خانه » اخبار » علت فسخ یک طرفه قرارداد مجتبی جباری چیست

علت فسخ یک طرفه قرارداد مجتبی جباری چیست

علت فسخ یک طرفه قرارداد مجتبی جباری چیست

به گزارش سایت دلنا  در همین راستا روزبه وثوق احمدی رئیس کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال  اظهار داشت: قرارداد جباری با باشگاه استقلال بسیار خاص و پیچیده است و بندهای منحصر به فردی در آن گنجانده شده است. کمیته تعیین وضعیت نیاز به زمان دارد تا جوانب مختلف این پرونده را بسنجد…….

 

علت فسخ یک طرفه قرارداد مجتبی جباری چیست

او افزود: بازیکن باتجربه استقلال در این فصل دو بار به کمیته تعیین وضعیت مراجعه کرده و ۲ درخواست متفاوت را ارائه کرده است. در نوبت اول این بازیکن تقاضای ۱۰۰ میلیون از قراردادش را از باشگاه استقلال داشت. دومین نوبت اما با حضور یک وکیل دیگر همراه بود. دومین وکیل جباری در این جلسه معتقد بود دلیل کنار گذاشته شدن شماره ۸ استقلال باید به او اعلام شود و این موضوع تبعاتی در بر داشته و باشگاه استقلال باید خسارتی را به این بازیکن بدهد. ما نیز به باشگاه استقلال اعلام کردیم که درخواست مجتبی جباری به این شکل تغییر کرده است.

 

علت فسخ یک طرفه قرارداد مجتبی جباری چیست

وثوق احمدی اظهار داشت: باشگاه استقلال روز گذشته طی لایحه ای پاسخ سوالات نوبت آخر جباری و وکیلش را به ما تحویل داد و ساعاتی بعد قرارداد این بازیکن را فسخ کرد. این اتفاق در حالی افتاده که در یکی از بندهای قرارداد امضا شده، جباری این حق را به مدیران باشگاه استقلال داده که قرارداد او را یکطرفه فسخ کنند. حالا با بررسی مسائل مختلف کمیته تعیین وضعیت این موضوع را پیگیری خواهد کرد.


Copyright Delna.ir© 2018- All rights Reserved