خانه » اخبار » عاقبت کسی که کودکان گل فروش را آزار می داد + کلیپ آزار کودکان گل فروش در کرمان

عاقبت کسی که کودکان گل فروش را آزار می داد + کلیپ آزار کودکان گل فروش در کرمان

عاقبت کسی که کودکان گل فروش را آزار می داد + کلیپ آزار کودکان گل فروش توسط کارمند شهرداری کرمان

اخیرا ویدیویی در شبکه های اجتماعی منتشر شده است که یک نفر ناشناس با مجبور ساختن دو کودک گل فروش به خوردن گل با لحنی تند و غیر انسانی اقدام به شکنجه روحی این دو کودک کار میکند که با واکنش های شدید کاربران اینترنتی روبرو شده است بر همین اساس در مجله خبری دلنا  قصد داریم صحت این موضوع را بررسی کنیم. همچنین در ادامه مطلب میتوانید ویدیوی منتشر شده از این فرد خاطی را مشاهده فرمایید.

در رابطه با این موضوع شهردار کرمان اظهار می دارد که فردی که اقدام به شکنجه روحی این دو کودک نموده است در واقع از کارمندان شهرداری کرمان نبوده بلکه از کارکنان یکی از نهادهای خصوصی مرتبط با اداره شهرداری کرمان بوده است که فرد مورد نظر و افرادی که مستقیماً با این قضیه در ارتباط بوده اند، بازداشت و روانه دادسرا شده اند.

 

متهم که جوانی ۲۹ ساله بود به مقر پلیس منتقل شده و تحت بازجویی قرار گرفت که در همان تحقیقات اولیه، با توجه به شواهد و قرائن ارایه شده از سوی کارشناسان پلیس ضمن اعتراف به جرم خود ، انگیزه اش را کینه جویی عنوان کرد. رییس پلیس فتای کرمان اضافه کرد: متهم پس از تشکیل پرونده برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد.

 

آیا کرمانی ها از این دو کودک کار دلجویی کردند؟

 

عذر خواهی از کودکان کار در کرمان

عذر خواهی از کودکان کار در کرمان

 

به گزارش دلنا پس از اتفاقات پیش آمده برای دو تن از کودکان کار در شهر کرمان که موجب اندوه مردم مهربان و دلسوز دیار کرمان شد، مدیریت باشگاه مس کرمان با همکاری شهرداری کرمان، در این اقدام از دو کودک کار که مورد خشونت قرار گرفتند تجلیل خواهد کرد تا تاثر و همدلی خانواده بزرگ ورزش باشگاه مس کرمان را با این دو کودک عزیز درمیان بگذارد.

در روزهای اخیر سیل احساسات مردمی و مقامات مسئول به خصوص از ناحیه شهرداری کرمان این دلگرمی را ایجاد کرد که دیگر شاهد مسائلی از این دست در حق کودکان شیردل کار نباشیم و باشگاه مس کرمان نیز به نوبه‌ی خود با این اقدام، خود را در کنار این عزیزان قرار خواهد داد.


Copyright Delna.ir© 2018- All rights Reserved