خانه » بیوگرافی » علی علیپور بیوگرافی و همسرش

علی علیپور بیوگرافی و همسرش

در علی علیپور بیوگرافی و همسرش شما کاربران عزیز سایت دلنا می توانید با بیوگرافی علی علیپور بازیکن خوش آتیه پرسپولیس بیشتر آشنا شوید و از زاویه دیگری با زندگی او با ما نگاه کنید و …

علی علیپور بیوگرافی و همسرش

نام :علی علیپور

علی علیپور بیوگرافی ورزشکاران

نام خانوادگی :علیپور

تاریخ تولد :۲۰ آبان ۱۳۷۴

محل تولد :قائم شهر

پست :مهاجم

باشگاه کنونی :پرسپولیس

شماره پیراهن :۷۰

علی علیپور بیوگرافی و همسرش

علی علیپور بیوگرافی و همسرش

جوانترین  گلزن دربی ۸۰ در تاریخ فوتبال ایران که موفق شد سه امتیاز شیرین برای این تیم کسب کند بابت مشکلات مسکن با حاشیه عجیبی مواجه شده است.علی علیپور به همراه همسرش در تهران حیران و سرگردان شده است. جوانی که باعث شادی میلیون ها پرسپولیسی در دربی پایتخت شد حالا در حسرت چند متر جای خواب به سر می برد. باورکردنی نیست اما حقیقت دارد که باشگاه پرسپولیس هنوز قدمی برای حل مشکل مسکن آخرین گلزن خود برابر استقلال برنداشته است.

علی علیپور بیوگرافی و همسرش

علی علیپور بیوگرافی و همسرش

باورکردنی نیست اما حقیقت دارد که علی علیپور ۲۰ ساله در اوج جوانی خسته و فرسوده شده است. این مصاحبه یا به عبارت بهتر درددل، با ما و علی علیپور همراه باشید.
مشکل مسکن تو چیست که هنوز حل نشده است؟
(با بی حوصلگی) راستش قرار شد در این رابطه خیلی صحبت نکنیم!
به هر حال این مسئله رسانه ای شده و…
باور کنید خسته شدم. به همراه همسرم در تهران آواره شدیم! (سکوت می کند).
یعنی چه؟
یعنی اینکه من متأهل با هزار امید و آرزو همسرم را به تهران آوردم و به پرسپولیس پیوستم اما الان باید سربار یکی از دوستانم باشم!
می شود واضح تر بگویید؟
بله، زمان حضور در راه آهن، باشگاه ۱۰ میلیون تومان پول به من داد که رفتم و یک خانه که چه عرض کنم انباری در محله نازی آباد اجاره کردم. ۱۰ میلیون تومان پیش و ماهی ۳۰۰ هزار تومان اجاره! تا چند وقت پیش هم آنجا بودم اما دیدم واقعاً نمی توانم ادامه بدهم و خانه را تحویل دادم. جایم بسیار کوچک، تاریک و نمور بود. تصمیم گرفتیم از آنجا بلند شویم و موقتاً در منزل دوستم ساکن شدیم تا باشگاه پرسپولیس پولی به ما بدهد که…
که نداد؟!
به خدا نمی دانم چه بگویم؟! خجالت می کشم، سربار دوست متأهلم شدم. این بنده خدا هم یک بچه دارد و دیگر نمی تواند میزبان من باشد.
علی علیپور بیوگرافی و همسرش

علی علیپور بیوگرافی و همسرش

منزل دوست تو کجاست؟
همان نازی آباد. این روزها صبح و بعد از ظهر تمرین داریم. هر روز باید ۵۰ کیلومتر تا جنت آباد و درفشی فر بیایم. حالا فکر کنید خسته و کوفته باید همین ۵۰ کیلومتر را برگردم. آیا توانی برای من می ماند؟ از لحاظ بدنی که هیچ، از لحاظ فکری هم اصلاً تمرکز ندارم.
مگر پول قراردادت را نگرفتی؟
نه، چی گرفتم؟ بابت پارسال چیزی نگرفتم. یک پول مختصری دادند که خرج خورد و خوراک و بدهی ام شد!
بدهی؟
بله همین الان فکر می کنید از کجا خرج و مخارج زندگی ام را تأمین می کنم؟ مجبورم از دوستان و آشنایان قرض کنم و بعد پس بدهم. مشکلات زیاد است و…
حالا باشگاه چه جوابی به تو داد؟
رفتم به دفتر باشگاه شاید مشکلم حل شود اما امروز و فردا می کنند. باور کنید خسته شدم. نمی دانم چه کار کنم؟ کلافه شدم! شاید بعضی ها بگویند مشکل مسکن علیپور چه ربطی به باشگاه دارد؟ خب اگر پولم را بدهند می روم یک جایی را اجاره می کنم تا با همسرم زندگی کنم. آیا این خواسته زیادی است؟
علی علیپور بیوگرافی و همسرش

