خانه » اخبار » اخبار سیاسی » عکس کشف حجاب دختر داعشی عراق

عکس کشف حجاب دختر داعشی عراق

در عکس کشف حجاب دختر داعشی عراق می توانید تصاویری از دختر عراقی از گروه تروریستی داعش را مشاهده کنید که در اقدامی عجیب کشف حجاب نموده است و …

عکس کشف حجاب دختر داعشی عراق

برخی از کاربران عراقی عکسی از ژست عجیب یک دختر داعشی منتشر کرده که در آن دختری با پرچم داعش و بدون حجاب عکس یادگاری گرفته است.

عکس کشف حجاب دختر داعشی عراق

عکس کشف حجاب دختر داعشی عراق

برت مک گورک، فرستاده ویژه آمریکا در ائتلاف ضد داعش در توییتر نوشت: داعش فروپاشید و تعداد زیادی از تروریست‌ها خود را تسلیم نیروهای عراقی کردند.

فرستاده ویژه آمریکا در ائتلاف ضد داعش اعلام کرد که داعش در حویجه فروپاشید و حوادث غافلگیرکننده بیشتری در عراق در راه است.

به گزارش جماران، به نقل از شبکه خبری سومریه نیوز، برت مک گورک، فرستاده ویژه آمریکا در ائتلاف ضد داعش در توییتر نوشت: داعش فروپاشید و تعداد زیادی از تروریست‌ها خود را تسلیم نیروهای عراقی کردند.

وی افزود: حوادث غافلگیرکننده و خوشحال کننده بیشتری در راه است.

عکس کشف حجاب دختر داعشی عراق

آمریکا روز پنجشنبه آزادی شهر حویجه را به نیروهای عراقی تبریک گفت و آن را گام مهمی برای بیرون راندن کامل داعش از عراق دانست.

اکنون داعش تنها کنترل مناطقی در مرز عراق به سوریه را در دست دارد و بیشتر عراق از وجود داعش پاکسازی شده است.

وزارت خارجه عراق از ایران و ترکیه می‌خواهد تا تمام معاملات تجاری و بخصوص معاملات مربوط به. صادرات و فروش نفت به منطقه کردستان عراق را متوقف کنند.

وزارت خارجه عراق از ایران وترکیه خواست تا تمام معاملات تجاری خود با اقلیم کردستان عراق را متوقف کنند.

به گزارش جماران به نقل از سایت وزارت خارجه عراق، احمد محجوب، سخنگوی رسمی وزارت خارجه عراق اعلام کرد که وزارت خارجه در یادداشتی رسمی از سفارت ایران و ترکیه در بغداد خواست تا تمام گذرگاه‌های مرزی خود با اقلیم کردستان عراق را تا زمان تحویل این گذرگاه‌ها به دولت فدرال عراق ببندند.

در این یادداشت آمده است که وزارت خارجه عراق از ایران و ترکیه می‌خواهد تا تمام معاملات تجاری و بخصوص معاملات مربوط به صادرات و فروش نفت به منطقه کردستان عراق را متوقف کنند و تنها با دولت فدرال عراق در این رابطه همکاری داشته باشند.

وزارت خارجه عراق همچنین به ضرورت تعامل دو کشور ایران و ترکیه با دولت فدرال عراق براساس اصل حسن همجواری، احترام به حاکمیت عراق،تقویت همکاری های دوجانبه ومقابله با خطرات مشترک تاکید کرد.

عکس کشف حجاب دختر داعشی عراق

حیدر العبادی اعلام کرد: همه‌پرسی جدایی کردستان عراق تمام شد و به گذشته پیوست.

نخست وزیر عراق تاکید کرد: کار همه‌پرسی جدایی کردستان عراق تمام شد.

به گزارش جماران، به نقل از اسکای نیوز، حیدر العبادی، نخست وزیر عراق تصریح کرد: همه‌پرسی جدایی کردستان عراق تمام شد و به گذشته پیوست و ما به گفتگو در زیر سقف قانون اساسی دعوت می‌کنیم.

العبادی همچنین به گروه‌ها نسبت به اقدامات خرابکارانه در کرکوک و مناطق مورد مناقشه هشدار داد


Copyright Delna.ir© 2018- All rights Reserved