخر

سریال بازگشت به خانه خلاصه قسمت آخر

در سریال بازگشت به خانه خلاصه قسمت آخر شما می توانید خلاصه داستان و عکس بازیگران سریال ترکی بازگشت به خانه را مشاهده کنید که قسمت آخر به صورت کامل توضیح داده شده است و …

سریال بازگشت به خانه خلاصه قسمت آخر

خلاصه داستان کل سریال و خلاصه ای از اتفاقاتی که در قسمت آخر سریال بازگشت به خانه اتفاق خواهد افتاد را بخوانید

سریال بازگشت به خانه خلاصه قسمت آخر

سریال بازگشت به خانه خلاصه قسمت آخر

خلاصه داستان سریال بازگشت به خانه

پینار دختری هست ک از پدرش ارثیه براش مونده و فرشاد هم شوهر پیناره و الیف هم دخترشون. جانان دوست صمیمی پینار بود ک با فرشاد (شوهر پینار) میریزه رو هم و وقتی پینار اونارو با هم میبینه فرشاد میزنه تو سرش و بیهوش میکنه و به کمک ی پلیس و یکی دیگه از دوستاش صحنه سازی میکنن ک مثلا پینار افتاده تو دریا ولی یوسف نجاتش میده و یکی ب اسم وداد ک دوست خانوادگی پینار هست بهش کمک میکنه و صورت پینارو عمل میکنه و پینار تبدیل ب لیلا میشه و میاد تا دخترشو و انتقامشو بگیره.
برای اینکار هم با نقش لیلا خودشو خواهر پینار و خاله الیف معرفی میکنه و در این صورت اموال فرشاد هم تو خطر میفته. یکی دیگه از اتفاقات مهم اون شب اینکه ک برادر یوسف شاهد اون صحنه سازی بودن و مجبور میشن ک اونم بکشن. حالا بعد مدتها جسد اورهانو پیدا کردن و یوسف هم میخواد انتقام برادرشو بگیره..
حالا ببینیم چیا پیش میاد ….
پ.ن: جانان معشوقه فرشاده و هنوز ازدواج نکردن و در عین اینکه با فرشاد رابطه داره افروز رو هم داره?.

پ.ن:افروز (ی پلیسه) و چنگیز (ی کلوب داره) کسایی بودن ک تو صحنه سازی دست داشتن و فرشاده ک برای بستن دهنشون بهشون پول میده

داستان قسمت ۱۶ اصلی سریال بازگشت به خانه

یوسف لیلا رو میبره تو کشتی تا یکم آروم بشه. فرشاد هم وضعش خیلی داغون شده و رسما انگار با پبنار حرف میزنه و جانانم اونو میبینه و انگار از این وضعیتش خوشحاله. آراز و ایپک هم تو پاسگاه کلی مسخره بازی در میارن و افسر هم زندانیشون میکنه. لیلا داره یکی از نامه های مادرش ک برای وداده میخونه و مضمونش اینه ” اینجا غیر قابل تحمل شدخ.قیافه پینار هم داره مثل پدرش میشه. دقیقا مثل خون اون کثیف. منتظرم.ی معجزه بشه و ازشون راحت شم ” لیلا بعد خوندن نامه اشک میریزه و یوسف ک میاد نامه رو قایم میکنه. یوسف میاد و با هم حرف میزنن ک همه زندگیم بازی بود و .. یوسف با حرفاش لیلا رو آروم میکنه و بعد چند قسمت به هر حال اینا همو میبوسنن??(جایزه مثبت ترین بازیگرارو گرفتن اینا والا?). نصفه شب هم جانان میره حلقه عروسی خودشونو از دست فراد در میاره و حلقه عروسی پینارو تو دست فرشاد میکنه. سودا هم از پسر و هاجر یه جورایی خدافظی میکنه و با نژاد قرار میزارن و وقتی همو میبین سودا به نژاد میگه باید منو بکشی ولی نژاد میگه نمیتونم و جلوشو میگیره و بغلش میکنه. جانان هم یکی از دوستاشو میبینه و بهش میگه شرکت پول کمکی ک قرار بود به مدرسه الیف بده رو نداده و جانان هم میره این پولو از ودات میگیره و باز با هم ی معامله ای میکنن.(خدا میدونه چ نقشه ای داره). صبح ک فرشاد داره داروشو میخوره میبینه ک حلقه عروسیش با پینار تو دستشه و تعجب میکنه و میاد ب جانان میگه پینار برگشته و جانانم نقش بزی میکنه ک نگرتنه و این چیزا. لیلا هم ی یوسف میگه میره دیدن الیف در حالی ک میره دیدن افراز. اراز و ایپک هم صبح تو زندان بیدار میشن وایپک ب فرشاد زنگ میزنه و فرشاد و جانان میرن ازادشون میکنن و حالا بماند جانان چ نقشی بازی میکنه واسه اراز. البته بگم همه اینا واسه گرفتن تبلته. افراز هم ب لیلا میگه جانان و ودات همو میبینن ک لیلا میگه میدونم و افراز میگه ودات هر روز با ی زن المانی حرف میزنه و قرار میشه شمارشو پیدا کنه.