علی علیپور بیوگرافی و همسرش

شاید مزد گلزنی ات در دربی باشد!
زدن آن گل که وظیفه ام بود. من دروازه استقلال را باز نکردم که چیز زیادی بخواهم. الان هم فقط می گویم پولی بدهند تا بتوانم یک خانه کوچک نزدیک محل تمرین اجاره کنم، همین!

این بازیکن در آخرین روز نقل و انتقالات نیم فصل ۱۳۹۳–۹۴ با قراردادی ۱٫۵ ساله به تیم پرسپولیس تهران پیوست.

در پی درخشش وی در فصل ۹۴ لیگ ایران ، پرسپولیس توانست در اکثر بازی های لیگ حداقل یک گل بزند. همچنین علی علیپور در دربی تهران یک گل به یاد ماندنی به ثمر رساند که به گفته بسیاری از رسانه های فارسی، او یکی از جوانترین گلزنان دربی تهران است.

باشگاه های علی علیپور

باشگاه های جوانان
۲۰۰۷–۲۰۱۲ نساجی مازندران
۲۰۱۰–۲۰۱۱  استیل آذین (قرضی)
۲۰۱۳–۲۰۱۵ راه آهن
باشگاه های حرفه ای*
سال ها باشگاه ها بازی (گل)
۲۰۱۰–۲۰۱۲ نساجی ۸ (۰)
۲۰۱۰–۲۰۱۱ ← استیل آذین (قرضی) ۹ (۰)
۲۰۱۲–۲۰۱۳ سنگ آهن بافق ۲۵ (۲)
۲۰۱۳–۲۰۱۵ راه آهن ۲۵ (۲)
۲۰۱۵– پرسپولیس ۶۹ (۱۲)
تیم ملی
۲۰۱۱–۲۰۱۲ زیر ۱۷ سال ایران ۶ (۳)
۲۰۱۲–۲۰۱۴ زیر ۲۰ سال ایران ۳ (۹)

مصاحبه با علی علیپور مهاجم پرسپولیس

از وقتی که به استقلال گل زدی تاحالا، قطعا لحظات سختی را پشت سر گذاشتی، چرا که فشار زیادی به تو به عنوان یک بازیکن جوان وارد شده است.

روزهای اول بعد از دربی برای من خیلی خوب بود، چرا که دوست و فامیل، همه به من زنگ می زدند و گلزنی ام در دربی را تبریک می گفتند… حجم تماس ها آنقدر زیاد بود که نمی دانستم به پیامک هایم پاسخ بدهم یا به تلفن هایم.

قبل از بازی فکر می کردی، بتوانی به استقلال گل بزنی؟

قبل از بازی خیلی از دوستانم می گفتند که به استقلال گل می زنم. به هر حال آنها کری می خواندند اما خودم خیلی به این که گل می زنم یا نه، فکر نمی کردم! اما خوشبختانه گل زدم و تیمم را موفق کردم. ممنونم که برانکو به من اعتماد کرد و مرا به زمین فرستاد.

علی علیپور بیوگرافی و همسرش

علی علیپور بیوگرافی و همسرش

مهدی طارمی و کمال کامیابی نیا و محسن مسلمان و علی علیپور

حتما می دانی با گلی که به استقلال زدی رکورد مهدوی کیا را شکستی و جوان ترین گل زن تاریخ پرسپولیس در دربی شدی.

خودم هم نمی دانستم که رکورد آقای مهدوی کیا را شکستم و در یکی از سایت های خبری این موضوع را خواندم. واقعا وقتی از این مسئله مطلع شدم، جا خوردم. اما به هرحال خوشحالم که چنین اتفاق مهمی در دربی برای من رخ داد.

 علي عليپور پرسپولیس, علي عليپور, علي عليپور در استقلال, علي عليپور اهل كجا است, بيوگرافي علي عليپور, عكس علي عليپور, شماره علي عليپور, عكس همسر علي عليپور, پر علي عليپور پرسپولیس, عکس علي عليپور پرسپولیس, 


Copyright Delna.ir© 2018- All rights Reserved