خانه » هنری » فیلم و سریال » عکس های فیلم لاتاری

عکس های فیلم لاتاری

در عکس های فیلم لاتاری شما کاربران عزیز سایت دلنا می توانید نخستین تصاویر منتشر شده از فیلم لاتاری از محمدحسین مهدویان را به همراه خلاصه داستان و بازیگران را مشاهده کنید و ….

عکس های فیلم لاتاری

به گزارش دلنا، “لاتاری” که این روزها طبق برنامه‌ریزی مراحل تولید را پشت سرمی‌گذارد، قرار است در جشنواره فیلم فجر رونمایی شود. تدوین “لاتاری” همزمان با فیلمبرداری توسط حسین جمشیدی گوهری در حال انجام است.

زیبا کرمعلی بازیگر جوان در این فیلم مقابل ساعد سهیلی بازی می کند. پیش از این حضور هادی حجازی فر و جواد عزتی در این فیلم اعلام شده بود.

عکس های فیلم لاتاری

عکس های فیلم لاتاری

کارگردان: محمد حسین مهدویان، مدیر تولید: کامران حجازی، مجری طرح: امیر بنان، نویسندگان: ابراهیم امینی – محمد حسین مهدویان، بازیگردان: ابراهیم امینی، مدیر فیلمبرداری: هادی بهروز، طراح صحنه و لباس: بهزاد جعفری طادی، صدابردار: هادی ساعد محکم، طراح گریم: شهرام خلج، دستیار اول کارگردان: عبدالرحیم صاحب الفصول، دستیار اول فیلمبردار: مهران ممدوح، جانشین تولید: مسعود زمانی، برنامه ریز: محمد رضا کشمیری، دستیار تهیه: محسن خواجه افضلی، مدیر تدارکات: محمد اسماعیل کلبی آبادی، پشتیبانی تولید: مهدی جهانگیری، دستیاران فیلمبردار: سید ناصر میرخانی – تیام کیانی – مهدی نیرومند -حسین شباهنگ – محمدرضا بادامچی – محمد حبیبی، دستیاران کارگردان: امیرحسین هاشمی – صدرا امانی – محسن جعفرزاده، منشی صحنه: پوریا کاظمی، دستیاران صحنه و لباس: بهزاد آقابیگی – حدیث حسنوند – سعیده جهانگیری ، مجریان گریم: سیاوش میرواحدی – ریحانه عادل نژاد، دستیاران صدا: کیومرث سبحانی – جلال سعادتیار، عکاسان: سحاب زریباف – مجید طالبی، فیلمبردار پشت صحنه: رضا محبی، تامین هنرور: حمید بخشی نژاد، پشتیبانی تدارکات: سعید صاحبی – سید مجید میرحسینی – هادی نوری – احمد جهان-جواد محبت_مجید طمیری نژاد، مشاور رسانه‌ای: میلاد نجفی

عکس های فیلم لاتاری

“لاتاری”محصول موسسه سینمایی سیمای مهر و به تهیه کنندگی سید محمود رضوی است.

ویان

پروژه سینمایی «لاتاری» به نظر می سد با دریافت پروانه نمایش به مرحله پیش تولید رسیده است.

به گزارش خبرنگار فرهنگی ایسکانیوز، پروژه سینمایی «لاتاری» به کارگردانی محمدحسین مهدویان که گفته می شد در گرفتن پروانه نمایش با مشکل رو به رو شده مدتی است مراحل پیش تولید را پشت سر می گذارد.

به نظر می رسد مهدویان با تغییر در فیلمنامه و جلب کردن نظر شورای پروانه ساخت مجوز تولید سومین اثر بلند سینمایی خود را گرفته است.

حضور حمید فرخ نژاد و ساعد سهیلی در سومین فیلم مهدویان قطعی شده است و احتمال حضور هادی حجازی فر هم در «لاتاری» وجود دارد.

وی پیش از این دو فیلم بلند «ایستاده در غبار» و «ماجرای نیمروز» را در کارنامه هنری خود دارد که هر دو در جشنواره فیلم فجر موفقیت های بسیاری را برای این فیلمساز جوان به دست آوردند.

عکس های فیلم لاتاری

 

به گزارش ایسکا نیوز، آنچه که محمدحسین مهدویان در «ایستاده در غبار» و «ماجرای نیمروز» به تصویر کشید بخشی از وقایع تاریخی ایران است اما «لاتاری» داستانی معاصر را پیگیری می کند و به موضوع اجتماعی قاچاق زنان ایرانی به کشورهای عربی می پردازد.

رسانه ای شدن مشکل پروانه نمایش «لاتاری» از آنجا آغاز شد که وی اواسط تیرماه در صفحه شخصی خود در اینستاگرام خبر از ساخته نشدن این فیلم داد. پس از آن اخباری مبنی بر مخالفت شورای پروانه ساخت در تولید این فیلم انتشار یافت و عنوان شد که اعضای این شورا از مهدویان خواسته اند در پذیرش اصلاحیه‌ها سعه صدر داشته باشد تا با بررسی مجدد این فیلمنامه بتواند پروانه ساخت را دریافت کند.

