خانه » اخبار » شایعات مرجان محتشم

شایعات مرجان محتشم

شایعات مرجان محتشم

به گزراش سایت دلنا اخباری که توسط مرجان محتشم بخش شد را قرار میدهیم….

ابتلا به بیماری کلیوی

مرجان محتشم در سال ۱۳۹۱ به یک بیماری سخت (ناراحتی کلیه) مبتلا شد و در تأمین هزینه‌های خود دچار مشکل گردید وی در این رابطه گفت: من حتی در حال حاضر از داشتن یک دفترچه بیمه هم محروم هستم و در حال حاضر تنها با طراحی داخلی ساختمان امرارمعاش می‌کنم.

شایعه ازدواج با عادل فردوسی پور

در شبکه‌های اجتماعی شایعه‌ای منتشر شد که مرجان محتشم با عادل فردوسی پور ازدواج‌کرده است و حتی عده‌ای نیز این مطلب را تأیید کردند که این دو باهم ازدواج‌کرده و سپس جداشده‌اند که باید گفت این‌ها همه خبر بوده و هیچ ارتباط ای بین این دو شخصیت معروف موجود نبوده است.

شایعات مرجان محتشم

علت کم‌کاری مرجان محتشم در بازیگری و سینما

وی می‌گوید: من در اوج دوران بازیگری‌ام هم‌بارها عنوان کرده بودم که بازیگری نیستم که تنها ماندن در عرصه بازیگری را سرلوحه اهدافم قرار دهم و بخواهم به هر قیمتی بازی کنم. متأسفانه برخی از بازیگران با تن دادن به روابط نامشروع برای خود جایگاهی در سینما دست‌وپا می‌کنند. کاری که من حاضر شدم به قیمت حذف شدنم از عرصه بازیگری به آن تن ندهم. مرجان محتشم می‌افزاید: متأسفانه برخی از بازیگران هستند که برای محبوبیت کاذب و بودن در عرصه این بی‌اخلاقی‌ها را بدون در نظر گرفتن نقش خدا در زندگی به جان می‌خرند.

از وی در مورد اهمیت بازگشت وی به دنیای پرسیدیم که در جواب گفتند: در حال حاضر تلاش می‌کنم آرامشم را به دست بیاورم و بعد از زخمی که با از دست دادن عزیزانم بر پیکرم نشسته بتوانم مثل سابق مقاوم باشم؛ اما دلم می‌خواهد نوشته‎هایم چاپ شود. زنده‎یاد علی معلم نازنین بارها از من خواست این نوشته‎ها را منتشر کنم که هر بار این کار را به تأخیر انداختم اما فکر می‌کنم زمان آن رسیده تا با نوشته‎هایم با مردم سخن بگویم. شاید برای بازیگری نیاز به مجال دیگری دارم.

loading...


Copyright Delna.ir© 2017 - All rights Reserved