خانه » هنری » اینستاگرام چهره ها » شهاب حسینی از شهرزاد۴ انصراف داد

شهاب حسینی از شهرزاد۴ انصراف داد

در شهاب حسینی از شهرزاد۴ انصراف داد شما کاربران عزیز سایت دلنا می توانید حاشیه های انصراف شهاب حسینی از سریال پرطرفدار شهرزاد ۴ را مشاهده خواهید کرد و آیا شهرزاد ۴ کلید خواهد خورد و …

شهاب حسینی از شهرزاد۴ انصراف داد

شهاب حسینی از شهرزاد4 انصراف داد

شهاب حسینی از شهرزاد۴ انصراف داد

چهره‌ها » ساخت فصل چهارم «شهرزاد» با انصراف شهاب حسيني منتفی به نظر می‌رسد.

درنگ : تصویربرداری مجموعه «شهرزاد۳» مدتی است که به پایان رسیده است. این در حالی است که پیش از این عنوان شده بود قرار است که تا پایان بهمن ماه تصویربرداری ادامه پیدا کند. اما در سکوت خبری حدود ۲۰ روز پیش به کار خود پایان داد.

از طرفی پیش از این که زمزمه‌هایی از ساخت فصل چهارم این مجموعه به گوش می‌رسید، گویا یا نبود شهاب حسینی ممکن است ساخت فصل چهارم منتفی شود. حال باید منتظر بود و دید که فصل چهارم بدون حضور شهاب حسینی کلید می‌خورد و یا کارگردان از خیر فصل چهارم این مجموعه می‌گذرد!

زندان قصر یکی از لوکیشن‌هایی بود که این اواخر گروه در آن مستقر بودند. طبق شنیده‌ها قرار است که داستان فصل سوم بدون هیچ برش زمانی در ادامه فصل دوم باشد.

شهاب حسینی از شهرزاد۴ انصراف داد

هنوز زمان توزیع فصل سوم مشخص نیست، اما قرار است که پس از کامل شدن قسمت‌های بسیاری از فصل سوم وارد بخش توزیع شود.

فصل سوم این مجموعه از ۱۰ شهریور با حضور بازیگران اصلی کلید خورده بود.

سید شهاب الدین حسینی تنکابنی (زاده ۱۴ بهمن ۱۳۵۲ در تهران) هنرپیشه سینما و تلویزیون، مجری، کارگردان و گویندهایرانی است.
شهاب حسینی در سال ۱۳۸۷ با بازی در فیلم سوپر استار، سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد جشنواره فیلم فجر را دریافت نمود. شهاب حسینی در جشنواره فیلم کن ۲۰۱۶ با ایفای نقش در فیلم فروشنده به کارگردانی اصغر فرهادی، توانست جایزه بهترین بازیگر مرد جشنواره فیلم کن را به خود اختصاص بدهد.همچنین او خرس نقره‌ای بهترین بازیگر مرد جشنواره بین‌المللی فیلم برلین ۲۰۱۱ را به‌همراه گروه بازیگران فیلم جدایی نادر از سیمین کسب کرد.

شهاب حسینی از شهرزاد۴ انصراف داد

نام کامل شهاب حسینی، سید شهاب‌الدین حسینی تنکابنی می‌باشد. وی در سال ۱۳۵۲ در تهران متولد شد. او اولین فرزند خانواده است و یک برادر و دو خواهر دارد. اصلیت او بهتنکابن مازندران برمی‌گردد. او چند سالی را نیز در دوران کودکی همراه با خانواده در خرم‌آباد زندگی کرد.تحصیلات دانشگاهی‌اش در رشته روان‌شناسی دانشگاه تهران بود که آن را به قصد مهاجرت به کانادا ناتمام گذاشت. حسینی در سال ۱۳۷۴ ازدواج کرد، فرزند اولشان به نام محمدامین در زمستان ۱۳۸۲ و فرزند دومشان به نام امیرعلی در تابستان ۱۳۹۰ به دنیا آمدند.او کار خود را با تئاتر دانشجویی و سپس گویندگی در رادیو آغاز کرد.

علت انصراف شهاب حسنی از شهرزاد۴,آیا شهرزاد۴ کلید خورده خواهد شد,داستان شهرزاد ۴,خلاصه شهرزاد۴,بازیگران شهرزاد۴,شهاب حسنی در شهرزاد۴


Copyright Delna.ir© 2018- All rights Reserved