 


عکس های فیلم لاتاری

 

کافه سینما- محمدحسین مهدویان، از فیلمنامه جدیدش پس از “ماجرای نیمروز”، رونمایی کرد. نام فیلمنامه لاتاری است، و بر اساس اطلاعات رسیده به کافه سینما، مضمون اصلی آن، قاچاق زنان به کشورهای عربی است. مضمون حساسی که نام این فیلمنامه‌نویس و کارگردان را، بار دیگر در صدر اخبار قرار خواهد داد. او این روزها مستندی درباره یکی از وقایع پرحرف و حدیث معاصر را در دست کار دارد.

عکس های فیلم لاتاری

 

محمدحسین مهدویان با انتشار این تصویر نوشته است: لاتاری/ در انتظار پروانه‌ی ساخت. اگر خدا بخواد و همه‌چیز خوب پیش بره، امسال هم با یک فیلم متفاوت دور هم جمع خواهیم شد. معرفی کامل فیلم لاتاری محمد حسین مهدویانمعرفی کام فیلم لاتاری محمد حسین مهدویان

معرفی کامل فیلم لاتاری محمد حن مهدویان معرفی کامل فیلم لاتاری محمد حسین مهدویان

در روز گذشته، کافه سینما خبر از موضوع فیلم تازه محمدحسین مهدویان، کارگردان ماجرای نیمروز با نام لاتاری داده بود. حالا این گزارش روز بی بی سی فارسی، با سوژه قاچاق جنسی جوانان ایرانی، که اتفاقا همزمان با اعلام نام رسمی این پروژه توسط کارگردان اتفاق افتاده، جالب توجه است:

عکس های فیلم لاتاری

 

 

– براساس این گزارش از سال ۲۰۰۹ تا ۲۰۱۶ انتقال دختران ایرانی و سایر ملیت ها از طریق ایران به سایر کشورهای خلیج فارس برای سوءاستفاده جنسی افزایش پیدا کرد.

– “دختران ایرانی در معرض قاچاق انسان برای کار در روسپی خانه های منطقه کردستان عراق به خصوص سلیمانیه بودند. در سال ۲۰۱۵ رسانه ها گزارش دادند که مقام های دولت کردستان عراق در میان مشتریان این روسپی خانه ها بودند. بنابه گزارش ها، در تهران، تبریز، و آستارا شمار دختران زیر ۱۹ ساله که برای سوءاستفاده جنسی قاچاق می شوند افزایش یافته.”در این گزارش آمده: “حلقه های قاچاق از شیراز به عنوان یک نقطه ترانزیت برای آوردن دختران آذری از آذربایجان به امارات متحده عربی برای بهره برداری جنسی استفاده می کنند.”

– وزارت امور خارجه آمریکا همچنین به گزارش هایی دایر بر افزایش “صیغه”های چند ساعته تا یک هفته ای برای بهره برداری جنسی اشاره می کند.

عکس های فیلم لاتاری

 

– وزارت خارجه آمریکا در گزارش سالانه خود در مورد قاچاق انسان گفته است که دولت ایران “تلاش قابل توجهی برای جلوگیری از “مشکل گسترده قاچاق انسان” در این کشور انجام نمی دهد.در عین حال به بعضی گام های دولت ایران برای رسیدگی به این مشکل از جمله موافقت با بهبود همکاری با شمار کوچکی از کشورهای همسایه اشاره کرد.

از سوی دیگر ایران دولت آمریکا و متحدان آن را مسئول قاچاق انسان دانست معرفی کامل فیلم لاتاری محمد حسین مهدویان

روز پنجشنبه، ٨ تیر بهرام قاسمی، سخنگوی وزارت خارجه جمهوری اسلامی در واکنش به گزارش اخیر وزارت خارجه آمریکا در مورد پدیده قاچاق انسان در جهان، گفته است که “سرمنشاء قاچاق انسان را باید در سیاست‌های یکجانبه‌گرایانه، مداخله‌جویانه، تجاوزگرانه، جنگ‌های فرسایشی، پاکسازی نژادی و تروریسم دانست که آمریکا و برخی از متحدان این کشور در اکثر آنها دخالت دارند.”

عکس های فیلم لاتاری

 

– وی دولت آمریکا را متهم کرد که این گزارش‌ها را براساس ملاحظات سیاسی و “استانداردهای دوگانه” تهیه می‌کند و محتوای آن مغرضانه و هدف از آنها “خدشه دار کردن وجهه جمهوری اسلامی ایران” است.
معرفی کامل فیلم لاتاری محمد حسین مهدویان


Copyright Delna.ir© 2018- All rights Reserved