خانه » اخبار » اخبار حوادث » صحنه وحشتناکی که زنی از پشت بام دید

صحنه وحشتناکی که زنی از پشت بام دید

در صحنه وحشتناکی که زنی از پشت بام دید شما کاربران عزیز سایت دلنا می توانید کلیپ بسیار زننده را که زن جوان هنگام آویزان کردن لباس بر روی پشت بام در حیاط خانه همسایه مشاهده کرد و …

صحنه وحشتناکی که زنی از پشت بام دید

زن تایلندی در حالی با یک مار پیتون ۴٫۵ متری غول پیکر در حیاط پشت خانه اش روبرو شد که این خزنده مشغول قورت دادن یک سوسمار بزرگ بود.

ویدئویی که به تازگی منتشر شده است صحنه ای را به تصویر می‌کشد که یک زن تایلندی در حیاط پشتی خانه اش با آن روبرو شده است. این ویدئو یک مار پیتون ۴٫۵ متری غول پیکر را نشان می دهد که مشغول قورت دادن یک سوسمار بزرگ است.
زن ۴۳ ساله که با دیدن این صحنه دچار ترس و وحشت شده بود بلافاصله از آتشنشانان محلی درخواست کمک کرد. آتشنشانان بعد از حضور در خانه این زن تلاش کردند تا با کمک یک کامیون مار غول پیکر را شکار کرده و به محلی دورافتاده منتقل کنند.

صحنه وحشتناکی که زنی از پشت بام دید
او در این خصوص گفت: ” در حال آویزان کردن لباس ها در حیاط پشت خانه بودم که یک مار پیتون غول پیکر را دیدم. واقعا جسه این خزنده بسیار بزرگ بود. این مار در حال خوردن یک سوسمار بزرگ بود.”
گفتنی است؛ این مار توسط آتشنشانان به یکی از جنگل های تایلند منتقل شد.

یکی از اعضای خانواده بوآ، آناکوندای سبز آمریکای جنوبی، صدهای کیلوگرم وزن داشته و به عنوان غول پیکرترین مار در جهان شناخته شده است. مار پیتون شاید طولی بیشتر از آناکوندای سبز داشته باشد اما قطر زیاد بدن آناکوندا وزن این مار را دو برابر وزن مارهای پیتون ساخته است.به گزارش فرارو به نقل از نشنال جئوگرافیک، آناکوندای سبز می تواند تا طول ۸٫۸ متری و وزن ۲۲۷ کیلوگرمی رشد کند و شعاع بدن این جاندار گاه به ۳۰ سانتیمتر نیز می رسد. آناکونداهای ماده معمولا بزرگتر از نرها هستند و دیگر انواع این گونه از مارها معمولا به رنگهای زرد با لکه های تیره دیده می شوند. به گفته محققان این مار در جنگلهای گرمسیری آمازون و در محیطهای مرطوب مانند مردابها زندگی می کند.

صحنه وحشتناکی که زنی از پشت بام دید

 

ابعاد عظیم بدن این مارها به واسطه تغذیه از خوکها، آهوها، پرنده ها، لاک پشت ها، جوندگان، سوسمارها و حتی پلنگها رشد کرده و بزرگتر می شود. این مار غیر سمی است اما با کمک گرفتن از ماهیچه های قدرتمندی که در بدن دارد شکار را خفه کرده و کل بدن شکار را یکجا می بلعد و پس از آن برای هفته ها و گاه ماه ها بدون غذا به زندگی خود ادامه می دهند. آناکونداهای ماده در هر بار تخم گذاری دهها آناکوندای دیگر به وجود آورده که طول هر یک از این مارهای نوزاد ۶۰ سانتیمتر است. آناکوندا از بدو تولد قدرت شنا و شکار کردن دارد و طول عمر این جاندار در حدود ۱۰ سال تخمین زده شده است.

صحنه وحشتناکی که زنی از پشت بام دید


Copyright Delna.ir© 2018- All rights Reserved