یوسف میره زندان دیدن قاتل طاهر و ب دروغ میگه منو ودات فرستاده و اون مرد هم میگه. هنوز پول ب دستم نرسیده و اونو تحت فشار گذاشتیم تا حرف بزنه ولی سکته کرد.ما پولمونو میخوایم. هاجر وارول رو میرسونه مدرسه ک اونجا لیلا رو میبینه ولی توجهی نمیکنه و میره. لیلا هم میره پیش مدیر ک مدیر میگه پول پرداخت شده ولی اسمی نمیگه. بعدم میره دیدن الیف و با هم حرف میزنن ولیلا هم وارولو میبینه و به الیف میگه ک وارول برادر زاده یوسفه. الیف هم ب لیلا میگه برای جشن با تو میام . دارن طاهرو خاک میکنن ک آراز میرسه و خودش طاهرو دفن میکنه. جانان هم میره ی مدل مو مثل مدل پینار میخره. این وسط جانان هم داره فرشاد دارو میده ک مریم هم اون داروهارو به یوسف نشون میده و میگه اینارو جانان داد. یوسف هم به ودات میگه میدونم طاهرو کی کشته. یوسف به لیلا میگه ک ودات طاهرو کشته. شایان هم به ودات زنگ میزنه و میگه پول واریز نشده تو حساب و اونم پیگیر میشه. پرستار آدم هم میره خدنه ودات و با فاطمه و یکی از دوستای فاطمه درگیر میشه ک فاطمه هم گلدانو تو سر دختره میکوبه?✌. (اینم ی قتل دیگه) بعدم با کمک دوستش اونو تو ی قالی میپیچن و میبرنش و تو باغچه خاکش میکنن. جانان و دکتر هم میرن دنبال الیف و جانان هم دکترو با الیف میفرسته و دکتره هم جانانو فرشته نشون میده و لیلا رو مقصر جلوه میده و الیف میگه اگه با مامان جانان برم همایش بهتر باشه.

 

بازیگران سریال بازگشت به خانه

جانسل الچین (Cansel Elçin) در نقش یوسف

سریال بازگشت به خانه خلاصه قسمت آخر

سریال بازگشت به خانه خلاصه قسمت آخر

دلشاد چلبی (Dilşad Çelebi) در نقش لیلا – پینار

سریال بازگشت به خانه خلاصه قسمت آخر

سریال بازگشت به خانه خلاصه قسمت آخر

تاردو فلوردون (Tardu Flordun) در نقش کورشاد (فرشاد) – همسر پینار

سریال بازگشت به خانه خلاصه قسمت آخر

سریال بازگشت به خانه خلاصه قسمت آخر

ادیپ سانر (Edip Saner) در نقش ودات – پدر پینار

سریال بازگشت به خانه خلاصه قسمت آخر

سریال بازگشت به خانه خلاصه قسمت آخر

ایپک اردم (İpek Erdem) بازیگر نقش جانان – دوست پینار

سریال بازگشت به خانه خلاصه قسمت آخر

سریال بازگشت به خانه خلاصه قسمت آخر

فریده چتین (Feride Çetin) بازیگر نقش سودا – زن اورهان

مروه اوفلاز (Merve Oflaz) بازیگر نقش ایپک – خواهر کورشاد (فرشاد)

آیتن اونچ اوغلو (Ayten Uncuoğlu) بازیگر نقش مادر یوسف

مورات آتیک (Murat Atik) بازیگر نقش چنگیز

خلاصه داستان قسمت آخر سریال بازگشت به خانه

(ترجمه برای اولین بار در بین سایت های ایرانی)

لیلا (پینار) که بسیار خوشحال است که در نهایت به دخترش خواهد رسید، زمانی که در خوابگاه الیف را پیدا نمیکنه عقل خود را از دست میدهد و دیوانه میشود.

مدیر خوابگاهی که الیف از آنجا فرار کرده ، بچه های دیگر را از گفتن حقیقت منع میکند.

با ناپدید شدن الیف مدیر خوابگاه دستگیر میشود. غم و اندوه و فشار اتفاقات افتاده سلامت لیلا را تحت تاثیر قرار میدهد و تشنج های پی در پی شروع به عادی شدن میکند.

یوسف که به لیلا قول داده دخترش را برایش پیدا خواهد کرد ، موقعی که همه جا را دنبال الیف میگرده ، همان موقع جانان الیف را به خارج از کشور میفرسته تا برای همیشه از شرش خلاص شود.

زمانی که همه چیز طبق نقشه های جانان پیش میرفت ، یوسف سرنخی از الیف پیدا میکنه …

سرنوشت همه ، به عکس العمل کورشاد (فرشاد) بستگی دارد که کم کم به اینکه لیلا ، پینار است شک میکنه …

تا همین جا کافیه ادامه اش را در سریال ببینید ?

دیگر عکسهای سریال بازگشت به خانه

 

سريال بازگشت به خانه, عكس پينار در سريال بازگشت به خانه, قسمت اخر سريال بازگشت به خانه, سريال بازگشت به خانه قسمت دوم, سريال بازگشت به خانه قسمت آخر, عكس سريال بازگشت به خانه,

 

خلاصه تمام قسمت های سریال عشق اجاره ای

الچین سانگو بازیگر نقش دافنه سریال عشق اجاره ای

خلاصه داستان و قسمت آخر فصل اول سریال عشق اجاره ای

خلاصه داستان و قسمت آخر سریال ترکی رهایی (yeter)

خلاصه داستان و آخر سریال ترکیه ای پاتریکس (جسور و گوزل)

سریال هسل | خلاصه داستان و قسمت آخر سریال هسل

خلاصه داستان و قسمت آخر سریال بازگشت به خانه


Copyright Delna.ir© 2018- All rights Reserved