خانه » پیشنهاد سردبیر » عکسهای مراسم تشییع جنازه عباس کیارستمی در تهران

عکسهای مراسم تشییع جنازه عباس کیارستمی در تهران

آیین بدرقه و تشییع عباس کیارستمی روز یکشنبه ۲۰ تیر ماه از مقابل ساختمان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع در خیابان حجاب برگزار می شود.

تشییع عباس کیارستمی

 رخشان بنی اعتماد سخنگوی ستاد بدرقه و ادای احترام به عباس کیارستمی با اعلام این خبر گفت: این مراسم ساعت ۸:۳۰ از مقابل ساختمان کانون آغاز خواهد شد.

وی درباره تغییر مکان این مراسم از موزه سینما به مقابل ساختمان کانون پرورش فکری توضیح داد: طبق تصمیم خانواده ایشان و اعضای ستاد برگزاری از آنجا که این هنرمند افتخارآفرین اولین فیلم هایش را در کانون پرورش فکری ساخته است قرار بر این شد که آیین بدرقه از مقابل ساختمان کانون در خیابان حجاب برگزار شود.

بنی اعتماد در ادامه از طرف هنرمندان خانه سینما از عموم مردم دعوت کرد تا برای حضور در آیین بدرقه این خالق آثار ماندگار سینما همراه هنرمندان باشند.

به گفته‌ بنی اعتماد، مدت زمان آیین بدرقه عباس کیارستمی از مقابل ساختمان کانون، یک ساعت پیش بینی شده است و پس از آن بنا بر وصیت ایشان مراسم خاکسپاری در لواسان خواهد بود.

بنی اعتماد در پایان درباره زمان انتقال عباس کیارستمی از پاریس به تهران گفت: پیکر ایشان جمعه ۱۸ تیر ماه از پاریس به تهران منتقل خواهد شد.

مراسم تشییع پیکر زنده یاد مرحوم عباس کیارستمی صبح امروز یکشنبه با حضور گسترده مردم و هنرمندان کشور از مقابل مرکز آفرینشهای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در حال برگزاری است.

kiarostami (7)

اقای حسن فریدون و هدیه تهرانی

kiarostami (8)

استاد پرویز پرستویی

kiarostami

kiarostami (1)

kiarostami (2)

رخشان بنی اعتماد و اصغر فرهادی دو کارگردان معروف ایران

kiarostami (3)

kiarostami (4)

نیکی کریمی ، اصغر فرهادی و رخشان بنی اعتماد

kiarostami (5)

kiarostami (6)

باران کوثری و حبیب رضایی

معروفترین فیلم های عباس کیارستمی


Copyright Delna.ir© 2018- All rights Reserved