خانه » پزشکی و سلامت » علایم پاره شدن پرده بکارت در دختران

علایم پاره شدن پرده بکارت در دختران

در علایم پاره شدن پرده بکارت در دختران شما کاربران عزیز سایت دلنا می توانید با نشانه های ظاهری و جسمی پاره شدن بکارت در دختران آشنا شوید و …

علایم پاره شدن پرده بکارت در دختران

نشانه های پاره شدن پرده بکارت

یکی دغدغه های مهم دختران جوان سلامت پرده بکارت است که بسیار مهم و حائز اهمیت است.
ممکن است با رخ دادن اتفاقاتی خواسته و یا ناخواسته و یا پریدن از بلندی و حادثه دیگر ،دختران از خودشان بپرسند که از کجا بفهمم که پرده بکارتم سالم مانده است؟ در این بخش آشنایی مختصری درباره تشخیص سلامت هایمن را بیان می کنیم.

راه های تشخیص سالم بودن پرده بکارت

تشخیص سالم بودن بکارت توسط متخصص و افراد آگاه انجام می شود و آنها با یک معاینه ساده می توانند سلامت آن را تایید کنند.

نشانه های پاره شدن پرده بکارت در دختران و تشخیص پارگی

علایم پاره شدن پرده بکارت در دختران

علایم پاره شدن پرده بکارت در دختران

پرده بکارت در اندام جنسی دختران بوده و لایه ای است که در اولین رابطه جنسی و معمولا در شب اول ازدواج پاره شده و از بین می رود و با خونریزی که رخ می دهد نشان دهنده این پارگی می باشد.

در مواقع نادر گاهی با زمین خوردن و ضربه شدید و ورزش های نا سالم و افتادن از اسب و بلندی این پارگی رخ می دهد.
اما در واقع علت مهم از بین رفتن پرده فقط دخول آلت تناسلیمرد است که این پارگی انجام می شود.

چند روش ساده برای تشخیص پاره شدن پرده بکارت

• شکل پره و لبه های اندام جنسی
• اولین روش برای اینکه بفهمید شریک جنسی تان قبلا رابطه داشته یا نه به شکل پره و لبه های اندام جنسی وی دقت کنید، زیرا در دختران این پره ها به هم چسبیده و نزدیک است، اما در زنان به علت رابطه جنسی متعدد از هم فاصله پیدا کرده است.

شکل مهبل و دهانه واژن

در دختران مهبل و یا همان ورودی واژن به شکل V است، اما در زنان به علت تکرار رابطه جنسی و دخول آلت مرد و فشار دادن در حالت تلمبه به شکل گرد درامده است.

شکل و قشای درون اندام جنسی دختران

اندام جنسی دختران با دیواره ها و قشای برجسته و چین خورده دارد، در صورتیکه در زنان این برجستگی ها به علت نزدیکی از بین رفته است.

تصاویر انواع پرده بکارت

علایم پاره شدن پرده بکارت در دختران

علایم پاره شدن پرده بکارت در دختران

نکته: اگر رابطه جنسی با فردی که ادعا می کند اولین رابطه جنسی وی می باشد به راحتی و بدون فشار انجام شد ، بدانید که اولین رابطه وی نبوده و قبلا رابطه جنسی داشته است.

نشانه پاره شدن پرده بکارت به علت تجاوز

ممکن است بکارت دختری به علت تجاوز و رابطه جنسیناخواسته و به زور پاره شود که این مورد نیز چند نشانه ساده برای تشخیص دارد.

در حالت تجاوز و یا رابطه جنسی زوری اگر پرده بکارت از بین برود داخل رحم زخم شده و مجرای ادرار نیز دچار جراحت و آسیب می شود که به راحتی می توان تشخیص داد.

علائم باکره بودنشکل و ظاهر اندام جنسیپرده سالم قابل اتساع و سوراخ بدون پارگی استاندام جنسی برجسته و روی هم خوابیده و چین خورده است و صاف نیستشکل V بودن دهانه مهبل و واژن

توجه: هرگز با انگشت و یا جسم دیگر پرده بکارت خود را تست و چک نکنید که با این روش نیز بکارت از بین می رود.

پرده بكارت پاره شده, پرده بكارت video, پرده بكارت عكس واقعي, پرده بكارت حلقوي, پرده بكارت music feature audio, پرده بكارت ارتجاعي, پرده بكارت و انواع ان, پرده بكارت كجا قرار دارد؟, پرده بكارت دختر ۱۹ ساله, پرده بكارت سالم,


Copyright Delna.ir© 2018- All rights Reserved